Ohorezko Kadetea
ZABALE Belardenda

OKE

OHOREZKO KADETEA 2017/18 Denboraldia

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia

Hurrengo partidua
17-12-2017 12:00
Escudo equipo Beasain SDBeasain SD
Escudo equipo Ordizia KEOrdizia KE
Azken partidua
Escudo Ordizia KEOrdizia KE
2
Escudo Urola KEUrola KE
3


Foto Ohorezko Kadetea

Teknikariak



Ikusi taldearen koadroa

Denboraldi Entrenamenduen ordutegia

EgunaOrdua Entrenamenduen zelaiaAldagela
Ordizia KE
Asteartea 17:00 - 18:30Anexoa
Asteazkena 17:00 - 18:30Anexoa
Ostirala 17:00 - 18:30Anexoa

Ohorezko Kadetea 1718

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGol
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1Escudo Real Sociedad SADReal Sociedad SAD361360060112014910
2Escudo Elgoibar CDElgoibar CD301250250010022913
3Escudo Bergara KEBergara KE26134124118232722
4Escudo Beasain SDBeasain SD21124112226332318
5Escudo Eibar SADEibar SAD20123113136241918
6Escudo Aretxabaleta KE UDAAretxabaleta KE UDA20134122136252020
7Escudo Anaitasuna CDAnaitasuna CD20134112146252029
8Escudo Lagun Onak CDLagun Onak CD18132223135351820
9Escudo Lazkao KELazkao KE15133131234362120
10Escudo Ilintxa SDIlintxa SD15122032324351016
11Escudo Zarautz KEZarautz KE14132042234271820
12Escudo Burumendi FGBurumendi FG13133220243462534
13Escudo Urki CDUrki CD10122410052461017
14Escudo Urola KEUrola KE10121132053181736
15Escudo Amaikak Bat KEAmaikak Bat KE8130341231571926
16Escudo Ordizia KEOrdizia KE7131240241482026

Egutegia

Jardunaldia 117-Septiembre
Ordizia KE13Elgoibar CD
Beasain SD21Urki CD
Urola KE24Amaikak Bat KE
Real Sociedad SAD53Aretxabaleta KE UDA
Ilintxa SD21Bergara KE
Eibar SAD33Burumendi FG
Lagun Onak CD22Zarautz KE
Lazkao KE22Anaitasuna CD
Jardunaldia 224-Septiembre
Elgoibar CD21Lazkao KE
Urki CD11Ordizia KE
Amaikak Bat KE23Beasain SD
Aretxabaleta KE UDA21Urola KE
Bergara KE23Real Sociedad SAD
Burumendi FG11Ilintxa SD
Zarautz KE12Eibar SAD
Anaitasuna CD10Lagun Onak CD
Jardunaldia 301-Octubre
Elgoibar CD31Urki CD
Ordizia KE11Amaikak Bat KE
Beasain SD31Aretxabaleta KE UDA
Urola KE23Bergara KE
Real Sociedad SAD61Burumendi FG
Ilintxa SD10Zarautz KE
Eibar SAD20Anaitasuna CD
Lazkao KE01Lagun Onak CD
Jardunaldia 408-Octubre
Urki CD11Lazkao KE
Amaikak Bat KE12Elgoibar CD
Aretxabaleta KE UDA22Ordizia KE
Bergara KE11Beasain SD
Burumendi FG63Urola KE
Zarautz KE02Real Sociedad SAD
Anaitasuna CD11Ilintxa SD
Lagun Onak CD02Eibar SAD
Jardunaldia 515-Octubre
Urki CD00Amaikak Bat KE
Elgoibar CD20Aretxabaleta KE UDA
Ordizia KE23Bergara KE
Beasain SD43Burumendi FG
Urola KE13Zarautz KE
Real Sociedad SAD90Anaitasuna CD
Ilintxa SD01Lagun Onak CD
Lazkao KE31Eibar SAD
Jardunaldia 622-Octubre
Amaikak Bat KE22Lazkao KE
Aretxabaleta KE UDA10Urki CD
Bergara KE03Elgoibar CD
Burumendi FG32Ordizia KE
Zarautz KE31Beasain SD
Anaitasuna CD31Urola KE
Lagun Onak CD10Real Sociedad SAD
Eibar SAD20Ilintxa SD
Jardunaldia 729-Octubre
Amaikak Bat KE00Aretxabaleta KE UDA
Urki CD00Bergara KE
Elgoibar CD31Burumendi FG
Ordizia KE01Zarautz KE
Beasain SD51Anaitasuna CD
Urola KE10Lagun Onak CD
Real Sociedad SAD41Eibar SAD
Lazkao KE01Ilintxa SD
Jardunaldia 805-Noviembre
Aretxabaleta KE UDA21Lazkao KE
Bergara KE32Amaikak Bat KE
Burumendi FG10Urki CD
Zarautz KE02Elgoibar CD
Anaitasuna CD31Ordizia KE
Lagun Onak CD11Beasain SD
Eibar SAD12Urola KE
Ilintxa SD13Real Sociedad SAD
Jardunaldia 912-Noviembre
Aretxabaleta KE UDA12Bergara KE
Amaikak Bat KE22Burumendi FG
Urki CD10Zarautz KE
Elgoibar CD12Anaitasuna CD
Ordizia KE22Lagun Onak CD
Beasain SD11Eibar SAD
Urola KE00Ilintxa SD
Lazkao KE01Real Sociedad SAD
Jardunaldia 1019-Noviembre
Bergara KE32Lazkao KE
Burumendi FG03Aretxabaleta KE UDA
Zarautz KE20Amaikak Bat KE
Anaitasuna CD40Urki CD
Lagun Onak CD14Elgoibar CD
Eibar SAD21Ordizia KE
Ilintxa SD01Beasain SD
Real Sociedad SAD90Urola KE
Jardunaldia 1126-Noviembre
Bergara KE21Burumendi FG
Aretxabaleta KE UDA32Zarautz KE
Amaikak Bat KE23Anaitasuna CD
Urki CD42Lagun Onak CD
Elgoibar CD31Eibar SAD
Ordizia KE51Ilintxa SD
Beasain SD02Real Sociedad SAD
Lazkao KE31Urola KE
Jardunaldia 1203-Diciembre
Burumendi FG24Lazkao KE
Zarautz KE34Bergara KE
Anaitasuna CD02Aretxabaleta KE UDA
Lagun Onak CD53Amaikak Bat KE
Eibar SAD-Urki CD
Ilintxa SD-Elgoibar CD
Real Sociedad SAD10Ordizia KE
Urola KE-Beasain SD
Jardunaldia 1310-Diciembre
Burumendi FG11Zarautz KE
Bergara KE30Anaitasuna CD
Aretxabaleta KE UDA02Lagun Onak CD
Amaikak Bat KE01Eibar SAD
Urki CD12Ilintxa SD
Elgoibar CD14Real Sociedad SAD
Ordizia KE23Urola KE
Lazkao KE21Beasain SD
Jardunaldia 1417-Diciembre
Lazkao KE-Zarautz KE
Anaitasuna CD-Burumendi FG
Lagun Onak CD-Bergara KE
Eibar SAD-Aretxabaleta KE UDA
Ilintxa SD-Amaikak Bat KE
Real Sociedad SAD-Urki CD
Urola KE-Elgoibar CD
Beasain SD-Ordizia KE
Jardunaldia 1507-Enero
Zarautz KE-Anaitasuna CD
Burumendi FG-Lagun Onak CD
Bergara KE-Eibar SAD
Aretxabaleta KE UDA-Ilintxa SD
Amaikak Bat KE-Real Sociedad SAD
Urki CD-Urola KE
Elgoibar CD-Beasain SD
Ordizia KE-Lazkao KE
Jardunaldia 1614-Enero
Elgoibar CD-Ordizia KE
Urki CD-Beasain SD
Amaikak Bat KE-Urola KE
Aretxabaleta KE UDA-Real Sociedad SAD
Bergara KE-Ilintxa SD
Burumendi FG-Eibar SAD
Zarautz KE-Lagun Onak CD
Anaitasuna CD-Lazkao KE
Jardunaldia 1721-Enero
Lazkao KE-Elgoibar CD
Ordizia KE-Urki CD
Beasain SD-Amaikak Bat KE
Urola KE-Aretxabaleta KE UDA
Real Sociedad SAD-Bergara KE
Ilintxa SD-Burumendi FG
Eibar SAD-Zarautz KE
Lagun Onak CD-Anaitasuna CD
Jardunaldia 1828-Enero
Urki CD-Elgoibar CD
Amaikak Bat KE-Ordizia KE
Aretxabaleta KE UDA-Beasain SD
Bergara KE-Urola KE
Burumendi FG-Real Sociedad SAD
Zarautz KE-Ilintxa SD
Anaitasuna CD-Eibar SAD
Lagun Onak CD-Lazkao KE
Jardunaldia 1904-Febrero
Lazkao KE-Urki CD
Elgoibar CD-Amaikak Bat KE
Ordizia KE-Aretxabaleta KE UDA
Beasain SD-Bergara KE
Urola KE-Burumendi FG
Real Sociedad SAD-Zarautz KE
Ilintxa SD-Anaitasuna CD
Eibar SAD-Lagun Onak CD
Jardunaldia 2011-Febrero
Amaikak Bat KE-Urki CD
Aretxabaleta KE UDA-Elgoibar CD
Bergara KE-Ordizia KE
Burumendi FG-Beasain SD
Zarautz KE-Urola KE
Anaitasuna CD-Real Sociedad SAD
Lagun Onak CD-Ilintxa SD
Eibar SAD-Lazkao KE
Jardunaldia 2118-Febrero
Lazkao KE-Amaikak Bat KE
Urki CD-Aretxabaleta KE UDA
Elgoibar CD-Bergara KE
Ordizia KE-Burumendi FG
Beasain SD-Zarautz KE
Urola KE-Anaitasuna CD
Real Sociedad SAD-Lagun Onak CD
Ilintxa SD-Eibar SAD
Jardunaldia 2225-Febrero
Aretxabaleta KE UDA-Amaikak Bat KE
Bergara KE-Urki CD
Burumendi FG-Elgoibar CD
Zarautz KE-Ordizia KE
Anaitasuna CD-Beasain SD
Lagun Onak CD-Urola KE
Eibar SAD-Real Sociedad SAD
Ilintxa SD-Lazkao KE
Jardunaldia 2304-Marzo
Lazkao KE-Aretxabaleta KE UDA
Amaikak Bat KE-Bergara KE
Urki CD-Burumendi FG
Elgoibar CD-Zarautz KE
Ordizia KE-Anaitasuna CD
Beasain SD-Lagun Onak CD
Urola KE-Eibar SAD
Real Sociedad SAD-Ilintxa SD
Jardunaldia 2411-Marzo
Bergara KE-Aretxabaleta KE UDA
Burumendi FG-Amaikak Bat KE
Zarautz KE-Urki CD
Anaitasuna CD-Elgoibar CD
Lagun Onak CD-Ordizia KE
Eibar SAD-Beasain SD
Ilintxa SD-Urola KE
Real Sociedad SAD-Lazkao KE
Jardunaldia 2518-Marzo
Lazkao KE-Bergara KE
Aretxabaleta KE UDA-Burumendi FG
Amaikak Bat KE-Zarautz KE
Urki CD-Anaitasuna CD
Elgoibar CD-Lagun Onak CD
Ordizia KE-Eibar SAD
Beasain SD-Ilintxa SD
Urola KE-Real Sociedad SAD
Jardunaldia 2625-Marzo
Burumendi FG-Bergara KE
Zarautz KE-Aretxabaleta KE UDA
Anaitasuna CD-Amaikak Bat KE
Lagun Onak CD-Urki CD
Eibar SAD-Elgoibar CD
Ilintxa SD-Ordizia KE
Real Sociedad SAD-Beasain SD
Urola KE-Lazkao KE
Jardunaldia 2715-Abril
Lazkao KE-Burumendi FG
Bergara KE-Zarautz KE
Aretxabaleta KE UDA-Anaitasuna CD
Amaikak Bat KE-Lagun Onak CD
Urki CD-Eibar SAD
Elgoibar CD-Ilintxa SD
Ordizia KE-Real Sociedad SAD
Beasain SD-Urola KE
Jardunaldia 2822-Abril
Zarautz KE-Burumendi FG
Anaitasuna CD-Bergara KE
Lagun Onak CD-Aretxabaleta KE UDA
Eibar SAD-Amaikak Bat KE
Ilintxa SD-Urki CD
Real Sociedad SAD-Elgoibar CD
Urola KE-Ordizia KE
Beasain SD-Lazkao KE
Jardunaldia 2929-Abril
Zarautz KE-Lazkao KE
Burumendi FG-Anaitasuna CD
Bergara KE-Lagun Onak CD
Aretxabaleta KE UDA-Eibar SAD
Amaikak Bat KE-Ilintxa SD
Urki CD-Real Sociedad SAD
Elgoibar CD-Urola KE
Ordizia KE-Beasain SD
Jardunaldia 3006-Mayo
Anaitasuna CD-Zarautz KE
Lagun Onak CD-Burumendi FG
Eibar SAD-Bergara KE
Ilintxa SD-Aretxabaleta KE UDA
Real Sociedad SAD-Amaikak Bat KE
Urola KE-Urki CD
Beasain SD-Elgoibar CD
Lazkao KE-Ordizia KE