Gorengoen Maila

OKE

GORENGOEN MAILA 2017/18 DENBORALDIA

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia

Hurrengo partidua
17-12-2017 11:00
Escudo equipo Ordizia KEOrdizia KE
Escudo equipo Zestoa KBZestoa KB
Azken partidua
Escudo Ordizia KEOrdizia KE
0
Escudo Mondragon CFMondragon CF
1


Foto Gorengoen Maila

Teknikariak



Ikusi taldearen koadroa

Denboraldi Entrenamenduen ordutegia

EgunaOrdua Entrenamenduen zelaiaAldagela
Ordizia KE
Astelehena 20:00 - 21:30Altamira
Asteazkena 19:30 - 21:00Altamira
Ostirala 18:30 - 20:00Altamira

Gorengoen maila

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGol
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1Escudo Aloña Mendi KEAloña Mendi KE30134115209313413
2Escudo Tolosa CFTolosa CF25134024128142318
3Escudo Eibar Urko SADEibar Urko SAD23135201326522410
4Escudo Lagun Onak CDLagun Onak CD20134032226252520
5Escudo Aretxabaleta KE UDAAretxabaleta KE UDA19133311414722322
6Escudo Soraluze CFSoraluze CF19123123036152122
7Escudo Bergara KEBergara KE19136000166161926
8Escudo Zumaiako FTZumaiako FT18132223135352217
9Escudo Elgoibar CDElgoibar CD18134121235352122
10Escudo Mondragon CFMondragon CF17132133135261313
11Escudo Beasain SDBeasain SD15131323044362219
12Escudo Ikasberri KEIkasberri KE14133121154271125
13Escudo Idiazabal KEIdiazabal KE13132410332741521
14Escudo Zestoa KBZestoa KB13132311153462028
15Escudo Antzuola KEAntzuola KE11132141143282028
16Escudo Ordizia KEOrdizia KE912133032165817

Egutegia

Jardunaldia 117-Septiembre
Aretxabaleta KE UDA33Elgoibar CD
Mondragon CF21Lagun Onak CD
Bergara KE21Eibar Urko SAD
Aloña Mendi KE51Idiazabal KE
Tolosa CF12Antzuola KE
Ikasberri KE01Soraluze CF
Zumaiako FT51Zestoa KB
Ordizia KE02Beasain SD
Jardunaldia 224-Septiembre
Elgoibar CD22Ordizia KE
Lagun Onak CD50Aretxabaleta KE UDA
Eibar Urko SAD10Mondragon CF
Idiazabal KE30Bergara KE
Antzuola KE15Aloña Mendi KE
Soraluze CF24Tolosa CF
Zestoa KB20Ikasberri KE
Beasain SD12Zumaiako FT
Jardunaldia 301-Octubre
Elgoibar CD12Lagun Onak CD
Aretxabaleta KE UDA04Eibar Urko SAD
Mondragon CF11Idiazabal KE
Bergara KE20Antzuola KE
Aloña Mendi KE13Soraluze CF
Tolosa CF21Zestoa KB
Ikasberri KE21Beasain SD
Ordizia KE00Zumaiako FT
Jardunaldia 408-Octubre
Lagun Onak CD20Ordizia KE
Eibar Urko SAD20Elgoibar CD
Idiazabal KE11Aretxabaleta KE UDA
Antzuola KE12Mondragon CF
Soraluze CF22Bergara KE
Zestoa KB11Aloña Mendi KE
Beasain SD01Tolosa CF
Zumaiako FT30Ikasberri KE
Jardunaldia 515-Octubre
Lagun Onak CD10Eibar Urko SAD
Elgoibar CD20Idiazabal KE
Aretxabaleta KE UDA11Antzuola KE
Mondragon CF10Soraluze CF
Bergara KE42Zestoa KB
Aloña Mendi KE32Beasain SD
Tolosa CF21Zumaiako FT
Ordizia KE11Ikasberri KE
Jardunaldia 622-Octubre
Eibar Urko SAD11Ordizia KE
Idiazabal KE11Lagun Onak CD
Antzuola KE10Elgoibar CD
Soraluze CF13Aretxabaleta KE UDA
Zestoa KB03Mondragon CF
Beasain SD50Bergara KE
Zumaiako FT02Aloña Mendi KE
Ikasberri KE10Tolosa CF
Jardunaldia 729-Octubre
Eibar Urko SAD00Idiazabal KE
Lagun Onak CD21Antzuola KE
Elgoibar CD42Soraluze CF
Aretxabaleta KE UDA31Zestoa KB
Mondragon CF12Beasain SD
Bergara KE32Zumaiako FT
Aloña Mendi KE51Ikasberri KE
Ordizia KE01Tolosa CF
Jardunaldia 805-Noviembre
Idiazabal KE11Ordizia KE
Antzuola KE22Eibar Urko SAD
Soraluze CF30Lagun Onak CD
Zestoa KB22Elgoibar CD
Beasain SD11Aretxabaleta KE UDA
Zumaiako FT00Mondragon CF
Ikasberri KE10Bergara KE
Tolosa CF13Aloña Mendi KE
Jardunaldia 912-Noviembre
Idiazabal KE32Antzuola KE
Eibar Urko SAD40Soraluze CF
Lagun Onak CD12Zestoa KB
Elgoibar CD32Beasain SD
Aretxabaleta KE UDA21Zumaiako FT
Mondragon CF12Ikasberri KE
Bergara KE42Tolosa CF
Ordizia KE22Aloña Mendi KE
Jardunaldia 1019-Noviembre
Antzuola KE40Ordizia KE
Soraluze CF32Idiazabal KE
Zestoa KB22Eibar Urko SAD
Beasain SD22Lagun Onak CD
Zumaiako FT02Elgoibar CD
Ikasberri KE22Aretxabaleta KE UDA
Tolosa CF10Mondragon CF
Aloña Mendi KE20Bergara KE
Jardunaldia 1126-Noviembre
Antzuola KE13Soraluze CF
Idiazabal KE22Zestoa KB
Eibar Urko SAD21Beasain SD
Lagun Onak CD34Zumaiako FT
Elgoibar CD20Ikasberri KE
Aretxabaleta KE UDA22Tolosa CF
Mondragon CF12Aloña Mendi KE
Ordizia KE10Bergara KE
Jardunaldia 1203-Diciembre
Soraluze CF-Ordizia KE
Zestoa KB42Antzuola KE
Beasain SD00Idiazabal KE
Zumaiako FT11Eibar Urko SAD
Ikasberri KE13Lagun Onak CD
Tolosa CF30Elgoibar CD
Aloña Mendi KE00Aretxabaleta KE UDA
Bergara KE20Mondragon CF
Jardunaldia 1310-Diciembre
Soraluze CF10Zestoa KB
Antzuola KE23Beasain SD
Idiazabal KE03Zumaiako FT
Eibar Urko SAD40Ikasberri KE
Lagun Onak CD23Tolosa CF
Elgoibar CD03Aloña Mendi KE
Aretxabaleta KE UDA50Bergara KE
Ordizia KE01Mondragon CF
Jardunaldia 1417-Diciembre
Ordizia KE-Zestoa KB
Beasain SD-Soraluze CF
Zumaiako FT-Antzuola KE
Ikasberri KE-Idiazabal KE
Tolosa CF-Eibar Urko SAD
Aloña Mendi KE-Lagun Onak CD
Bergara KE-Elgoibar CD
Mondragon CF-Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 1507-Enero
Zestoa KB-Beasain SD
Soraluze CF-Zumaiako FT
Antzuola KE-Ikasberri KE
Idiazabal KE-Tolosa CF
Eibar Urko SAD-Aloña Mendi KE
Lagun Onak CD-Bergara KE
Elgoibar CD-Mondragon CF
Aretxabaleta KE UDA-Ordizia KE
Jardunaldia 1614-Enero
Elgoibar CD-Aretxabaleta KE UDA
Lagun Onak CD-Mondragon CF
Eibar Urko SAD-Bergara KE
Idiazabal KE-Aloña Mendi KE
Antzuola KE-Tolosa CF
Soraluze CF-Ikasberri KE
Zestoa KB-Zumaiako FT
Beasain SD-Ordizia KE
Jardunaldia 1721-Enero
Ordizia KE-Elgoibar CD
Aretxabaleta KE UDA-Lagun Onak CD
Mondragon CF-Eibar Urko SAD
Bergara KE-Idiazabal KE
Aloña Mendi KE-Antzuola KE
Tolosa CF-Soraluze CF
Ikasberri KE-Zestoa KB
Zumaiako FT-Beasain SD
Jardunaldia 1828-Enero
Lagun Onak CD-Elgoibar CD
Eibar Urko SAD-Aretxabaleta KE UDA
Idiazabal KE-Mondragon CF
Antzuola KE-Bergara KE
Soraluze CF-Aloña Mendi KE
Zestoa KB-Tolosa CF
Beasain SD-Ikasberri KE
Zumaiako FT-Ordizia KE
Jardunaldia 1904-Febrero
Ordizia KE-Lagun Onak CD
Elgoibar CD-Eibar Urko SAD
Aretxabaleta KE UDA-Idiazabal KE
Mondragon CF-Antzuola KE
Bergara KE-Soraluze CF
Aloña Mendi KE-Zestoa KB
Tolosa CF-Beasain SD
Ikasberri KE-Zumaiako FT
Jardunaldia 2018-Febrero
Eibar Urko SAD-Lagun Onak CD
Idiazabal KE-Elgoibar CD
Antzuola KE-Aretxabaleta KE UDA
Soraluze CF-Mondragon CF
Zestoa KB-Bergara KE
Beasain SD-Aloña Mendi KE
Zumaiako FT-Tolosa CF
Ikasberri KE-Ordizia KE
Jardunaldia 2125-Febrero
Ordizia KE-Eibar Urko SAD
Lagun Onak CD-Idiazabal KE
Elgoibar CD-Antzuola KE
Aretxabaleta KE UDA-Soraluze CF
Mondragon CF-Zestoa KB
Bergara KE-Beasain SD
Aloña Mendi KE-Zumaiako FT
Tolosa CF-Ikasberri KE
Jardunaldia 2204-Marzo
Idiazabal KE-Eibar Urko SAD
Antzuola KE-Lagun Onak CD
Soraluze CF-Elgoibar CD
Zestoa KB-Aretxabaleta KE UDA
Beasain SD-Mondragon CF
Zumaiako FT-Bergara KE
Ikasberri KE-Aloña Mendi KE
Tolosa CF-Ordizia KE
Jardunaldia 2311-Marzo
Ordizia KE-Idiazabal KE
Eibar Urko SAD-Antzuola KE
Lagun Onak CD-Soraluze CF
Elgoibar CD-Zestoa KB
Aretxabaleta KE UDA-Beasain SD
Mondragon CF-Zumaiako FT
Bergara KE-Ikasberri KE
Aloña Mendi KE-Tolosa CF
Jardunaldia 2418-Marzo
Antzuola KE-Idiazabal KE
Soraluze CF-Eibar Urko SAD
Zestoa KB-Lagun Onak CD
Beasain SD-Elgoibar CD
Zumaiako FT-Aretxabaleta KE UDA
Ikasberri KE-Mondragon CF
Tolosa CF-Bergara KE
Aloña Mendi KE-Ordizia KE
Jardunaldia 2525-Marzo
Ordizia KE-Antzuola KE
Idiazabal KE-Soraluze CF
Eibar Urko SAD-Zestoa KB
Lagun Onak CD-Beasain SD
Elgoibar CD-Zumaiako FT
Aretxabaleta KE UDA-Ikasberri KE
Mondragon CF-Tolosa CF
Bergara KE-Aloña Mendi KE
Jardunaldia 2615-Abril
Soraluze CF-Antzuola KE
Zestoa KB-Idiazabal KE
Beasain SD-Eibar Urko SAD
Zumaiako FT-Lagun Onak CD
Ikasberri KE-Elgoibar CD
Tolosa CF-Aretxabaleta KE UDA
Aloña Mendi KE-Mondragon CF
Bergara KE-Ordizia KE
Jardunaldia 2722-Abril
Ordizia KE-Soraluze CF
Antzuola KE-Zestoa KB
Idiazabal KE-Beasain SD
Eibar Urko SAD-Zumaiako FT
Lagun Onak CD-Ikasberri KE
Elgoibar CD-Tolosa CF
Aretxabaleta KE UDA-Aloña Mendi KE
Mondragon CF-Bergara KE
Jardunaldia 2829-Abril
Zestoa KB-Soraluze CF
Beasain SD-Antzuola KE
Zumaiako FT-Idiazabal KE
Ikasberri KE-Eibar Urko SAD
Tolosa CF-Lagun Onak CD
Aloña Mendi KE-Elgoibar CD
Bergara KE-Aretxabaleta KE UDA
Mondragon CF-Ordizia KE
Jardunaldia 2906-Mayo
Zestoa KB-Ordizia KE
Soraluze CF-Beasain SD
Antzuola KE-Zumaiako FT
Idiazabal KE-Ikasberri KE
Eibar Urko SAD-Tolosa CF
Lagun Onak CD-Aloña Mendi KE
Elgoibar CD-Bergara KE
Aretxabaleta KE UDA-Mondragon CF
Jardunaldia 3013-Mayo
Beasain SD-Zestoa KB
Zumaiako FT-Soraluze CF
Ikasberri KE-Antzuola KE
Tolosa CF-Idiazabal KE
Aloña Mendi KE-Eibar Urko SAD
Bergara KE-Lagun Onak CD
Mondragon CF-Elgoibar CD
Ordizia KE-Aretxabaleta KE UDA