Euskal liga Jubenila
Partekatu

OKE

EUSKAL LIGA JUBENILA 2017/18 DENBORALDIA

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia

Hurrengo partidua
3-9-2017 0:00
Escudo equipo Astrabuduako FT Astrabuduako FT
Escudo equipo Ordizia KE Ordizia KE


Foto Euskal liga Jubenila

Teknikariak



Jubenilen euskalliga

Pt J Etxekoa Bisitaria Osoa Gol
IE BE GE IK BK GK IK BK GK ag ktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1 Escudo Real Union Club Real Union Club 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Escudo Deusto SD Deusto SD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Escudo Antiguoko KE C Antiguoko KE C 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Escudo Balmaseda Fc SD Balmaseda Fc SD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Escudo Gernika SD Gernika SD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Escudo Astrabuduako FT Astrabuduako FT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Escudo Santutxu FutbolClub B Santutxu FutbolClub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Escudo Olarizu CD Olarizu CD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Escudo Danok bat Club C Danok bat Club C 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Escudo Romo FC Romo FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Escudo Cultural deportiva Durango S Cultural deportiva Durango S 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Escudo Ermua CD Ermua CD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Escudo Vasconia CD Vasconia CD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Escudo Ordizia KE Ordizia KE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Escudo Ariznabarra CD Ariznabarra CD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Escudo Sanse Sanse 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Egutegia

Jardunaldia 1 03-Septiembre
Real Union Club - Danok bat Club C
Deusto SD - Romo FC
Antiguoko KE C - Cultural deportiva Durango S
Balmaseda Fc SD - Ermua CD
Gernika SD - Vasconia CD
Astrabuduako FT - Ordizia KE
Santutxu FutbolClub B - Ariznabarra CD
Olarizu CD - Sanse
Jardunaldia 2 10-Septiembre
Danok bat Club C - Olarizu CD
Romo FC - Real Union Club
Cultural deportiva Durango S - Deusto SD
Ermua CD - Antiguoko KE C
Vasconia CD - Balmaseda Fc SD
Ordizia KE - Gernika SD
Ariznabarra CD - Astrabuduako FT
Sanse - Santutxu FutbolClub B
Jardunaldia 3 17-Septiembre
Danok bat Club C - Romo FC
Real Union Club - Cultural deportiva Durango S
Deusto SD - Ermua CD
Antiguoko KE C - Vasconia CD
Balmaseda Fc SD - Ordizia KE
Gernika SD - Ariznabarra CD
Astrabuduako FT - Sanse
Olarizu CD - Santutxu FutbolClub B
Jardunaldia 4 24-Septiembre
Romo FC - Olarizu CD
Cultural deportiva Durango S - Danok bat Club C
Ermua CD - Real Union Club
Vasconia CD - Deusto SD
Ordizia KE - Antiguoko KE C
Ariznabarra CD - Balmaseda Fc SD
Sanse - Gernika SD
Santutxu FutbolClub B - Astrabuduako FT
Jardunaldia 5 01-Octubre
Romo FC - Cultural deportiva Durango S
Danok bat Club C - Ermua CD
Real Union Club - Vasconia CD
Deusto SD - Ordizia KE
Antiguoko KE C - Ariznabarra CD
Balmaseda Fc SD - Sanse
Gernika SD - Santutxu FutbolClub B
Olarizu CD - Astrabuduako FT
Jardunaldia 6 08-Octubre
Cultural deportiva Durango S - Olarizu CD
Ermua CD - Romo FC
Vasconia CD - Danok bat Club C
Ordizia KE - Real Union Club
Ariznabarra CD - Deusto SD
Sanse - Antiguoko KE C
Santutxu FutbolClub B - Balmaseda Fc SD
Astrabuduako FT - Gernika SD
Jardunaldia 7
Cultural deportiva Durango S - Ermua CD
Romo FC - Vasconia CD
Danok bat Club C - Ordizia KE
Real Union Club - Ariznabarra CD
Deusto SD - Sanse
Antiguoko KE C - Santutxu FutbolClub B
Balmaseda Fc SD - Astrabuduako FT
Olarizu CD - Gernika SD
Jardunaldia 8
Ermua CD - Olarizu CD
Vasconia CD - Cultural deportiva Durango S
Ordizia KE - Romo FC
Ariznabarra CD - Danok bat Club C
Sanse - Real Union Club
Santutxu FutbolClub B - Deusto SD
Astrabuduako FT - Antiguoko KE C
Gernika SD - Balmaseda Fc SD
Jardunaldia 9
Ermua CD - Vasconia CD
Cultural deportiva Durango S - Ordizia KE
Romo FC - Ariznabarra CD
Danok bat Club C - Sanse
Real Union Club - Santutxu FutbolClub B
Deusto SD - Astrabuduako FT
Antiguoko KE C - Gernika SD
Olarizu CD - Balmaseda Fc SD
Jardunaldia 10
Vasconia CD - Olarizu CD
Ordizia KE - Ermua CD
Ariznabarra CD - Cultural deportiva Durango S
Sanse - Romo FC
Santutxu FutbolClub B - Danok bat Club C
Astrabuduako FT - Real Union Club
Gernika SD - Deusto SD
Balmaseda Fc SD - Antiguoko KE C
Jardunaldia 11
Vasconia CD - Ordizia KE
Ermua CD - Ariznabarra CD
Cultural deportiva Durango S - Sanse
Romo FC - Santutxu FutbolClub B
Danok bat Club C - Astrabuduako FT
Real Union Club - Gernika SD
Deusto SD - Balmaseda Fc SD
Olarizu CD - Antiguoko KE C
Jardunaldia 12
Ordizia KE - Olarizu CD
Ariznabarra CD - Vasconia CD
Sanse - Ermua CD
Santutxu FutbolClub B - Cultural deportiva Durango S
Astrabuduako FT - Romo FC
Gernika SD - Danok bat Club C
Balmaseda Fc SD - Real Union Club
Antiguoko KE C - Deusto SD
Jardunaldia 13
Ordizia KE - Ariznabarra CD
Vasconia CD - Sanse
Ermua CD - Santutxu FutbolClub B
Cultural deportiva Durango S - Astrabuduako FT
Romo FC - Gernika SD
Danok bat Club C - Balmaseda Fc SD
Real Union Club - Antiguoko KE C
Olarizu CD - Deusto SD
Jardunaldia 14
Olarizu CD - Ariznabarra CD
Sanse - Ordizia KE
Santutxu FutbolClub B - Vasconia CD
Astrabuduako FT - Ermua CD
Gernika SD - Cultural deportiva Durango S
Balmaseda Fc SD - Romo FC
Antiguoko KE C - Danok bat Club C
Deusto SD - Real Union Club
Jardunaldia 15
Ariznabarra CD - Sanse
Ordizia KE - Santutxu FutbolClub B
Vasconia CD - Astrabuduako FT
Ermua CD - Gernika SD
Cultural deportiva Durango S - Balmaseda Fc SD
Romo FC - Antiguoko KE C
Danok bat Club C - Deusto SD
Real Union Club - Olarizu CD
Jardunaldia 16
Danok bat Club C - Real Union Club
Romo FC - Deusto SD
Cultural deportiva Durango S - Antiguoko KE C
Ermua CD - Balmaseda Fc SD
Vasconia CD - Gernika SD
Ordizia KE - Astrabuduako FT
Ariznabarra CD - Santutxu FutbolClub B
Sanse - Olarizu CD
Jardunaldia 17
Olarizu CD - Danok bat Club C
Real Union Club - Romo FC
Deusto SD - Cultural deportiva Durango S
Antiguoko KE C - Ermua CD
Balmaseda Fc SD - Vasconia CD
Gernika SD - Ordizia KE
Astrabuduako FT - Ariznabarra CD
Santutxu FutbolClub B - Sanse
Jardunaldia 18
Romo FC - Danok bat Club C
Cultural deportiva Durango S - Real Union Club
Ermua CD - Deusto SD
Vasconia CD - Antiguoko KE C
Ordizia KE - Balmaseda Fc SD
Ariznabarra CD - Gernika SD
Sanse - Astrabuduako FT
Santutxu FutbolClub B - Olarizu CD
Jardunaldia 19
Olarizu CD - Romo FC
Danok bat Club C - Cultural deportiva Durango S
Real Union Club - Ermua CD
Deusto SD - Vasconia CD
Antiguoko KE C - Ordizia KE
Balmaseda Fc SD - Ariznabarra CD
Gernika SD - Sanse
Astrabuduako FT - Santutxu FutbolClub B
Jardunaldia 20
Cultural deportiva Durango S - Romo FC
Ermua CD - Danok bat Club C
Vasconia CD - Real Union Club
Ordizia KE - Deusto SD
Ariznabarra CD - Antiguoko KE C
Sanse - Balmaseda Fc SD
Santutxu FutbolClub B - Gernika SD
Astrabuduako FT - Olarizu CD
Jardunaldia 21
Olarizu CD - Cultural deportiva Durango S
Romo FC - Ermua CD
Danok bat Club C - Vasconia CD
Real Union Club - Ordizia KE
Deusto SD - Ariznabarra CD
Antiguoko KE C - Sanse
Balmaseda Fc SD - Santutxu FutbolClub B
Gernika SD - Astrabuduako FT
Jardunaldia 22
Ermua CD - Cultural deportiva Durango S
Vasconia CD - Romo FC
Ordizia KE - Danok bat Club C
Ariznabarra CD - Real Union Club
Sanse - Deusto SD
Santutxu FutbolClub B - Antiguoko KE C
Astrabuduako FT - Balmaseda Fc SD
Gernika SD - Olarizu CD
Jardunaldia 23
Olarizu CD - Ermua CD
Cultural deportiva Durango S - Vasconia CD
Romo FC - Ordizia KE
Danok bat Club C - Ariznabarra CD
Real Union Club - Sanse
Deusto SD - Santutxu FutbolClub B
Antiguoko KE C - Astrabuduako FT
Balmaseda Fc SD - Gernika SD
Jardunaldia 24
Vasconia CD - Ermua CD
Ordizia KE - Cultural deportiva Durango S
Ariznabarra CD - Romo FC
Sanse - Danok bat Club C
Santutxu FutbolClub B - Real Union Club
Astrabuduako FT - Deusto SD
Gernika SD - Antiguoko KE C
Balmaseda Fc SD - Olarizu CD
Jardunaldia 25
Olarizu CD - Vasconia CD
Ermua CD - Ordizia KE
Cultural deportiva Durango S - Ariznabarra CD
Romo FC - Sanse
Danok bat Club C - Santutxu FutbolClub B
Real Union Club - Astrabuduako FT
Deusto SD - Gernika SD
Antiguoko KE C - Balmaseda Fc SD
Jardunaldia 26
Ordizia KE - Vasconia CD
Ariznabarra CD - Ermua CD
Sanse - Cultural deportiva Durango S
Santutxu FutbolClub B - Romo FC
Astrabuduako FT - Danok bat Club C
Gernika SD - Real Union Club
Balmaseda Fc SD - Deusto SD
Antiguoko KE C - Olarizu CD
Jardunaldia 27
Olarizu CD - Ordizia KE
Vasconia CD - Ariznabarra CD
Ermua CD - Sanse
Cultural deportiva Durango S - Santutxu FutbolClub B
Romo FC - Astrabuduako FT
Danok bat Club C - Gernika SD
Real Union Club - Balmaseda Fc SD
Deusto SD - Antiguoko KE C
Jardunaldia 28
Ariznabarra CD - Ordizia KE
Sanse - Vasconia CD
Santutxu FutbolClub B - Ermua CD
Astrabuduako FT - Cultural deportiva Durango S
Gernika SD - Romo FC
Balmaseda Fc SD - Danok bat Club C
Antiguoko KE C - Real Union Club
Deusto SD - Olarizu CD
Jardunaldia 29
Ariznabarra CD - Olarizu CD
Ordizia KE - Sanse
Vasconia CD - Santutxu FutbolClub B
Ermua CD - Astrabuduako FT
Cultural deportiva Durango S - Gernika SD
Romo FC - Balmaseda Fc SD
Danok bat Club C - Antiguoko KE C
Real Union Club - Deusto SD
Jardunaldia 30
Sanse - Ariznabarra CD
Santutxu FutbolClub B - Ordizia KE
Astrabuduako FT - Vasconia CD
Gernika SD - Ermua CD
Balmaseda Fc SD - Cultural deportiva Durango S
Antiguoko KE C - Romo FC
Deusto SD - Danok bat Club C
Olarizu CD - Real Union Club