Euskal liga Jubenila
INDUSTRIAS LANDU SCoop

OKE

EUSKAL LIGA JUBENILA 2017/18 DENBORALDIA

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia

Hurrengo partidua
16-12-2017 18:15
Escudo equipo Gernika SDGernika SD
Escudo equipo Ordizia KEOrdizia KE
Azken partidua
Escudo Ordizia KEOrdizia KE
2
Escudo Astrabuduako FTAstrabuduako FT
3


Foto Euskal liga Jubenila

Teknikariak



Ikusi taldearen koadroa

Denboraldi Entrenamenduen ordutegia

EgunaOrdua Entrenamenduen zelaiaAldagela
Ordizia KE
Asteartea 19:30 - 21:00anexo
Osteguna 20:00 - 21:30anexo
Ostirala 19:30 - 21:00anexo

Jubenilen euskalliga

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGol
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1Escudo Antiguoko KE CAntiguoko KE C3316511450961218
2Escudo Vasconia CDVasconia CD29166033229253522
3Escudo Balmaseda Fc SDBalmaseda Fc SD29165203338532419
4Escudo SanseSanse28155123318433026
5Escudo Santutxu FutbolClub BSantutxu FutbolClub B24166011357362114
6Escudo Cultural deportiva Durango SCultural deportiva Durango S23164233047272319
7Escudo Danok bat Club CDanok bat Club C23165311246552118
8Escudo Astrabuduako FTAstrabuduako FT22162413335741715
9Escudo Olarizu CDOlarizu CD22162334136461925
10Escudo Gernika SDGernika SD21152323325642218
11Escudo Ariznabarra CDAriznabarra CD20153223056272121
12Escudo Deusto SDDeusto SD19164211265473138
13Escudo Real Union ClubReal Union Club16162421343761116
14Escudo Ermua CDErmua CD14152421153572227
15Escudo Ordizia KEOrdizia KE14162341243582337
16Escudo Romo FCRomo FC61611702513121129

Egutegia

Jardunaldia 103-Septiembre
Real Union Club11Danok bat Club C
Deusto SD30Romo FC
Antiguoko KE C10Cultural deportiva Durango S
Balmaseda Fc SD10Ermua CD
Gernika SD11Vasconia CD
Astrabuduako FT11Ordizia KE
Santutxu FutbolClub B10Ariznabarra CD
Olarizu CD14Sanse
Jardunaldia 210-Septiembre
Danok bat Club C12Olarizu CD
Romo FC01Real Union Club
Cultural deportiva Durango S41Deusto SD
Ermua CD00Antiguoko KE C
Vasconia CD31Balmaseda Fc SD
Ordizia KE13Gernika SD
Ariznabarra CD01Astrabuduako FT
Sanse21Santutxu FutbolClub B
Jardunaldia 317-Septiembre
Danok bat Club C11Romo FC
Real Union Club10Cultural deportiva Durango S
Deusto SD43Ermua CD
Antiguoko KE C12Vasconia CD
Balmaseda Fc SD21Ordizia KE
Gernika SD53Ariznabarra CD
Astrabuduako FT22Sanse
Olarizu CD21Santutxu FutbolClub B
Jardunaldia 424-Septiembre
Romo FC02Olarizu CD
Cultural deportiva Durango S02Danok bat Club C
Ermua CD11Real Union Club
Vasconia CD42Deusto SD
Ordizia KE11Antiguoko KE C
Ariznabarra CD11Balmaseda Fc SD
Sanse14Gernika SD
Santutxu FutbolClub B01Astrabuduako FT
Jardunaldia 501-Octubre
Romo FC30Cultural deportiva Durango S
Danok bat Club C20Ermua CD
Real Union Club22Vasconia CD
Deusto SD22Ordizia KE
Antiguoko KE C10Ariznabarra CD
Balmaseda Fc SD22Sanse
Gernika SD10Santutxu FutbolClub B
Olarizu CD00Astrabuduako FT
Jardunaldia 608-Octubre
Cultural deportiva Durango S30Olarizu CD
Ermua CD10Romo FC
Vasconia CD50Danok bat Club C
Ordizia KE11Real Union Club
Ariznabarra CD33Deusto SD
Sanse03Antiguoko KE C
Santutxu FutbolClub B10Balmaseda Fc SD
Astrabuduako FT12Gernika SD
Jardunaldia 712-Octubre
Cultural deportiva Durango S23Ermua CD
Romo FC03Vasconia CD
Danok bat Club C50Ordizia KE
Real Union Club10Ariznabarra CD
Deusto SD22Sanse
Antiguoko KE C00Santutxu FutbolClub B
Balmaseda Fc SD10Astrabuduako FT
Olarizu CD22Gernika SD
Jardunaldia 815-Octubre
Ermua CD11Olarizu CD
Vasconia CD01Cultural deportiva Durango S
Ordizia KE22Romo FC
Ariznabarra CD31Danok bat Club C
Sanse11Real Union Club
Santutxu FutbolClub B41Deusto SD
Astrabuduako FT00Antiguoko KE C
Gernika SD01Balmaseda Fc SD
Jardunaldia 922-Octubre
Ermua CD24Vasconia CD
Cultural deportiva Durango S51Ordizia KE
Romo FC01Ariznabarra CD
Danok bat Club C30Sanse
Real Union Club11Santutxu FutbolClub B
Deusto SD10Astrabuduako FT
Antiguoko KE C10Gernika SD
Olarizu CD22Balmaseda Fc SD
Jardunaldia 1029-Octubre
Vasconia CD20Olarizu CD
Ordizia KE21Ermua CD
Ariznabarra CD01Cultural deportiva Durango S
Sanse31Romo FC
Santutxu FutbolClub B20Danok bat Club C
Astrabuduako FT20Real Union Club
Gernika SD22Deusto SD
Balmaseda Fc SD22Antiguoko KE C
Jardunaldia 1105-Noviembre
Vasconia CD25Ordizia KE
Ermua CD31Ariznabarra CD
Cultural deportiva Durango S12Sanse
Romo FC14Santutxu FutbolClub B
Danok bat Club C00Astrabuduako FT
Real Union Club00Gernika SD
Deusto SD25Balmaseda Fc SD
Olarizu CD13Antiguoko KE C
Jardunaldia 1212-Noviembre
Ordizia KE12Olarizu CD
Ariznabarra CD21Vasconia CD
Sanse43Ermua CD
Santutxu FutbolClub B20Cultural deportiva Durango S
Astrabuduako FT10Romo FC
Gernika SD11Danok bat Club C
Balmaseda Fc SD10Real Union Club
Antiguoko KE C21Deusto SD
Jardunaldia 1319-Noviembre
Ordizia KE14Ariznabarra CD
Vasconia CD01Sanse
Ermua CD11Santutxu FutbolClub B
Cultural deportiva Durango S11Astrabuduako FT
Romo FC00Gernika SD
Danok bat Club C11Balmaseda Fc SD
Real Union Club02Antiguoko KE C
Olarizu CD21Deusto SD
Jardunaldia 1426-Noviembre
Olarizu CD01Ariznabarra CD
Sanse31Ordizia KE
Santutxu FutbolClub B21Vasconia CD
Astrabuduako FT22Ermua CD
Gernika SD12Cultural deportiva Durango S
Balmaseda Fc SD21Romo FC
Antiguoko KE C10Danok bat Club C
Deusto SD21Real Union Club
Jardunaldia 1503-Diciembre
Ariznabarra CD-Sanse
Ordizia KE10Santutxu FutbolClub B
Vasconia CD32Astrabuduako FT
Ermua CD-Gernika SD
Cultural deportiva Durango S20Balmaseda Fc SD
Romo FC02Antiguoko KE C
Danok bat Club C21Deusto SD
Real Union Club01Olarizu CD
Jardunaldia 1612-Diciembre
Danok bat Club C10Real Union Club
Romo FC23Deusto SD
Cultural deportiva Durango S11Antiguoko KE C
Ermua CD12Balmaseda Fc SD
Vasconia CD20Gernika SD
Ordizia KE23Astrabuduako FT
Ariznabarra CD21Santutxu FutbolClub B
Sanse31Olarizu CD
Jardunaldia 1707-Enero
Olarizu CD-Danok bat Club C
Real Union Club-Romo FC
Deusto SD-Cultural deportiva Durango S
Antiguoko KE C-Ermua CD
Balmaseda Fc SD-Vasconia CD
Gernika SD-Ordizia KE
Astrabuduako FT-Ariznabarra CD
Santutxu FutbolClub B-Sanse
Jardunaldia 1814-Enero
Romo FC-Danok bat Club C
Cultural deportiva Durango S-Real Union Club
Ermua CD-Deusto SD
Vasconia CD-Antiguoko KE C
Ordizia KE-Balmaseda Fc SD
Ariznabarra CD-Gernika SD
Sanse-Astrabuduako FT
Santutxu FutbolClub B-Olarizu CD
Jardunaldia 1921-Enero
Olarizu CD-Romo FC
Danok bat Club C-Cultural deportiva Durango S
Real Union Club-Ermua CD
Deusto SD-Vasconia CD
Antiguoko KE C-Ordizia KE
Balmaseda Fc SD-Ariznabarra CD
Gernika SD-Sanse
Astrabuduako FT-Santutxu FutbolClub B
Jardunaldia 2028-Enero
Cultural deportiva Durango S-Romo FC
Ermua CD-Danok bat Club C
Vasconia CD-Real Union Club
Ordizia KE-Deusto SD
Ariznabarra CD-Antiguoko KE C
Sanse-Balmaseda Fc SD
Santutxu FutbolClub B-Gernika SD
Astrabuduako FT-Olarizu CD
Jardunaldia 2104-Febrero
Olarizu CD-Cultural deportiva Durango S
Romo FC-Ermua CD
Danok bat Club C-Vasconia CD
Real Union Club-Ordizia KE
Deusto SD-Ariznabarra CD
Antiguoko KE C-Sanse
Balmaseda Fc SD-Santutxu FutbolClub B
Gernika SD-Astrabuduako FT
Jardunaldia 2211-Febrero
Ermua CD-Cultural deportiva Durango S
Vasconia CD-Romo FC
Ordizia KE-Danok bat Club C
Ariznabarra CD-Real Union Club
Sanse-Deusto SD
Santutxu FutbolClub B-Antiguoko KE C
Astrabuduako FT-Balmaseda Fc SD
Gernika SD-Olarizu CD
Jardunaldia 2318-Febrero
Olarizu CD-Ermua CD
Cultural deportiva Durango S-Vasconia CD
Romo FC-Ordizia KE
Danok bat Club C-Ariznabarra CD
Real Union Club-Sanse
Deusto SD-Santutxu FutbolClub B
Antiguoko KE C-Astrabuduako FT
Balmaseda Fc SD-Gernika SD
Jardunaldia 2404-Marzo
Vasconia CD-Ermua CD
Ordizia KE-Cultural deportiva Durango S
Ariznabarra CD-Romo FC
Sanse-Danok bat Club C
Santutxu FutbolClub B-Real Union Club
Astrabuduako FT-Deusto SD
Gernika SD-Antiguoko KE C
Balmaseda Fc SD-Olarizu CD
Jardunaldia 2511-Marzo
Olarizu CD-Vasconia CD
Ermua CD-Ordizia KE
Cultural deportiva Durango S-Ariznabarra CD
Romo FC-Sanse
Danok bat Club C-Santutxu FutbolClub B
Real Union Club-Astrabuduako FT
Deusto SD-Gernika SD
Antiguoko KE C-Balmaseda Fc SD
Jardunaldia 2618-Marzo
Ordizia KE-Vasconia CD
Ariznabarra CD-Ermua CD
Sanse-Cultural deportiva Durango S
Santutxu FutbolClub B-Romo FC
Astrabuduako FT-Danok bat Club C
Gernika SD-Real Union Club
Balmaseda Fc SD-Deusto SD
Antiguoko KE C-Olarizu CD
Jardunaldia 2723-Marzo
Olarizu CD-Ordizia KE
Vasconia CD-Ariznabarra CD
Ermua CD-Sanse
Cultural deportiva Durango S-Santutxu FutbolClub B
Romo FC-Astrabuduako FT
Danok bat Club C-Gernika SD
Real Union Club-Balmaseda Fc SD
Deusto SD-Antiguoko KE C
Jardunaldia 2808-Abril
Ariznabarra CD-Ordizia KE
Sanse-Vasconia CD
Santutxu FutbolClub B-Ermua CD
Astrabuduako FT-Cultural deportiva Durango S
Gernika SD-Romo FC
Balmaseda Fc SD-Danok bat Club C
Antiguoko KE C-Real Union Club
Deusto SD-Olarizu CD
Jardunaldia 2922-Abril
Ariznabarra CD-Olarizu CD
Ordizia KE-Sanse
Vasconia CD-Santutxu FutbolClub B
Ermua CD-Astrabuduako FT
Cultural deportiva Durango S-Gernika SD
Romo FC-Balmaseda Fc SD
Danok bat Club C-Antiguoko KE C
Real Union Club-Deusto SD
Jardunaldia 3029-Abril
Sanse-Ariznabarra CD
Santutxu FutbolClub B-Ordizia KE
Astrabuduako FT-Vasconia CD
Gernika SD-Ermua CD
Balmaseda Fc SD-Cultural deportiva Durango S
Antiguoko KE C-Romo FC
Deusto SD-Danok bat Club C
Olarizu CD-Real Union Club