ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

Jokalariak

INFANTIL TXIKI ERRENDIMENDUA MULTZOA I

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1SANSE31131041187
2Urola KE3104104956
3Amaikak Bat KE3104014674
4SD Beasain2104005523
5Ordizia KE2005104343
6Real Union Club30050052100

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Real Union Club01Ordizia KE
Amaikak Bat KE10SD Beasain
SANSE32Urola KE
Jardunaldia 02
Ordizia KE24SANSE
SD Beasain51Real Union Club
Urola KE31Amaikak Bat KE
Jardunaldia 03
Ordizia KE00SD Beasain
Real Union Club14Urola KE
SANSE44Amaikak Bat KE
Jardunaldia 04
SANSE00SD Beasain
Urola KE00Ordizia KE
Amaikak Bat KE00Real Union Club
Jardunaldia 05
SD Beasain00Urola KE
Ordizia KE00Amaikak Bat KE
Real Union Club00SANSE
Jardunaldia 06
Ordizia KE00Real Union Club
SD Beasain00Amaikak Bat KE
Urola KE00SANSE
Jardunaldia 07
SANSE00Ordizia KE
Real Union Club00SD Beasain
Amaikak Bat KE00Urola KE
Jardunaldia 08
SD Beasain00Ordizia KE
Urola KE00Real Union Club
Amaikak Bat KE00SANSE
Jardunaldia 09
SD Beasain00SANSE
Ordizia KE00Urola KE
Real Union Club00Amaikak Bat KE
Jardunaldia 10
Urola KE00SD Beasain
Amaikak Bat KE00Ordizia KE
SANSE00Real Union Club

Lehen Ligaren egutegia

Real Union Club 0-1 Ordizia KE

2020-02-15

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 2-4 SANSE

2020-02-29

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Sponsors

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin