Alebinak
biok2.com

OKE

ALEBINAK 2017/18 DENBORALDIA

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia

Azken partidua
Escudo Arrasate CDArrasate CD
3
Escudo Ordizia KEOrdizia KE
1



Teknikariak



Ikusi taldearen koadroa

Denboraldi Entrenamenduen ordutegia

EgunaOrdua Entrenamenduen zelaiaAldagela
Ordizia KE
Astelehena 18:30 - 20:00Anexoa
Osteguna 17:00 - 18:30Altamira

Alebinak errendimendua 1718

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGol
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1Escudo Zarautz KEZarautz KE135110300410266
2Escudo Lagun Onak CDLagun Onak CD125201200401188
3Escudo Ostadar SKTOstadar SKT1051102013112317
4Escudo Hernani CDHernani CD1051112003111919
5Escudo Ordizia KEOrdizia KE951012013021711
6Escudo Zumaiako FTZumaiako FT8511011122199
7Escudo Eibar SADEibar SAD751011112121912
8Escudo Tolosa CFTolosa CF551110111221113
9Escudo Arrasate CDArrasate CD451020111131320
10Escudo Beasain SDBeasain SD350031011041422
11Escudo Bergara KEBergara KE351020021041222
12Escudo Aretxabaleta KE UDAAretxabaleta KE UDA15002012014628

Egutegia

Jardunaldia 105-Noviembre
Lagun Onak CD60Arrasate CD
Tolosa CF31Beasain SD
Bergara KE25Ostadar SKT
Aretxabaleta KE UDA17Ordizia KE
Eibar SAD24Zarautz KE
Hernani CD41Zumaiako FT
Jardunaldia 212-Noviembre
Arrasate CD23Hernani CD
Beasain SD26Lagun Onak CD
Ostadar SKT52Tolosa CF
Ordizia KE64Bergara KE
Zarautz KE100Aretxabaleta KE UDA
Zumaiako FT11Eibar SAD
Jardunaldia 326-Noviembre
Arrasate CD24Beasain SD
Lagun Onak CD43Ostadar SKT
Tolosa CF23Ordizia KE
Bergara KE17Zarautz KE
Aretxabaleta KE UDA13Zumaiako FT
Hernani CD29Eibar SAD
Jardunaldia 403-Diciembre
Beasain SD47Hernani CD
Ostadar SKT66Arrasate CD
Ordizia KE01Lagun Onak CD
Zarautz KE22Tolosa CF
Zumaiako FT21Bergara KE
Eibar SAD51Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 510-Diciembre
Beasain SD34Ostadar SKT
Arrasate CD31Ordizia KE
Lagun Onak CD13Zarautz KE
Tolosa CF22Zumaiako FT
Bergara KE42Eibar SAD
Hernani CD33Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 621-Enero
Ostadar SKT-Hernani CD
Ordizia KE-Beasain SD
Zarautz KE-Arrasate CD
Zumaiako FT-Lagun Onak CD
Eibar SAD-Tolosa CF
Aretxabaleta KE UDA-Bergara KE
Jardunaldia 711-Febrero
Ostadar SKT-Ordizia KE
Beasain SD-Zarautz KE
Arrasate CD-Zumaiako FT
Lagun Onak CD-Eibar SAD
Tolosa CF-Aretxabaleta KE UDA
Hernani CD-Bergara KE
Jardunaldia 825-Febrero
Ordizia KE-Hernani CD
Zarautz KE-Ostadar SKT
Zumaiako FT-Beasain SD
Eibar SAD-Arrasate CD
Aretxabaleta KE UDA-Lagun Onak CD
Bergara KE-Tolosa CF
Jardunaldia 918-Marzo
Ordizia KE-Zarautz KE
Ostadar SKT-Zumaiako FT
Beasain SD-Eibar SAD
Arrasate CD-Aretxabaleta KE UDA
Lagun Onak CD-Bergara KE
Hernani CD-Tolosa CF
Jardunaldia 1025-Marzo
Hernani CD-Zarautz KE
Zumaiako FT-Ordizia KE
Eibar SAD-Ostadar SKT
Aretxabaleta KE UDA-Beasain SD
Bergara KE-Arrasate CD
Tolosa CF-Lagun Onak CD
Jardunaldia 1115-Abril
Zarautz KE-Zumaiako FT
Ordizia KE-Eibar SAD
Ostadar SKT-Aretxabaleta KE UDA
Beasain SD-Bergara KE
Arrasate CD-Tolosa CF
Lagun Onak CD-Hernani CD