1kadete Maila

OKE

1.MAILAKO KADETEA 2017/18 Denboraldia

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia

Hurrengo partidua
28-4-2018 11:00
Escudo equipo Intxurre KKEIntxurre KKE
Escudo equipo Ordizia KEOrdizia KE
Azken partidua
Escudo Ordizia KEOrdizia KE
4
Escudo Danena KE BDanena KE B
3


Foto 1kadete Maila

Teknikariak



Ikusi taldearen koadroa

Denboraldi Entrenamenduen ordutegia

EgunaOrdua Entrenamenduen zelaiaAldagela
Ordizia KE
Asteartea 17:00 - 18:30Anexoan
Asteazkena 17:00 - 18:30Anexoan
Ostirala 16:30 - 18:00Anexoan

Kadeteen 1maila Kopa

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGol
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1Escudo Ordizia KEOrdizia KE321251051010203413
2Escudo Billabona KEBillabona KE24125013038042710
3Escudo Danena KE BDanena KE B20123213036243228
4Escudo Intxurre KKEIntxurre KKE17123122135253328
5Escudo Euskalduna SDEuskalduna SD17124021235252622
6Escudo Aizkorri Goierri FT AAizkorri Goierri FT A16123122045161924
7Escudo Tolosa CFTolosa CF10122041143181729
8Escudo Lazkao KELazkao KE31200610510111246

Egutegia

Jardunaldia 114-Enero
Euskalduna SD34Danena KE B
Billabona KE20Intxurre KKE
Tolosa CF21Aizkorri Goierri FT A
Lazkao KE03Ordizia KE
Jardunaldia 221-Enero
Intxurre KKE40Euskalduna SD
Aizkorri Goierri FT A10Billabona KE
Ordizia KE31Tolosa CF
Danena KE B23Lazkao KE
Jardunaldia 328-Enero
Danena KE B22Intxurre KKE
Euskalduna SD31Aizkorri Goierri FT A
Billabona KE24Ordizia KE
Lazkao KE02Tolosa CF
Jardunaldia 404-Febrero
Aizkorri Goierri FT A21Danena KE B
Ordizia KE00Euskalduna SD
Tolosa CF02Billabona KE
Intxurre KKE130Lazkao KE
Jardunaldia 518-Febrero
Intxurre KKE23Aizkorri Goierri FT A
Danena KE B22Ordizia KE
Euskalduna SD21Tolosa CF
Lazkao KE02Billabona KE
Jardunaldia 625-Febrero
Ordizia KE50Intxurre KKE
Tolosa CF23Danena KE B
Billabona KE20Euskalduna SD
Lazkao KE02Aizkorri Goierri FT A
Jardunaldia 704-Marzo
Aizkorri Goierri FT A01Ordizia KE
Intxurre KKE00Tolosa CF
Danena KE B20Billabona KE
Euskalduna SD31Lazkao KE
Jardunaldia 811-Marzo
Danena KE B21Euskalduna SD
Intxurre KKE04Billabona KE
Aizkorri Goierri FT A53Tolosa CF
Ordizia KE31Lazkao KE
Jardunaldia 918-Marzo
Euskalduna SD71Intxurre KKE
Billabona KE40Aizkorri Goierri FT A
Tolosa CF14Ordizia KE
Lazkao KE56Danena KE B
Jardunaldia 1025-Marzo
Intxurre KKE42Danena KE B
Aizkorri Goierri FT A22Euskalduna SD
Ordizia KE32Billabona KE
Tolosa CF31Lazkao KE
Jardunaldia 1115-Abril
Danena KE B30Aizkorri Goierri FT A
Euskalduna SD12Ordizia KE
Billabona KE40Tolosa CF
Lazkao KE14Intxurre KKE
Jardunaldia 1222-Abril
Aizkorri Goierri FT A23Intxurre KKE
Ordizia KE43Danena KE B
Tolosa CF24Euskalduna SD
Billabona KE30Lazkao KE
Jardunaldia 1329-Abril
Intxurre KKE-Ordizia KE
Danena KE B-Tolosa CF
Euskalduna SD-Billabona KE
Aizkorri Goierri FT A-Lazkao KE
Jardunaldia 1406-Mayo
Ordizia KE-Aizkorri Goierri FT A
Tolosa CF-Intxurre KKE
Billabona KE-Danena KE B
Lazkao KE-Euskalduna SD