ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

Jokalariak

1 Erregional maila 3 multzoa

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Usurbil FT16404521402629
2segura Goierri14512332372028
3Ordizia KE16512332463028
4CD Anaitasuna15323431372726
5Intxurre KKE15530206403224
6SD Euskalduna16422305263023
7Lazkao KE15323125323316
8Axular KKE16224108166011
9Urola KE1521501720368
10atsedena0001000000

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Urola KE12SD Euskalduna
segura Goierri42Ordizia KE
Usurbil FT03CD Anaitasuna
Lazkao KE40Axular KKE
Jardunaldia 02
SD Euskalduna22Lazkao KE
Ordizia KE31Urola KE
CD Anaitasuna31Intxurre KKE
Axular KKE05Usurbil FT
Jardunaldia 03
SD Euskalduna21Ordizia KE
segura Goierri11CD Anaitasuna
Intxurre KKE80Axular KKE
Lazkao KE14Usurbil FT
Jardunaldia 04
Ordizia KE34Lazkao KE
CD Anaitasuna21Urola KE
Axular KKE11segura Goierri
Usurbil FT51Intxurre KKE
Jardunaldia 05
SD Euskalduna01CD Anaitasuna
Urola KE41Axular KKE
segura Goierri13Usurbil FT
Lazkao KE01Intxurre KKE
Jardunaldia 06
CD Anaitasuna22Ordizia KE
Axular KKE13SD Euskalduna
Usurbil FT21Urola KE
Intxurre KKE33segura Goierri
Jardunaldia 07
Ordizia KE31Axular KKE
SD Euskalduna21Usurbil FT
Urola KE12Intxurre KKE
Lazkao KE00segura Goierri
Jardunaldia 08
Lazkao KE22CD Anaitasuna
Usurbil FT13Ordizia KE
Intxurre KKE50SD Euskalduna
segura Goierri20Urola KE
Jardunaldia 09
CD Anaitasuna42Axular KKE
Ordizia KE62Intxurre KKE
SD Euskalduna13segura Goierri
Urola KE32Lazkao KE
Jardunaldia 10
SD Euskalduna22Urola KE
Ordizia KE32segura Goierri
CD Anaitasuna33Usurbil FT
Axular KKE33Lazkao KE
Jardunaldia 11
Lazkao KE20SD Euskalduna
Urola KE00Ordizia KE
Intxurre KKE31CD Anaitasuna
Usurbil FT23Axular KKE
Jardunaldia 12
Ordizia KE41SD Euskalduna
CD Anaitasuna12segura Goierri
Axular KKE20Intxurre KKE
Usurbil FT21Lazkao KE
Jardunaldia 13
Lazkao KE14Ordizia KE
Urola KE34CD Anaitasuna
segura Goierri100Axular KKE
Intxurre KKE11Usurbil FT
Jardunaldia 14
CD Anaitasuna02SD Euskalduna
Axular KKE10Urola KE
Usurbil FT12segura Goierri
Intxurre KKE54Lazkao KE
Jardunaldia 15
Ordizia KE44CD Anaitasuna
SD Euskalduna30Axular KKE
Urola KE14Usurbil FT
segura Goierri00Intxurre KKE
Jardunaldia 16
Axular KKE04Ordizia KE
Usurbil FT31SD Euskalduna
Intxurre KKE51Urola KE
segura Goierri32Lazkao KE
Jardunaldia 17
CD Anaitasuna00Lazkao KE
atsedena00Axular KKE
Ordizia KE23Usurbil FT
SD Euskalduna31Intxurre KKE
Urola KE00segura Goierri
Jardunaldia 18
Axular KKE16CD Anaitasuna
Intxurre KKE22Ordizia KE
segura Goierri32SD Euskalduna
Lazkao KE41Urola KE

Lehen Ligaren egutegia

Ordizia KE 3-4 Lazkao KE

2019-10-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


CD Anaitasuna 2-2 Ordizia KE

2019-10-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 3-1 Axular KKE

2019-10-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Usurbil FT 1-3 Ordizia KE

2019-11-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 6-2 Intxurre KKE

2019-11-10

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 3-2 segura Goierri

2019-11-17

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Urola KE 0-0 Ordizia KE

2019-11-23

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 4-1 SD Euskalduna

2019-11-30

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Lazkao KE 1-4 Ordizia KE

2019-12-06

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 4-4 CD Anaitasuna

2020-01-05

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Axular KKE 0-4 Ordizia KE

2020-01-12

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 2-3 Usurbil FT

2020-01-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Intxurre KKE 2-2 Ordizia KE

2020-01-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Sponsors

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin