ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

Jokalariak

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CD Anaitasuna241016637592352
2Eibar Urko24817836562652
3CD Hernani24935539452548
4Beti Gazte KJKE25827638553047
5Añorga KKE25719467393740
6Mutriku FT248273212394137
7CD Elgoibar257463113434135
8UD Aretxabaleta23449548262635
9Amaikak Bat KE257463113333435
10Zarautz KE255574211313634
11Urola KE255395111324234
12CD Touring2570103212273732
13Mondragon CF256381511363729
14Ordizia KE2543104112313728
15Club Bergara KE2542112312213623
16Oiartzun KE254491214324721
17Real Union Club2543101214233720
18SD Euskalduna2522132312165217

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Oiartzun KE22Amaikak Bat KE
Mutriku FT10Zarautz KE
CD Touring21Real Union Club
Beti Gazte KJKE23CD Hernani
CD Anaitasuna20CD Elgoibar
Club Bergara KE13Añorga KKE
Ordizia KE31Mondragon CF
SD Euskalduna21Urola KE
UD Aretxabaleta11Eibar Urko
Jardunaldia 02
Amaikak Bat KE10UD Aretxabaleta
Zarautz KE41Oiartzun KE
Real Union Club12Mutriku FT
CD Hernani02CD Touring
CD Elgoibar02Beti Gazte KJKE
Añorga KKE24CD Anaitasuna
Mondragon CF11Club Bergara KE
Urola KE21Ordizia KE
Eibar Urko01SD Euskalduna
Jardunaldia 03
Amaikak Bat KE30Zarautz KE
Oiartzun KE14Real Union Club
Mutriku FT33CD Hernani
CD Touring02CD Elgoibar
Beti Gazte KJKE11Añorga KKE
CD Anaitasuna50Mondragon CF
Club Bergara KE13Urola KE
Ordizia KE13Eibar Urko
UD Aretxabaleta00SD Euskalduna
Jardunaldia 04
Zarautz KE11UD Aretxabaleta
Real Union Club10Amaikak Bat KE
CD Hernani20Oiartzun KE
CD Elgoibar41Mutriku FT
Añorga KKE20CD Touring
Mondragon CF02Beti Gazte KJKE
Urola KE21CD Anaitasuna
Eibar Urko10Club Bergara KE
SD Euskalduna23Ordizia KE
Jardunaldia 05
Zarautz KE10Real Union Club
Amaikak Bat KE20CD Hernani
Oiartzun KE31CD Elgoibar
Mutriku FT12Añorga KKE
CD Touring13Mondragon CF
Beti Gazte KJKE01Urola KE
CD Anaitasuna20Eibar Urko
Club Bergara KE11SD Euskalduna
UD Aretxabaleta31Ordizia KE
Jardunaldia 06
Real Union Club12UD Aretxabaleta
CD Hernani40Zarautz KE
CD Elgoibar13Amaikak Bat KE
Añorga KKE21Oiartzun KE
Mondragon CF12Mutriku FT
Urola KE10CD Touring
Eibar Urko21Beti Gazte KJKE
SD Euskalduna03CD Anaitasuna
Ordizia KE12Club Bergara KE
Jardunaldia 07
Real Union Club11CD Hernani
Zarautz KE32CD Elgoibar
Amaikak Bat KE12Añorga KKE
Oiartzun KE11Mondragon CF
Mutriku FT40Urola KE
CD Touring24Eibar Urko
Beti Gazte KJKE101SD Euskalduna
CD Anaitasuna31Ordizia KE
UD Aretxabaleta00Club Bergara KE
Jardunaldia 08
CD Hernani40UD Aretxabaleta
CD Elgoibar30Real Union Club
Añorga KKE32Zarautz KE
Mondragon CF23Amaikak Bat KE
Urola KE22Oiartzun KE
Eibar Urko61Mutriku FT
SD Euskalduna11CD Touring
Ordizia KE11Beti Gazte KJKE
Club Bergara KE04CD Anaitasuna
Jardunaldia 09
CD Hernani11CD Elgoibar
Real Union Club11Añorga KKE
Zarautz KE22Mondragon CF
Amaikak Bat KE22Urola KE
Oiartzun KE02Eibar Urko
Mutriku FT21SD Euskalduna
CD Touring01Ordizia KE
Beti Gazte KJKE41Club Bergara KE
UD Aretxabaleta03CD Anaitasuna
Jardunaldia 10
CD Elgoibar22UD Aretxabaleta
Añorga KKE12CD Hernani
Mondragon CF20Real Union Club
Urola KE13Zarautz KE
Eibar Urko20Amaikak Bat KE
SD Euskalduna03Oiartzun KE
Ordizia KE20Mutriku FT
Club Bergara KE10CD Touring
CD Anaitasuna01Beti Gazte KJKE
Jardunaldia 11
CD Elgoibar11Añorga KKE
CD Hernani10Mondragon CF
Real Union Club02Urola KE
Zarautz KE12Eibar Urko
Amaikak Bat KE00SD Euskalduna
Oiartzun KE10Ordizia KE
Mutriku FT10Club Bergara KE
CD Touring42CD Anaitasuna
UD Aretxabaleta13Beti Gazte KJKE
Jardunaldia 12
Añorga KKE01UD Aretxabaleta
Mondragon CF32CD Elgoibar
Urola KE13CD Hernani
Eibar Urko31Real Union Club
SD Euskalduna01Zarautz KE
Ordizia KE02Amaikak Bat KE
Club Bergara KE31Oiartzun KE
CD Anaitasuna11Mutriku FT
Beti Gazte KJKE10CD Touring
Jardunaldia 13
Añorga KKE00Mondragon CF
CD Elgoibar31Urola KE
CD Hernani11Eibar Urko
Real Union Club21SD Euskalduna
Zarautz KE10Ordizia KE
Amaikak Bat KE00Club Bergara KE
Oiartzun KE22CD Anaitasuna
Mutriku FT20Beti Gazte KJKE
UD Aretxabaleta21CD Touring
Jardunaldia 14
Mondragon CF10UD Aretxabaleta
Urola KE22Añorga KKE
Eibar Urko42CD Elgoibar
SD Euskalduna21CD Hernani
Ordizia KE22Real Union Club
Club Bergara KE01Zarautz KE
CD Anaitasuna40Amaikak Bat KE
Beti Gazte KJKE21Oiartzun KE
CD Touring10Mutriku FT
Jardunaldia 15
Mondragon CF30Urola KE
Añorga KKE26Eibar Urko
CD Elgoibar10SD Euskalduna
CD Hernani10Ordizia KE
Real Union Club21Club Bergara KE
Zarautz KE03CD Anaitasuna
Amaikak Bat KE25Beti Gazte KJKE
Oiartzun KE22CD Touring
UD Aretxabaleta00Mutriku FT
Jardunaldia 16
UD Aretxabaleta01Urola KE
Eibar Urko21Mondragon CF
SD Euskalduna00Añorga KKE
Ordizia KE20CD Elgoibar
Club Bergara KE10CD Hernani
CD Anaitasuna21Real Union Club
Beti Gazte KJKE20Zarautz KE
CD Touring21Amaikak Bat KE
Mutriku FT31Oiartzun KE
Jardunaldia 17
Urola KE02Eibar Urko
Mondragon CF31SD Euskalduna
Añorga KKE20Ordizia KE
CD Elgoibar20Club Bergara KE
CD Hernani21CD Anaitasuna
Real Union Club00Beti Gazte KJKE
Zarautz KE12CD Touring
Amaikak Bat KE10Mutriku FT
Oiartzun KE01UD Aretxabaleta
Jardunaldia 18
Amaikak Bat KE30Oiartzun KE
Zarautz KE00Mutriku FT
Real Union Club01CD Touring
CD Hernani32Beti Gazte KJKE
CD Elgoibar33CD Anaitasuna
Añorga KKE21Club Bergara KE
Mondragon CF11Ordizia KE
Urola KE12SD Euskalduna
Eibar Urko22UD Aretxabaleta
Jardunaldia 19
UD Aretxabaleta21Amaikak Bat KE
Oiartzun KE32Zarautz KE
Mutriku FT21Real Union Club
CD Touring01CD Hernani
Beti Gazte KJKE52CD Elgoibar
CD Anaitasuna41Añorga KKE
Club Bergara KE20Mondragon CF
Ordizia KE12Urola KE
SD Euskalduna03Eibar Urko
Jardunaldia 20
Zarautz KE21Amaikak Bat KE
Real Union Club10Oiartzun KE
CD Hernani41Mutriku FT
CD Elgoibar20CD Touring
Añorga KKE30Beti Gazte KJKE
Mondragon CF02CD Anaitasuna
Urola KE20Club Bergara KE
Eibar Urko12Ordizia KE
SD Euskalduna02UD Aretxabaleta
Jardunaldia 21
UD Aretxabaleta00Zarautz KE
Amaikak Bat KE21Real Union Club
Oiartzun KE12CD Hernani
Mutriku FT13CD Elgoibar
CD Touring21Añorga KKE
Beti Gazte KJKE21Mondragon CF
CD Anaitasuna20Urola KE
Club Bergara KE03Eibar Urko
Ordizia KE30SD Euskalduna
Jardunaldia 22
Real Union Club12Zarautz KE
CD Hernani41Amaikak Bat KE
CD Elgoibar20Oiartzun KE
Añorga KKE24Mutriku FT
Mondragon CF60CD Touring
Urola KE22Beti Gazte KJKE
SD Euskalduna03Club Bergara KE
Ordizia KE23UD Aretxabaleta
Jardunaldia 23
UD Aretxabaleta20Real Union Club
Zarautz KE22CD Hernani
Amaikak Bat KE10CD Elgoibar
Oiartzun KE23Añorga KKE
Mutriku FT22Mondragon CF
CD Touring10Urola KE
Beti Gazte KJKE22Eibar Urko
CD Anaitasuna31SD Euskalduna
Club Bergara KE01Ordizia KE
Jardunaldia 24
CD Hernani00Real Union Club
CD Elgoibar22Zarautz KE
Añorga KKE10Amaikak Bat KE
Mondragon CF11Oiartzun KE
Urola KE32Mutriku FT
Eibar Urko20CD Touring
SD Euskalduna02Beti Gazte KJKE
Ordizia KE11CD Anaitasuna
Club Bergara KE11UD Aretxabaleta
Jardunaldia 25
UD Aretxabaleta00CD Hernani
Real Union Club12CD Elgoibar
Zarautz KE00Añorga KKE
Amaikak Bat KE11Mondragon CF
Oiartzun KE30Urola KE
Mutriku FT32Eibar Urko
CD Touring30SD Euskalduna
Beti Gazte KJKE31Ordizia KE
CD Anaitasuna21Club Bergara KE
Jardunaldia 26
CD Elgoibar00CD Hernani
Añorga KKE00Real Union Club
Mondragon CF00Zarautz KE
Urola KE00Amaikak Bat KE
Eibar Urko00Oiartzun KE
SD Euskalduna00Mutriku FT
Ordizia KE00CD Touring
Club Bergara KE00Beti Gazte KJKE
CD Anaitasuna00UD Aretxabaleta
Jardunaldia 27
UD Aretxabaleta00CD Elgoibar
CD Hernani00Añorga KKE
Real Union Club00Mondragon CF
Zarautz KE00Urola KE
Amaikak Bat KE00Eibar Urko
Oiartzun KE00SD Euskalduna
Mutriku FT00Ordizia KE
CD Touring00Club Bergara KE
Beti Gazte KJKE00CD Anaitasuna
Jardunaldia 28
Añorga KKE00CD Elgoibar
Mondragon CF00CD Hernani
Urola KE00Real Union Club
Eibar Urko00Zarautz KE
SD Euskalduna00Amaikak Bat KE
Ordizia KE00Oiartzun KE
Club Bergara KE00Mutriku FT
CD Anaitasuna00CD Touring
Beti Gazte KJKE00UD Aretxabaleta
Jardunaldia 29
UD Aretxabaleta00Añorga KKE
CD Elgoibar00Mondragon CF
CD Hernani00Urola KE
Real Union Club00Eibar Urko
Zarautz KE00SD Euskalduna
Amaikak Bat KE00Ordizia KE
Oiartzun KE00Club Bergara KE
Mutriku FT00CD Anaitasuna
CD Touring00Beti Gazte KJKE
Jardunaldia 30
Mondragon CF00Añorga KKE
Urola KE00CD Elgoibar
Eibar Urko00CD Hernani
SD Euskalduna00Real Union Club
Ordizia KE00Zarautz KE
Club Bergara KE00Amaikak Bat KE
CD Anaitasuna00Oiartzun KE
Beti Gazte KJKE00Mutriku FT
CD Touring00UD Aretxabaleta
Jardunaldia 31
UD Aretxabaleta00Mondragon CF
Añorga KKE00Urola KE
CD Elgoibar00Eibar Urko
CD Hernani00SD Euskalduna
Real Union Club00Ordizia KE
Zarautz KE00Club Bergara KE
Amaikak Bat KE00CD Anaitasuna
Oiartzun KE00Beti Gazte KJKE
Mutriku FT00CD Touring
Jardunaldia 32
Urola KE00Mondragon CF
Eibar Urko00Añorga KKE
SD Euskalduna00CD Elgoibar
Ordizia KE00CD Hernani
Club Bergara KE00Real Union Club
CD Anaitasuna00Zarautz KE
Beti Gazte KJKE00Amaikak Bat KE
CD Touring00Oiartzun KE
Mutriku FT00UD Aretxabaleta
Jardunaldia 33
Urola KE00UD Aretxabaleta
Mondragon CF00Eibar Urko
Añorga KKE00SD Euskalduna
CD Elgoibar00Ordizia KE
CD Hernani00Club Bergara KE
Real Union Club00CD Anaitasuna
Zarautz KE00Beti Gazte KJKE
Amaikak Bat KE00CD Touring
Oiartzun KE00Mutriku FT
Jardunaldia 34
Eibar Urko00Urola KE
SD Euskalduna00Mondragon CF
Ordizia KE00Añorga KKE
Club Bergara KE00CD Elgoibar
CD Anaitasuna00CD Hernani
Beti Gazte KJKE00Real Union Club
CD Touring00Zarautz KE
Mutriku FT00Amaikak Bat KE
UD Aretxabaleta00Oiartzun KE

Lehen Ligaren egutegia

Ordizia KE 3-1 Mondragon CF

2019-09-15

Etxeko alineazioa : , , (75min) 788 , , , , (86min) 775 , , (45min) 784 , (67min) 829 , (78min) 1002

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XABIER PEREZ MACHIN

Kronika :


Urola KE 2-1 Ordizia KE

2019-09-21

Etxeko alineazioa : , (76min) 999 , , , , , , (76min) 1015 , (66min) 784 , (58min) 777 ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 1-3 Eibar Urko

2019-09-28

Etxeko alineazioa : , , (73min) 1002 , , , , (81min) 999 , (76min) 961 , , (60min) 829 , (73min) 1015

Kanpoko alineazioa :

Epailea : MARKEL TXASKO GALARRAGA

Kronika :


SD Euskalduna 2-3 Ordizia KE

2019-10-06

Etxeko alineazioa : , , , (75min) 788 , (92min) 1016 , (80min) 777 , , (68min) 829 , , , (71min) 961

Kanpoko alineazioa :

Epailea : liher

Kronika :


UD Aretxabaleta 3-1 Ordizia KE

2019-10-13

Etxeko alineazioa : , , , , , , (54min) 784 , (78min) 1016 , (59min) 829 , (88min) 782 , (53min) 777

Kanpoko alineazioa :

Epailea : ION ETXEBERRIA URTEAGA

Kronika :


Ordizia KE 1-2 Club Bergara KE

2019-10-19

Etxeko alineazioa : , (81min) 785 , (65min) 788 , , , (68min) 999 , , , , ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : ENEKO LORAN FRAGA

Kronika :


CD Anaitasuna 3-1 Ordizia KE

2019-10-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 1-1 Beti Gazte KJKE

2019-11-01

Etxeko alineazioa : , (28min) 788 , (65min) 999 , , , , , , (71min) 784 , ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XABIER AGUINAGA GIL

Kronika :


CD Touring 0-1 Ordizia KE

2019-11-09

Etxeko alineazioa : , , (84min) 782 , , , (87min) 1016 , (88min) 1027 , , (77min) 878 , (72min) 999 ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : JORGE RUBIO ORTEGA

Kronika :


Ordizia KE 2-0 Mutriku FT

2019-11-17

Etxeko alineazioa : , (76min) 1002 , (89min) 1016 , , (82min) 878 , , , , (71min) 788 , , (88min) 1048

Kanpoko alineazioa :

Epailea : ARITZ BEITIALARRANGOITIA OLABIDE

Kronika :


Oiartzun KE 1-0 Ordizia KE

2019-11-23

Etxeko alineazioa : (85min) 782 , , , , , , (68min) 829 , (77min) 961 , , ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : JUAN RAMON CASANOVA SILVA

Kronika :


Ordizia KE 0-2 Amaikak Bat KE

2019-11-30

Etxeko alineazioa : , , , , , (71min) 961 , , , , , (81min) 782

Kanpoko alineazioa :

Epailea : DAVID MERINO GOMEZ

Kronika :


Zarautz KE 1-0 Ordizia KE

2019-12-06

Etxeko alineazioa : , , , , , , , , , ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 2-2 Real Union Club

2019-12-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


CD Hernani 1-0 Ordizia KE

2019-12-20

Etxeko alineazioa : , (45min) 878 , , , , , , , , (77min) 1015 , (57min) 1027

Kanpoko alineazioa :

Epailea : MAIKEL LOPES BERDOTE

Kronika :


Ordizia KE 2-0 CD Elgoibar

2020-01-04

Etxeko alineazioa : , , (85min) 1027 , (73min) 1016 , , , , , (79min) 784 , ,

Kanpoko alineazioa :

Epailea : MIGUEL RIVAS GOMEZ

Kronika :


Añorga KKE 2-0 Ordizia KE

2020-01-11

Etxeko alineazioa : , (59min) 784 , (64min) 777 , , (54min) 788 , , (78min) 878 , , , (70min) 999

Kanpoko alineazioa :

Epailea : JULEN SANTOS GONZALEZ

Kronika :


Mondragon CF 1-1 Ordizia KE

2020-01-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 1-2 Urola KE

2020-01-25

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Eibar Urko 1-2 Ordizia KE

2020-02-02

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 3-0 SD Euskalduna

2020-02-08

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 2-3 UD Aretxabaleta

2020-02-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Club Bergara KE 0-1 Ordizia KE

2020-02-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 1-1 CD Anaitasuna

2020-03-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Beti Gazte KJKE 3-1 Ordizia KE

2020-03-07

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Sponsors

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin