Imagen Ordizia KE

ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

  • Hasiera
  • Taldea
  • Sailkapena
  • Egutegi
  • Kronikak

Jokalariak

Infantilen 1 Maila

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Aizkorri Goierri FT12511502691431
2Urola KE A12601322761329
3Tolosa CF A12412313371923
4Tolosa CF B12322313291521
5Beasain SD12115205174610
6Ordizia KE121061157527
7atsedena0007007000
8Urola KE B120070074800

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Aizkorri Goierri FT1360160094836
2Lazkao KE146015021131633
3Idiazabal KE11501502771030
4Urola KE13403304355621
5SD Beasain14313304395019
6Urola KE B14115205199710
7Ordizia KE1410602510565
8Lazkao KE B13106007161103

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Lazkao KE141Lazkao KE B
SD Beasain16Idiazabal KE
Urola KE51Urola KE B
Ordizia KE06Aizkorri Goierri FT
Jardunaldia 02
Aizkorri Goierri FT72Lazkao KE
Lazkao KE B13SD Beasain
Idiazabal KE00Urola KE
Urola KE B33Ordizia KE
Jardunaldia 03
Lazkao KE71SD Beasain
Urola KE54Lazkao KE B
Ordizia KE09Idiazabal KE
Aizkorri Goierri FT130Urola KE B
Jardunaldia 04
Urola KE B012Lazkao KE
SD Beasain20Urola KE
Lazkao KE B21Ordizia KE
Jardunaldia 05
Lazkao KE120Urola KE
Ordizia KE02SD Beasain
Aizkorri Goierri FT140Lazkao KE B
Urola KE B014Idiazabal KE
Jardunaldia 06
Lazkao KE61Idiazabal KE
Urola KE54Ordizia KE
SD Beasain09Aizkorri Goierri FT
Lazkao KE B26Urola KE B
Jardunaldia 07
Ordizia KE05Lazkao KE
Aizkorri Goierri FT100Urola KE
Urola KE B013SD Beasain
Idiazabal KE150Lazkao KE B
Jardunaldia 08
Aizkorri Goierri FT70Ordizia KE
Urola KE B210Urola KE
Idiazabal KE90SD Beasain
Lazkao KE B018Lazkao KE
Jardunaldia 09
Ordizia KE01Urola KE B
Urola KE08Idiazabal KE
SD Beasain111Lazkao KE B
Lazkao KE23Aizkorri Goierri FT
Jardunaldia 10
Urola KE B04Aizkorri Goierri FT
Idiazabal KE70Ordizia KE
Lazkao KE B13Urola KE
SD Beasain08Lazkao KE
Jardunaldia 11
Aizkorri Goierri FT12Idiazabal KE
Ordizia KE21Lazkao KE B
Urola KE42SD Beasain
Lazkao KE130Urola KE B
Jardunaldia 12
Idiazabal KE30Urola KE B
Lazkao KE B113Aizkorri Goierri FT
SD Beasain00Ordizia KE
Urola KE07Lazkao KE
Jardunaldia 13
Urola KE B52Lazkao KE B
Aizkorri Goierri FT41SD Beasain
Ordizia KE03Urola KE
Idiazabal KE32Lazkao KE
Jardunaldia 14
Lazkao KE B00Idiazabal KE
SD Beasain31Urola KE B
Urola KE03Aizkorri Goierri FT
Lazkao KE50Ordizia KE

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Tolosa CF B22Tolosa CF A
Urola KE A121Urola KE B
Aizkorri Goierri FT100Ordizia KE
Atsedena00Beasain SD
Jardunaldia 02
Beasain SD011Urola KE A
Urola KE B010Aizkorri Goierri FT
Ordizia KE05Tolosa CF B
Tolosa CF A00Atsedena
Jardunaldia 03
Urola KE A63Aizkorri Goierri FT
Tolosa CF B50Urola KE B
Atsedena00Ordizia KE
Beasain SD03Tolosa CF A
Jardunaldia 04
Tolosa CF A22Urola KE A
Aizkorri Goierri FT22Tolosa CF B
Urola KE B00Atsedena
Ordizia KE04Beasain SD
Jardunaldia 05
Urola KE A40Tolosa CF B
Atsedena00Aizkorri Goierri FT
Beasain SD31Urola KE B
Tolosa CF A31Ordizia KE
Jardunaldia 06
Urola KE A60Ordizia KE
Urola KE B110Tolosa CF A
Tolosa CF B00Atsedena
Aizkorri Goierri FT91Beasain SD
Jardunaldia 07
Ordizia KE30Urola KE B
Atsedena00Urola KE A
Beasain SD01Tolosa CF B
Tolosa CF A16Aizkorri Goierri FT
Jardunaldia 08
Urola KE B012Urola KE A
Ordizia KE08Aizkorri Goierri FT
Tolosa CF A30Tolosa CF B
Beasain SD00Atsedena
Jardunaldia 09
Aizkorri Goierri FT70Urola KE B
Tolosa CF B30Ordizia KE
Atsedena00Tolosa CF A
Urola KE A71Beasain SD
Jardunaldia 10
Tolosa CF A50Beasain SD
Ordizia KE00Atsedena
Urola KE B08Tolosa CF B
Aizkorri Goierri FT42Urola KE A
Jardunaldia 11
Beasain SD11Ordizia KE
Atsedena00Urola KE B
Tolosa CF B03Aizkorri Goierri FT
Urola KE A42Tolosa CF A
Jardunaldia 12
Ordizia KE02Tolosa CF A
Urola KE B04Beasain SD
Aizkorri Goierri FT00Atsedena
Tolosa CF B00Urola KE A
Jardunaldia 13
Tolosa CF A41Urola KE B
Beasain SD25Aizkorri Goierri FT
Atsedena00Tolosa CF B
Ordizia KE010Urola KE A
Jardunaldia 14
Urola KE B02Ordizia KE
Aizkorri Goierri FT20Tolosa CF A
Tolosa CF B31Beasain SD
Urola KE A00Atsedena

Ordizia KE 0-6 Aizkorri Goierri FT

2019-10-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Urola KE B 3-3 Ordizia KE

2019-10-27

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 0-9 Idiazabal KE

2019-11-02

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Lazkao KE 2-1 Ordizia KE

2019-11-10

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 0-2 SD Beasain

2019-11-16

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Urola KE 5-4 Ordizia KE

2019-11-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 0-5 Lazkao KE B

2019-11-30

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Aizkorri Goierri FT 7-0 Ordizia KE

2019-12-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 0-1 Urola KE B

2020-01-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Idiazabal KE 7-0 Ordizia KE

2020-01-11

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 2-1 Lazkao KE

2020-01-18

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 0-3 Urola KE

2020-02-02

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Lazkao KE 5-0 Ordizia KE

2020-02-08

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

Balidatu