Gorengoen Maila
Partekatu

OKE

GORENGOEN MAILA 2017/18 DENBORALDIA

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia

Hurrengo partidua
17-9-2017 0:00
Escudo equipo Ordizia KE Ordizia KE
Escudo equipo Beasain SD Beasain SD


Foto Gorengoen Maila

Teknikariak



Gorengoen maila

Pt J Etxekoa Bisitaria Osoa Gol
IE BE GE IK BK GK IK BK GK ag ktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1 Escudo Aretxabaleta KE UDA Aretxabaleta KE UDA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Escudo Mondragon CF Mondragon CF 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Escudo Bergara KE Bergara KE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Escudo Aloña Mendi KE Aloña Mendi KE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Escudo Tolosa CF Tolosa CF 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Escudo Ikasberri KE Ikasberri KE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Escudo Zumaiako FT Zumaiako FT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Escudo Ordizia KE Ordizia KE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Escudo Elgoibar CD Elgoibar CD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Escudo Lagun Onak CD Lagun Onak CD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Escudo Eibar Urko SAD Eibar Urko SAD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Escudo Idiazabal KE Idiazabal KE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Escudo Antzuola KE Antzuola KE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Escudo Soraluze CF Soraluze CF 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Escudo Zestoa KB Zestoa KB 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Escudo Beasain SD Beasain SD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Egutegia

Jardunaldia 1 17-Septiembre
Aretxabaleta KE UDA - Elgoibar CD
Mondragon CF - Lagun Onak CD
Bergara KE - Eibar Urko SAD
Aloña Mendi KE - Idiazabal KE
Tolosa CF - Antzuola KE
Ikasberri KE - Soraluze CF
Zumaiako FT - Zestoa KB
Ordizia KE - Beasain SD
Jardunaldia 2 24-Septiembre
Elgoibar CD - Ordizia KE
Lagun Onak CD - Aretxabaleta KE UDA
Eibar Urko SAD - Mondragon CF
Idiazabal KE - Bergara KE
Antzuola KE - Aloña Mendi KE
Soraluze CF - Tolosa CF
Zestoa KB - Ikasberri KE
Beasain SD - Zumaiako FT
Jardunaldia 3 01-Octubre
Elgoibar CD - Lagun Onak CD
Aretxabaleta KE UDA - Eibar Urko SAD
Mondragon CF - Idiazabal KE
Bergara KE - Antzuola KE
Aloña Mendi KE - Soraluze CF
Tolosa CF - Zestoa KB
Ikasberri KE - Beasain SD
Ordizia KE - Zumaiako FT
Jardunaldia 4
Lagun Onak CD - Ordizia KE
Eibar Urko SAD - Elgoibar CD
Idiazabal KE - Aretxabaleta KE UDA
Antzuola KE - Mondragon CF
Soraluze CF - Bergara KE
Zestoa KB - Aloña Mendi KE
Beasain SD - Tolosa CF
Zumaiako FT - Ikasberri KE
Jardunaldia 5
Lagun Onak CD - Eibar Urko SAD
Elgoibar CD - Idiazabal KE
Aretxabaleta KE UDA - Antzuola KE
Mondragon CF - Soraluze CF
Bergara KE - Zestoa KB
Aloña Mendi KE - Beasain SD
Tolosa CF - Zumaiako FT
Ordizia KE - Ikasberri KE
Jardunaldia 6
Eibar Urko SAD - Ordizia KE
Idiazabal KE - Lagun Onak CD
Antzuola KE - Elgoibar CD
Soraluze CF - Aretxabaleta KE UDA
Zestoa KB - Mondragon CF
Beasain SD - Bergara KE
Zumaiako FT - Aloña Mendi KE
Ikasberri KE - Tolosa CF
Jardunaldia 7
Eibar Urko SAD - Idiazabal KE
Lagun Onak CD - Antzuola KE
Elgoibar CD - Soraluze CF
Aretxabaleta KE UDA - Zestoa KB
Mondragon CF - Beasain SD
Bergara KE - Zumaiako FT
Aloña Mendi KE - Ikasberri KE
Ordizia KE - Tolosa CF
Jardunaldia 8
Idiazabal KE - Ordizia KE
Antzuola KE - Eibar Urko SAD
Soraluze CF - Lagun Onak CD
Zestoa KB - Elgoibar CD
Beasain SD - Aretxabaleta KE UDA
Zumaiako FT - Mondragon CF
Ikasberri KE - Bergara KE
Tolosa CF - Aloña Mendi KE
Jardunaldia 9
Idiazabal KE - Antzuola KE
Eibar Urko SAD - Soraluze CF
Lagun Onak CD - Zestoa KB
Elgoibar CD - Beasain SD
Aretxabaleta KE UDA - Zumaiako FT
Mondragon CF - Ikasberri KE
Bergara KE - Tolosa CF
Ordizia KE - Aloña Mendi KE
Jardunaldia 10
Antzuola KE - Ordizia KE
Soraluze CF - Idiazabal KE
Zestoa KB - Eibar Urko SAD
Beasain SD - Lagun Onak CD
Zumaiako FT - Elgoibar CD
Ikasberri KE - Aretxabaleta KE UDA
Tolosa CF - Mondragon CF
Aloña Mendi KE - Bergara KE
Jardunaldia 11
Antzuola KE - Soraluze CF
Idiazabal KE - Zestoa KB
Eibar Urko SAD - Beasain SD
Lagun Onak CD - Zumaiako FT
Elgoibar CD - Ikasberri KE
Aretxabaleta KE UDA - Tolosa CF
Mondragon CF - Aloña Mendi KE
Ordizia KE - Bergara KE
Jardunaldia 12
Soraluze CF - Ordizia KE
Zestoa KB - Antzuola KE
Beasain SD - Idiazabal KE
Zumaiako FT - Eibar Urko SAD
Ikasberri KE - Lagun Onak CD
Tolosa CF - Elgoibar CD
Aloña Mendi KE - Aretxabaleta KE UDA
Bergara KE - Mondragon CF
Jardunaldia 13
Soraluze CF - Zestoa KB
Antzuola KE - Beasain SD
Idiazabal KE - Zumaiako FT
Eibar Urko SAD - Ikasberri KE
Lagun Onak CD - Tolosa CF
Elgoibar CD - Aloña Mendi KE
Aretxabaleta KE UDA - Bergara KE
Ordizia KE - Mondragon CF
Jardunaldia 14
Ordizia KE - Zestoa KB
Beasain SD - Soraluze CF
Zumaiako FT - Antzuola KE
Ikasberri KE - Idiazabal KE
Tolosa CF - Eibar Urko SAD
Aloña Mendi KE - Lagun Onak CD
Bergara KE - Elgoibar CD
Mondragon CF - Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 15
Zestoa KB - Beasain SD
Soraluze CF - Zumaiako FT
Antzuola KE - Ikasberri KE
Idiazabal KE - Tolosa CF
Eibar Urko SAD - Aloña Mendi KE
Lagun Onak CD - Bergara KE
Elgoibar CD - Mondragon CF
Aretxabaleta KE UDA - Ordizia KE
Jardunaldia 16
Elgoibar CD - Aretxabaleta KE UDA
Lagun Onak CD - Mondragon CF
Eibar Urko SAD - Bergara KE
Idiazabal KE - Aloña Mendi KE
Antzuola KE - Tolosa CF
Soraluze CF - Ikasberri KE
Zestoa KB - Zumaiako FT
Beasain SD - Ordizia KE
Jardunaldia 17
Ordizia KE - Elgoibar CD
Aretxabaleta KE UDA - Lagun Onak CD
Mondragon CF - Eibar Urko SAD
Bergara KE - Idiazabal KE
Aloña Mendi KE - Antzuola KE
Tolosa CF - Soraluze CF
Ikasberri KE - Zestoa KB
Zumaiako FT - Beasain SD
Jardunaldia 18
Lagun Onak CD - Elgoibar CD
Eibar Urko SAD - Aretxabaleta KE UDA
Idiazabal KE - Mondragon CF
Antzuola KE - Bergara KE
Soraluze CF - Aloña Mendi KE
Zestoa KB - Tolosa CF
Beasain SD - Ikasberri KE
Zumaiako FT - Ordizia KE
Jardunaldia 19
Ordizia KE - Lagun Onak CD
Elgoibar CD - Eibar Urko SAD
Aretxabaleta KE UDA - Idiazabal KE
Mondragon CF - Antzuola KE
Bergara KE - Soraluze CF
Aloña Mendi KE - Zestoa KB
Tolosa CF - Beasain SD
Ikasberri KE - Zumaiako FT
Jardunaldia 20
Eibar Urko SAD - Lagun Onak CD
Idiazabal KE - Elgoibar CD
Antzuola KE - Aretxabaleta KE UDA
Soraluze CF - Mondragon CF
Zestoa KB - Bergara KE
Beasain SD - Aloña Mendi KE
Zumaiako FT - Tolosa CF
Ikasberri KE - Ordizia KE
Jardunaldia 21
Ordizia KE - Eibar Urko SAD
Lagun Onak CD - Idiazabal KE
Elgoibar CD - Antzuola KE
Aretxabaleta KE UDA - Soraluze CF
Mondragon CF - Zestoa KB
Bergara KE - Beasain SD
Aloña Mendi KE - Zumaiako FT
Tolosa CF - Ikasberri KE
Jardunaldia 22
Idiazabal KE - Eibar Urko SAD
Antzuola KE - Lagun Onak CD
Soraluze CF - Elgoibar CD
Zestoa KB - Aretxabaleta KE UDA
Beasain SD - Mondragon CF
Zumaiako FT - Bergara KE
Ikasberri KE - Aloña Mendi KE
Tolosa CF - Ordizia KE
Jardunaldia 23
Ordizia KE - Idiazabal KE
Eibar Urko SAD - Antzuola KE
Lagun Onak CD - Soraluze CF
Elgoibar CD - Zestoa KB
Aretxabaleta KE UDA - Beasain SD
Mondragon CF - Zumaiako FT
Bergara KE - Ikasberri KE
Aloña Mendi KE - Tolosa CF
Jardunaldia 24
Antzuola KE - Idiazabal KE
Soraluze CF - Eibar Urko SAD
Zestoa KB - Lagun Onak CD
Beasain SD - Elgoibar CD
Zumaiako FT - Aretxabaleta KE UDA
Ikasberri KE - Mondragon CF
Tolosa CF - Bergara KE
Aloña Mendi KE - Ordizia KE
Jardunaldia 25
Ordizia KE - Antzuola KE
Idiazabal KE - Soraluze CF
Eibar Urko SAD - Zestoa KB
Lagun Onak CD - Beasain SD
Elgoibar CD - Zumaiako FT
Aretxabaleta KE UDA - Ikasberri KE
Mondragon CF - Tolosa CF
Bergara KE - Aloña Mendi KE
Jardunaldia 26
Soraluze CF - Antzuola KE
Zestoa KB - Idiazabal KE
Beasain SD - Eibar Urko SAD
Zumaiako FT - Lagun Onak CD
Ikasberri KE - Elgoibar CD
Tolosa CF - Aretxabaleta KE UDA
Aloña Mendi KE - Mondragon CF
Bergara KE - Ordizia KE
Jardunaldia 27
Ordizia KE - Soraluze CF
Antzuola KE - Zestoa KB
Idiazabal KE - Beasain SD
Eibar Urko SAD - Zumaiako FT
Lagun Onak CD - Ikasberri KE
Elgoibar CD - Tolosa CF
Aretxabaleta KE UDA - Aloña Mendi KE
Mondragon CF - Bergara KE
Jardunaldia 28
Zestoa KB - Soraluze CF
Beasain SD - Antzuola KE
Zumaiako FT - Idiazabal KE
Ikasberri KE - Eibar Urko SAD
Tolosa CF - Lagun Onak CD
Aloña Mendi KE - Elgoibar CD
Bergara KE - Aretxabaleta KE UDA
Mondragon CF - Ordizia KE
Jardunaldia 29
Zestoa KB - Ordizia KE
Soraluze CF - Beasain SD
Antzuola KE - Zumaiako FT
Idiazabal KE - Ikasberri KE
Eibar Urko SAD - Tolosa CF
Lagun Onak CD - Aloña Mendi KE
Elgoibar CD - Bergara KE
Aretxabaleta KE UDA - Mondragon CF
Jardunaldia 30
Beasain SD - Zestoa KB
Zumaiako FT - Soraluze CF
Ikasberri KE - Antzuola KE
Tolosa CF - Idiazabal KE
Aloña Mendi KE - Eibar Urko SAD
Bergara KE - Lagun Onak CD
Mondragon CF - Elgoibar CD
Ordizia KE - Aretxabaleta KE UDA