Gorengoen Maila

OKE

GORENGOEN MAILA 2017/18 DENBORALDIA

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia

Hurrengo partidua
28-4-2018 18:45
Escudo equipo Mondragon CFMondragon CF
Escudo equipo Ordizia KEOrdizia KE
Azken partidua
Escudo Ordizia KEOrdizia KE
7
Escudo Soraluze CFSoraluze CF
1


Foto Gorengoen Maila

Teknikariak



Ikusi taldearen koadroa

Denboraldi Entrenamenduen ordutegia

EgunaOrdua Entrenamenduen zelaiaAldagela
Ordizia KE
Astelehena 20:00 - 21:30Altamira
Asteazkena 19:30 - 21:00Altamira
Ostirala 18:30 - 20:00Altamira

Gorengoen maila

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGol
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1Escudo Eibar Urko SADEibar Urko SAD5626112056216825316
2Escudo Tolosa CFTolosa CF5527101273417465935
3Escudo Elgoibar CDElgoibar CD492793254414764536
4Escudo Aloña Mendi KEAloña Mendi KE482692254414665024
5Escudo Lagun Onak CDLagun Onak CD392662654311694331
6Escudo Zumaiako FTZumaiako FT382756252710894734
7Escudo Idiazabal KEIdiazabal KE382766235591173739
8Escudo Beasain SDBeasain SD3526534527105114241
9Escudo Mondragon CFMondragon CF3427616437104133031
10Escudo Soraluze CFSoraluze CF332745551796124057
11Escudo Bergara KEBergara KE3127922021294143352
12Escudo Zestoa KBZestoa KB292753532985143454
13Escudo Antzuola KEAntzuola KE282661623884144352
14Escudo Ikasberri KEIkasberri KE282644533777122239
15Escudo Aretxabaleta KE UDAAretxabaleta KE UDA2527464148510123041
16Escudo Ordizia KEOrdizia KE212735614849142955

Egutegia

Jardunaldia 117-Septiembre
Aretxabaleta KE UDA33Elgoibar CD
Mondragon CF21Lagun Onak CD
Bergara KE21Eibar Urko SAD
Aloña Mendi KE51Idiazabal KE
Tolosa CF12Antzuola KE
Ikasberri KE01Soraluze CF
Zumaiako FT51Zestoa KB
Ordizia KE02Beasain SD
Jardunaldia 224-Septiembre
Elgoibar CD22Ordizia KE
Lagun Onak CD50Aretxabaleta KE UDA
Eibar Urko SAD10Mondragon CF
Idiazabal KE30Bergara KE
Antzuola KE15Aloña Mendi KE
Soraluze CF24Tolosa CF
Zestoa KB20Ikasberri KE
Beasain SD12Zumaiako FT
Jardunaldia 301-Octubre
Elgoibar CD12Lagun Onak CD
Aretxabaleta KE UDA04Eibar Urko SAD
Mondragon CF11Idiazabal KE
Bergara KE20Antzuola KE
Aloña Mendi KE13Soraluze CF
Tolosa CF21Zestoa KB
Ikasberri KE21Beasain SD
Ordizia KE00Zumaiako FT
Jardunaldia 408-Octubre
Lagun Onak CD20Ordizia KE
Eibar Urko SAD20Elgoibar CD
Idiazabal KE11Aretxabaleta KE UDA
Antzuola KE12Mondragon CF
Soraluze CF22Bergara KE
Zestoa KB11Aloña Mendi KE
Beasain SD01Tolosa CF
Zumaiako FT30Ikasberri KE
Jardunaldia 515-Octubre
Lagun Onak CD10Eibar Urko SAD
Elgoibar CD20Idiazabal KE
Aretxabaleta KE UDA11Antzuola KE
Mondragon CF10Soraluze CF
Bergara KE42Zestoa KB
Aloña Mendi KE32Beasain SD
Tolosa CF21Zumaiako FT
Ordizia KE11Ikasberri KE
Jardunaldia 622-Octubre
Eibar Urko SAD11Ordizia KE
Idiazabal KE11Lagun Onak CD
Antzuola KE10Elgoibar CD
Soraluze CF13Aretxabaleta KE UDA
Zestoa KB03Mondragon CF
Beasain SD50Bergara KE
Zumaiako FT02Aloña Mendi KE
Ikasberri KE10Tolosa CF
Jardunaldia 729-Octubre
Eibar Urko SAD00Idiazabal KE
Lagun Onak CD21Antzuola KE
Elgoibar CD42Soraluze CF
Aretxabaleta KE UDA31Zestoa KB
Mondragon CF12Beasain SD
Bergara KE32Zumaiako FT
Aloña Mendi KE51Ikasberri KE
Ordizia KE01Tolosa CF
Jardunaldia 805-Noviembre
Idiazabal KE11Ordizia KE
Antzuola KE22Eibar Urko SAD
Soraluze CF30Lagun Onak CD
Zestoa KB22Elgoibar CD
Beasain SD11Aretxabaleta KE UDA
Zumaiako FT00Mondragon CF
Ikasberri KE10Bergara KE
Tolosa CF13Aloña Mendi KE
Jardunaldia 912-Noviembre
Idiazabal KE32Antzuola KE
Eibar Urko SAD40Soraluze CF
Lagun Onak CD12Zestoa KB
Elgoibar CD32Beasain SD
Aretxabaleta KE UDA21Zumaiako FT
Mondragon CF12Ikasberri KE
Bergara KE42Tolosa CF
Ordizia KE22Aloña Mendi KE
Jardunaldia 1019-Noviembre
Antzuola KE40Ordizia KE
Soraluze CF32Idiazabal KE
Zestoa KB22Eibar Urko SAD
Beasain SD22Lagun Onak CD
Zumaiako FT02Elgoibar CD
Ikasberri KE22Aretxabaleta KE UDA
Tolosa CF10Mondragon CF
Aloña Mendi KE20Bergara KE
Jardunaldia 1126-Noviembre
Antzuola KE13Soraluze CF
Idiazabal KE22Zestoa KB
Eibar Urko SAD21Beasain SD
Lagun Onak CD34Zumaiako FT
Elgoibar CD20Ikasberri KE
Aretxabaleta KE UDA22Tolosa CF
Mondragon CF12Aloña Mendi KE
Ordizia KE10Bergara KE
Jardunaldia 1203-Diciembre
Soraluze CF10Ordizia KE
Zestoa KB42Antzuola KE
Beasain SD00Idiazabal KE
Zumaiako FT11Eibar Urko SAD
Ikasberri KE13Lagun Onak CD
Tolosa CF30Elgoibar CD
Aloña Mendi KE00Aretxabaleta KE UDA
Bergara KE20Mondragon CF
Jardunaldia 1310-Diciembre
Soraluze CF10Zestoa KB
Antzuola KE23Beasain SD
Idiazabal KE03Zumaiako FT
Eibar Urko SAD40Ikasberri KE
Lagun Onak CD23Tolosa CF
Elgoibar CD03Aloña Mendi KE
Aretxabaleta KE UDA50Bergara KE
Ordizia KE01Mondragon CF
Jardunaldia 1417-Diciembre
Ordizia KE34Zestoa KB
Beasain SD02Soraluze CF
Zumaiako FT22Antzuola KE
Ikasberri KE22Idiazabal KE
Tolosa CF33Eibar Urko SAD
Aloña Mendi KE10Lagun Onak CD
Bergara KE22Elgoibar CD
Mondragon CF10Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 1507-Enero
Zestoa KB02Beasain SD
Soraluze CF13Zumaiako FT
Antzuola KE-Ikasberri KE
Idiazabal KE11Tolosa CF
Eibar Urko SAD21Aloña Mendi KE
Lagun Onak CD20Bergara KE
Elgoibar CD21Mondragon CF
Aretxabaleta KE UDA00Ordizia KE
Jardunaldia 1614-Enero
Elgoibar CD21Aretxabaleta KE UDA
Lagun Onak CD11Mondragon CF
Eibar Urko SAD30Bergara KE
Idiazabal KE20Aloña Mendi KE
Antzuola KE23Tolosa CF
Soraluze CF11Ikasberri KE
Zestoa KB20Zumaiako FT
Beasain SD50Ordizia KE
Jardunaldia 1721-Enero
Ordizia KE12Elgoibar CD
Aretxabaleta KE UDA01Lagun Onak CD
Mondragon CF01Eibar Urko SAD
Bergara KE12Idiazabal KE
Aloña Mendi KE20Antzuola KE
Tolosa CF32Soraluze CF
Ikasberri KE00Zestoa KB
Zumaiako FT11Beasain SD
Jardunaldia 1828-Enero
Lagun Onak CD01Elgoibar CD
Eibar Urko SAD31Aretxabaleta KE UDA
Idiazabal KE30Mondragon CF
Antzuola KE20Bergara KE
Soraluze CF22Aloña Mendi KE
Zestoa KB14Tolosa CF
Beasain SD20Ikasberri KE
Zumaiako FT51Ordizia KE
Jardunaldia 1904-Febrero
Ordizia KE00Lagun Onak CD
Elgoibar CD00Eibar Urko SAD
Aretxabaleta KE UDA20Idiazabal KE
Mondragon CF12Antzuola KE
Bergara KE22Soraluze CF
Aloña Mendi KE01Zestoa KB
Tolosa CF70Beasain SD
Ikasberri KE01Zumaiako FT
Jardunaldia 2018-Febrero
Eibar Urko SAD-Lagun Onak CD
Idiazabal KE00Elgoibar CD
Antzuola KE20Aretxabaleta KE UDA
Soraluze CF03Mondragon CF
Zestoa KB31Bergara KE
Beasain SD-Aloña Mendi KE
Zumaiako FT40Tolosa CF
Ikasberri KE12Ordizia KE
Jardunaldia 2125-Febrero
Ordizia KE01Eibar Urko SAD
Lagun Onak CD12Idiazabal KE
Elgoibar CD31Antzuola KE
Aretxabaleta KE UDA12Soraluze CF
Mondragon CF51Zestoa KB
Bergara KE10Beasain SD
Aloña Mendi KE00Zumaiako FT
Tolosa CF30Ikasberri KE
Jardunaldia 2204-Marzo
Idiazabal KE03Eibar Urko SAD
Antzuola KE15Lagun Onak CD
Soraluze CF23Elgoibar CD
Zestoa KB10Aretxabaleta KE UDA
Beasain SD20Mondragon CF
Zumaiako FT11Bergara KE
Ikasberri KE10Aloña Mendi KE
Tolosa CF61Ordizia KE
Jardunaldia 2311-Marzo
Ordizia KE11Idiazabal KE
Eibar Urko SAD20Antzuola KE
Lagun Onak CD30Soraluze CF
Elgoibar CD20Zestoa KB
Aretxabaleta KE UDA23Beasain SD
Mondragon CF21Zumaiako FT
Bergara KE03Ikasberri KE
Aloña Mendi KE21Tolosa CF
Jardunaldia 2418-Marzo
Antzuola KE50Idiazabal KE
Soraluze CF00Eibar Urko SAD
Zestoa KB12Lagun Onak CD
Beasain SD21Elgoibar CD
Zumaiako FT30Aretxabaleta KE UDA
Ikasberri KE11Mondragon CF
Tolosa CF20Bergara KE
Aloña Mendi KE50Ordizia KE
Jardunaldia 2525-Marzo
Ordizia KE43Antzuola KE
Idiazabal KE51Soraluze CF
Eibar Urko SAD40Zestoa KB
Lagun Onak CD11Beasain SD
Elgoibar CD43Zumaiako FT
Aretxabaleta KE UDA00Ikasberri KE
Mondragon CF01Tolosa CF
Bergara KE21Aloña Mendi KE
Jardunaldia 2615-Abril
Soraluze CF22Antzuola KE
Zestoa KB02Idiazabal KE
Beasain SD15Eibar Urko SAD
Zumaiako FT11Lagun Onak CD
Ikasberri KE01Elgoibar CD
Tolosa CF10Aretxabaleta KE UDA
Aloña Mendi KE20Mondragon CF
Bergara KE31Ordizia KE
Jardunaldia 2722-Abril
Ordizia KE71Soraluze CF
Antzuola KE10Zestoa KB
Idiazabal KE21Beasain SD
Eibar Urko SAD20Zumaiako FT
Lagun Onak CD12Ikasberri KE
Elgoibar CD11Tolosa CF
Aretxabaleta KE UDA00Aloña Mendi KE
Mondragon CF21Bergara KE
Jardunaldia 2829-Abril
Zestoa KB-Soraluze CF
Beasain SD-Antzuola KE
Zumaiako FT-Idiazabal KE
Ikasberri KE-Eibar Urko SAD
Tolosa CF-Lagun Onak CD
Aloña Mendi KE-Elgoibar CD
Bergara KE-Aretxabaleta KE UDA
Mondragon CF-Ordizia KE
Jardunaldia 2906-Mayo
Zestoa KB-Ordizia KE
Soraluze CF-Beasain SD
Antzuola KE-Zumaiako FT
Idiazabal KE-Ikasberri KE
Eibar Urko SAD-Tolosa CF
Lagun Onak CD-Aloña Mendi KE
Elgoibar CD-Bergara KE
Aretxabaleta KE UDA-Mondragon CF
Jardunaldia 3013-Mayo
Beasain SD-Zestoa KB
Zumaiako FT-Soraluze CF
Ikasberri KE-Antzuola KE
Tolosa CF-Idiazabal KE
Aloña Mendi KE-Eibar Urko SAD
Bergara KE-Lagun Onak CD
Mondragon CF-Elgoibar CD
Ordizia KE-Aretxabaleta KE UDA