3 MAILA

Talde Babeslea
Industrias Landu

Jardunaldia 1
San Pedro SD02Real Sociedad de Futbol C
Santurtzi CD01Santutxu Futbol Club
Bermeo FT11Beasasin SD
Sodupe Union Club14Deportivo Alaves B
Ordizia KE05Portugalete
Pasaia Kirol Elkartea12Sestao River Club
San Ignacio CD30Somorrostro JD
Basconia CD22Deusto SD
Amurrio Club10Lagun Onak CD
Zamudio SD32Balmaseda FC SD
Jardunaldia 2
Portugalete30Pasaia Kirol Elkartea
Balmaseda FC SD20Santurtzi CD
Santutxu Futbol Club00Ordizia KE
Sestao River Club22San Ignacio CD
Somorrostro JD21Basconia CD
Deusto SD10Amurrio Club
Lagun Onak CD40Bermeo FT
Beasasin SD11Sodupe Union Club
Deportivo Alaves B30San Pedro SD
Real Sociedad de Futbol C60Zamudio SD
Jardunaldia 3
Zamudio SD13Deportivo Alaves B
Santurtzi CD22Ordizia KE
Pasaia Kirol Elkartea00Santutxu Futbol Club
San Pedro SD21Beasasin SD
Balmaseda FC SD01Real Sociedad de Futbol C
San Ignacio CD11Portugalete
Basconia CD01Sestao River Club
Amurrio Club14Somorrostro JD
Bermeo FT11Deusto SD
Sodupe Union Club11Lagun Onak CD
Jardunaldia 4
Portugalete21Basconia CD
Beasasin SD31Zamudio SD
Deportivo Alaves B02Balmaseda FC SD
Real Sociedad de Futbol C01Santurtzi CD
Ordizia KE01Pasaia Kirol Elkartea
Santutxu Futbol Club14San Ignacio CD
Sestao River Club60Amurrio Club
Somorrostro JD50Bermeo FT
Deusto SD00Sodupe Union Club
Lagun Onak CD32San Pedro SD
Jardunaldia 5
Real Sociedad de Futbol C00Deportivo Alaves B
San Ignacio CD10Ordizia KE
Amurrio Club21Portugalete
Santurtzi CD00Pasaia Kirol Elkartea
Basconia CD02Santutxu Futbol Club
Bermeo FT04Sestao River Club
Sodupe Union Club10Somorrostro JD
San Pedro SD22Deusto SD
Zamudio SD42Lagun Onak CD
Balmaseda FC SD11Beasasin SD
Jardunaldia 630-Septiembre
Portugalete20Bermeo FT
Sestao River Club21Sodupe Union Club
Pasaia Kirol Elkartea20San Ignacio CD
Ordizia KE22Basconia CD
Santutxu Futbol Club20Amurrio Club
Somorrostro JD10San Pedro SD
Deusto SD01Zamudio SD
Lagun Onak CD12Balmaseda FC SD
Beasasin SD10Real Sociedad de Futbol C
Deportivo Alaves B00Santurtzi CD
Jardunaldia 77-Octubre
Real Sociedad de Futbol C01Lagun Onak CD
Deportivo Alaves B20Beasasin SD
Santurtzi CD11San Ignacio CD
Basconia CD30Pasaia Kirol Elkartea
Bermeo FT00Santutxu Futbol Club
Balmaseda FC SD31Deusto SD
Amurrio Club10Ordizia KE
Sodupe Union Club03Portugalete
San Pedro SD34Sestao River Club
Zamudio SD12Somorrostro JD
Jardunaldia 814-Octubre
Ordizia KE22Bermeo FT
Lagun Onak CD11Deportivo Alaves B
San Ignacio CD01Basconia CD
Pasaia Kirol Elkartea21Amurrio Club
Beasasin SD10Santurtzi CD
Santutxu Futbol Club10Sodupe Union Club
Portugalete20San Pedro SD
Sestao River Club00Zamudio SD
Somorrostro JD11Balmaseda FC SD
Deusto SD00Real Sociedad de Futbol C
Jardunaldia 922-Octubre
Amurrio Club00San Ignacio CD
Bermeo FT20Pasaia Kirol Elkartea
Sodupe Union Club11Ordizia KE
Beasasin SD41Lagun Onak CD
Santurtzi CD22Basconia CD
Real Sociedad de Futbol C33Somorrostro JD
San Pedro SD01Santutxu Futbol Club
Zamudio SD04Portugalete
Balmaseda FC SD30Sestao River Club
Deportivo Alaves B31Deusto SD
Jardunaldia 10
San Ignacio CD40Bermeo FT
Pasaia Kirol Elkartea03Sodupe Union Club
Portugalete10Balmaseda FC SD
Sestao River Club23Real Sociedad de Futbol C
Somorrostro JD32Deportivo Alaves B
Basconia CD22Amurrio Club
Deusto SD21Beasasin SD
Ordizia KE21San Pedro SD
Santutxu Futbol Club20Zamudio SD
Lagun Onak CD00Santurtzi CD
Jardunaldia 114-Noviembre
Santurtzi CD10Amurrio Club
Balmaseda FC SD11Santutxu Futbol Club
Real Sociedad de Futbol C31Portugalete
Sodupe Union Club11San Ignacio CD
San Pedro SD00Pasaia Kirol Elkartea
Zamudio SD22Ordizia KE
Bermeo FT01Basconia CD
Deportivo Alaves B03Sestao River Club
Beasasin SD10Somorrostro JD
Lagun Onak CD11Deusto SD
Jardunaldia 1211-Noviembre
Santutxu Futbol Club03Real Sociedad de Futbol C
San Ignacio CD20San Pedro SD
Amurrio Club20Bermeo FT
Basconia CD20Sodupe Union Club
Portugalete10Deportivo Alaves B
Pasaia Kirol Elkartea21Zamudio SD
Ordizia KE01Balmaseda FC SD
Sestao River Club11Beasasin SD
Somorrostro JD10Lagun Onak CD
Deusto SD12Santurtzi CD
Jardunaldia 1318-Noviembre
Sodupe Union Club10Amurrio Club
Real Sociedad de Futbol C30Ordizia KE
Zamudio SD14San Ignacio CD
Santurtzi CD21Bermeo FT
San Pedro SD21Basconia CD
Deportivo Alaves B51Santutxu Futbol Club
Balmaseda FC SD01Pasaia Kirol Elkartea
Beasasin SD01Portugalete
Lagun Onak CD01Sestao River Club
Deusto SD01Somorrostro JD
Jardunaldia 1425-Noviembre
Ordizia KE22Deportivo Alaves B
Basconia CD31Zamudio SD
San Ignacio CD13Balmaseda FC SD
Pasaia Kirol Elkartea00Real Sociedad de Futbol C
Bermeo FT22Sodupe Union Club
Amurrio Club33San Pedro SD
Santutxu Futbol Club00Beasasin SD
Portugalete20Lagun Onak CD
Sestao River Club31Deusto SD
Somorrostro JD21Santurtzi CD
Jardunaldia 152-Diciembre
Zamudio SD22Amurrio Club
Deportivo Alaves B11Pasaia Kirol Elkartea
Somorrostro JD11Sestao River Club
Santurtzi CD01Sodupe Union Club
San Pedro SD21Bermeo FT
Real Sociedad de Futbol C10San Ignacio CD
Balmaseda FC SD11Basconia CD
Beasasin SD00Ordizia KE
Lagun Onak CD10Santutxu Futbol Club
Deusto SD02Portugalete
Jardunaldia 169-Diciembre
San Ignacio CD22Deportivo Alaves B
Sodupe Union Club11San Pedro SD
Bermeo FT11Zamudio SD
Amurrio Club00Balmaseda FC SD
Basconia CD00Real Sociedad de Futbol C
Pasaia Kirol Elkartea11Beasasin SD
Ordizia KE04Lagun Onak CD
Santutxu Futbol Club23Deusto SD
Portugalete00Somorrostro JD
Sestao River Club20Santurtzi CD
Jardunaldia 1716-Diciembre
Santurtzi CD20San Pedro SD
Balmaseda FC SD10Bermeo FT
Real Sociedad de Futbol C33Amurrio Club
Deportivo Alaves B20Basconia CD
Zamudio SD21Sodupe Union Club
Beasasin SD33San Ignacio CD
Lagun Onak CD21Pasaia Kirol Elkartea
Deusto SD22Ordizia KE
Somorrostro JD30Santutxu Futbol Club
Sestao River Club01Portugalete
Jardunaldia 1823-Diciembre
Sodupe Union Club00Balmaseda FC SD
San Pedro SD01Zamudio SD
Amurrio Club00Deportivo Alaves B
Santurtzi CD03Portugalete
Bermeo FT20Real Sociedad de Futbol C
Basconia CD20Beasasin SD
San Ignacio CD00Lagun Onak CD
Pasaia Kirol Elkartea10Deusto SD
Ordizia KE11Somorrostro JD
Santutxu Futbol Club20Sestao River Club
Jardunaldia 19
Balmaseda FC SD20San Pedro SD
Zamudio SD02Santurtzi CD
Deportivo Alaves B21Bermeo FT
Real Sociedad de Futbol C32Sodupe Union Club
Beasasin SD40Amurrio Club
Lagun Onak CD12Basconia CD
Deusto SD11San Ignacio CD
Somorrostro JD00Pasaia Kirol Elkartea
Sestao River Club32Ordizia KE
Portugalete50Santutxu Futbol Club
Jardunaldia 2013-Enero
Beasasin SD11Bermeo FT
Deportivo Alaves B21Sodupe Union Club
Real Sociedad de Futbol C31San Pedro SD
Portugalete10Ordizia KE
Sestao River Club21Pasaia Kirol Elkartea
Somorrostro JD12San Ignacio CD
Santutxu Futbol Club01Santurtzi CD
Deusto SD12Basconia CD
Balmaseda FC SD52Zamudio SD
Lagun Onak CD20Amurrio Club
Jardunaldia 21
Ordizia KE01Santutxu Futbol Club
Santurtzi CD11Balmaseda FC SD
San Ignacio CD01Sestao River Club
Basconia CD30Somorrostro JD
Pasaia Kirol Elkartea12Portugalete
San Pedro SD01Deportivo Alaves B
Amurrio Club00Deusto SD
Bermeo FT11Lagun Onak CD
Sodupe Union Club11Beasasin SD
Zamudio SD20Real Sociedad de Futbol C
Jardunaldia 22
Portugalete20San Ignacio CD
Somorrostro JD21Amurrio Club
Deportivo Alaves B31Zamudio SD
Real Sociedad de Futbol C11Balmaseda FC SD
Ordizia KE21Santurtzi CD
Santutxu Futbol Club02Pasaia Kirol Elkartea
Sestao River Club22Basconia CD
Deusto SD21Bermeo FT
Lagun Onak CD31Sodupe Union Club
Beasasin SD22San Pedro SD
Jardunaldia 233-Febrero
Pasaia Kirol Elkartea31Ordizia KE
Basconia CD22Portugalete
Bermeo FT00Somorrostro JD
Balmaseda FC SD21Deportivo Alaves B
Santurtzi CD22Real Sociedad de Futbol C
San Ignacio CD31Santutxu Futbol Club
Amurrio Club03Sestao River Club
Sodupe Union Club30Deusto SD
San Pedro SD00Lagun Onak CD
Zamudio SD00Beasasin SD
Jardunaldia 2410-Febrero
Pasaia Kirol Elkartea00Santurtzi CD
Santutxu Futbol Club01Basconia CD
Deusto SD11San Pedro SD
Beasasin SD30Balmaseda FC SD
Deportivo Alaves B53Real Sociedad de Futbol C
Ordizia KE11San Ignacio CD
Portugalete10Amurrio Club
Sestao River Club20Bermeo FT
Somorrostro JD11Sodupe Union Club
Lagun Onak CD20Zamudio SD
Jardunaldia 2517-Febrero
Balmaseda FC SD21Lagun Onak CD
Basconia CD42Ordizia KE
Amurrio Club00Santutxu Futbol Club
Bermeo FT03Portugalete
Zamudio SD10Deusto SD
Santurtzi CD21Deportivo Alaves B
San Ignacio CD60Pasaia Kirol Elkartea
Real Sociedad de Futbol C00Beasasin SD
Sodupe Union Club00Sestao River Club
San Pedro SD42Somorrostro JD
Jardunaldia 2624-Febrero
Sestao River Club30San Pedro SD
San Ignacio CD40Santurtzi CD
Portugalete10Sodupe Union Club
Deusto SD21Balmaseda FC SD
Lagun Onak CD10Real Sociedad de Futbol C
Somorrostro JD31Zamudio SD
Pasaia Kirol Elkartea22Basconia CD
Ordizia KE30Amurrio Club
Santutxu Futbol Club30Bermeo FT
Beasasin SD11Deportivo Alaves B
Jardunaldia 273-Marzo
San Pedro SD00Portugalete
Basconia CD14San Ignacio CD
Sodupe Union Club33Santutxu Futbol Club
Deportivo Alaves B13Lagun Onak CD
Zamudio SD14Sestao River Club
Amurrio Club02Pasaia Kirol Elkartea
Balmaseda FC SD11Somorrostro JD
Real Sociedad de Futbol C71Deusto SD
Santurtzi CD00Beasasin SD
Bermeo FT03Ordizia KE
Jardunaldia 2810-Marzo
San Ignacio CD30Amurrio Club
Pasaia Kirol Elkartea10Bermeo FT
Sestao River Club10Balmaseda FC SD
Somorrostro JD12Real Sociedad de Futbol C
Portugalete10Zamudio SD
Lagun Onak CD11Beasasin SD
Ordizia KE22Sodupe Union Club
Basconia CD20Santurtzi CD
Deusto SD20Deportivo Alaves B
Santutxu Futbol Club11San Pedro SD
Jardunaldia 2917-Marzo
San Pedro SD40Ordizia KE
Beasasin SD12Deusto SD
Amurrio Club01Basconia CD
Bermeo FT01San Ignacio CD
Sodupe Union Club31Pasaia Kirol Elkartea
Zamudio SD01Santutxu Futbol Club
Balmaseda FC SD11Portugalete
Real Sociedad de Futbol C04Sestao River Club
Deportivo Alaves B21Somorrostro JD
Santurtzi CD11Lagun Onak CD
Jardunaldia 3024-Marzo
Basconia CD41Bermeo FT
Sestao River Club00Deportivo Alaves B
Ordizia KE11Zamudio SD
Portugalete31Real Sociedad de Futbol C
Amurrio Club10Santurtzi CD
San Ignacio CD01Sodupe Union Club
Pasaia Kirol Elkartea32San Pedro SD
Santutxu Futbol Club12Balmaseda FC SD
Somorrostro JD13Beasasin SD
Deusto SD31Lagun Onak CD
Jardunaldia 3131-Marzo
Bermeo FT01Amurrio Club
San Pedro SD10San Ignacio CD
Zamudio SD11Pasaia Kirol Elkartea
Balmaseda FC SD21Ordizia KE
Real Sociedad de Futbol C30Santutxu Futbol Club
Beasasin SD24Sestao River Club
Lagun Onak CD00Somorrostro JD
Sodupe Union Club22Basconia CD
Deportivo Alaves B20Portugalete
Santurtzi CD11Deusto SD
Jardunaldia 327-Abril
Portugalete20Beasasin SD
Bermeo FT00Santurtzi CD
San Ignacio CD20Zamudio SD
Sestao River Club31Lagun Onak CD
Amurrio Club03Sodupe Union Club
Basconia CD31San Pedro SD
Pasaia Kirol Elkartea00Balmaseda FC SD
Ordizia KE20Real Sociedad de Futbol C
Somorrostro JD11Deusto SD
Santutxu Futbol Club00Deportivo Alaves B
Jardunaldia 3314-Abril
San Pedro SD12Amurrio Club
Zamudio SD20Basconia CD
Sodupe Union Club31Bermeo FT
Balmaseda FC SD13San Ignacio CD
Real Sociedad de Futbol C41Pasaia Kirol Elkartea
Deportivo Alaves B60Ordizia KE
Beasasin SD22Santutxu Futbol Club
Lagun Onak CD12Portugalete
Deusto SD01Sestao River Club
Santurtzi CD14Somorrostro JD
Jardunaldia 3421-Abril
Basconia CD12Balmaseda FC SD
Sodupe Union Club10Santurtzi CD
Amurrio Club01Zamudio SD
San Ignacio CD10Real Sociedad de Futbol C
Pasaia Kirol Elkartea02Deportivo Alaves B
Sestao River Club11Somorrostro JD
Bermeo FT33San Pedro SD
Ordizia KE00Beasasin SD
Santutxu Futbol Club20Lagun Onak CD
Portugalete21Deusto SD
Jardunaldia 3527-Abril
Somorrostro JD11Portugalete
Santurtzi CD22Sestao River Club
Deusto SD21Santutxu Futbol Club
Lagun Onak CD11Ordizia KE
Beasasin SD01Pasaia Kirol Elkartea
Deportivo Alaves B43San Ignacio CD
Real Sociedad de Futbol C22Basconia CD
Balmaseda FC SD10Amurrio Club
Zamudio SD00Bermeo FT
San Pedro SD11Sodupe Union Club
Jardunaldia 365-Mayo
Portugalete00Sestao River Club
Santutxu Futbol Club11Somorrostro JD
Ordizia KE12Deusto SD
Pasaia Kirol Elkartea01Lagun Onak CD
San Ignacio CD11Beasasin SD
Basconia CD11Deportivo Alaves B
Amurrio Club25Real Sociedad de Futbol C
Bermeo FT11Balmaseda FC SD
Sodupe Union Club00Zamudio SD
San Pedro SD02Santurtzi CD
Jardunaldia 3712-Mayo
Portugalete11Santurtzi CD
Sestao River Club22Santutxu Futbol Club
Somorrostro JD70Ordizia KE
Deusto SD00Pasaia Kirol Elkartea
Lagun Onak CD00San Ignacio CD
Beasasin SD30Basconia CD
Deportivo Alaves B33Amurrio Club
Real Sociedad de Futbol C40Bermeo FT
Balmaseda FC SD02Sodupe Union Club
Zamudio SD60San Pedro SD
Jardunaldia 3818-Mayo
Santutxu Futbol Club20Portugalete
Ordizia KE22Sestao River Club
Pasaia Kirol Elkartea11Somorrostro JD
San Ignacio CD21Deusto SD
Basconia CD53Lagun Onak CD
Amurrio Club21Beasasin SD
Bermeo FT12Deportivo Alaves B
Sodupe Union Club33Real Sociedad de Futbol C
San Pedro SD02Balmaseda FC SD
Santurtzi CD20Zamudio SD
Banner menu Ordizia KE
Deportes Apalategui
Oyarbide
Zabale Belardenda
Elektra
Txindoki Taberna
ASOCIACIÓN ORDIZIAN
biok2.com
Ordizia KE

Legezko mezua | Mapa web

Kontaktu

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuAldatu konfigurazioa