ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

Jokalariak

Alebinen errendimendu hastapena

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Tolosa CF20111021334
2Ordizia KE21020111234
3Lazkao KE2101012534
4Ostadar SKT2012011112
5Añorga KKE2012002131
6Urnieta KE20020033220

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Añorga KKE11Ostadar SKT
Tolosa CF33Lazkao KE
Ordizia KE123Urnieta KE
Jardunaldia 02
Ostadar SKT00Ordizia KE
Lazkao KE20Añorga KKE
Urnieta KE010Tolosa CF
Jardunaldia 03
Ostadar SKT00Lazkao KE
Añorga KKE00Urnieta KE
Ordizia KE00Tolosa CF
Jardunaldia 04
Ordizia KE00Lazkao KE
Urnieta KE00Ostadar SKT
Tolosa CF00Añorga KKE
Jardunaldia 05
Lazkao KE00Urnieta KE
Ostadar SKT00Tolosa CF
Añorga KKE00Ordizia KE

Lehen Ligaren egutegia

Sponsors

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin