ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

Jokalariak

Infantil Txikiak V multzoa

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Tolosa CF621021120414
2Lazkao KE6103300171412
3Ordizia KE6210103171110
4Anaitasuna CF611112116119
5Aizkorri Goierri FT612111112149
6Billabona KE61020137184
7atsedena0004003000
8idiazabal KE60040032190

Infantil Txikiak

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Beasain SD630330442718
2Ordizia KE6303205171015
3Billabona KE6205204331412
4Lazkao KE620410618179
5Aizkorri Goierri FT611500617244
6Euskalduna SD610601510254
7Atsedena0003004000
8Idiazabal KE60070068480

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Aizkorri Goierri FT11Euskalduna SD
Idiazabal KE18Lazkao KE
Beasain SD61Ordizia KE
Jardunaldia 02
Billabona KE74Aizkorri Goierri FT
Euskalduna SD72Idiazabal KE
Lazkao KE18Beasain SD
Jardunaldia 03
Idiazabal KE212Billabona KE
Beasain SD80Euskalduna SD
Ordizia KE20Lazkao KE
Jardunaldia 04
Aizkorri Goierri FT63Idiazabal KE
Billabona KE34Beasain SD
Euskalduna SD15Ordizia KE
Jardunaldia 05
Beasain SD32Aizkorri Goierri FT
Ordizia KE32Billabona KE
Lazkao KE21Euskalduna SD
Jardunaldia 06
Idiazabal KE013Beasain SD
Aizkorri Goierri FT14Ordizia KE
Billabona KE21Lazkao KE
Jardunaldia 07
Ordizia KE20Idiazabal KE
Lazkao KE63Aizkorri Goierri FT
Euskalduna SD07Billabona KE
Jardunaldia 08
Lazkao KE00Idiazabal KE
Ordizia KE00Beasain SD
Euskalduna SD00Aizkorri Goierri FT
Billabona KE00Atsedena
Jardunaldia 09
Beasain SD00Lazkao KE
Idiazabal KE00Euskalduna SD
Aizkorri Goierri FT00Billabona KE
Atsedena00Ordizia KE
Jardunaldia 10
Lazkao KE00Ordizia KE
Euskalduna SD00Beasain SD
Billabona KE00Idiazabal KE
Aizkorri Goierri FT00Atsedena
Jardunaldia 11
Ordizia KE00Euskalduna SD
Beasain SD00Billabona KE
Idiazabal KE00Aizkorri Goierri FT
Atsedena00Lazkao KE
Jardunaldia 12
Euskalduna SD00Lazkao KE
Billabona KE00Ordizia KE
Aizkorri Goierri FT00Beasain SD
Idiazabal KE00Atsedena
Jardunaldia 13
Lazkao KE00Billabona KE
Ordizia KE00Aizkorri Goierri FT
Beasain SD00Idiazabal KE
Euskalduna SD00Atsedena
Jardunaldia 14
Billabona KE00Euskalduna SD
Aizkorri Goierri FT00Lazkao KE
Idiazabal KE00Ordizia KE
Atsedena00Beasain SD

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Tolosa CF30Ordizia KE
Billabona KE20Idiazabal KE
atsedena00Anaitasuna CF
Lazkao KE23Aizkorri Goierri FT
Jardunaldia 02
Aizkorri Goierri FT00atsedena
Anaitasuna CF11Tolosa CF
Ordizia KE42Billabona KE
Idiazabal KE24Lazkao KE
Jardunaldia 03
atsedena00Tolosa CF
Billabona KE04Anaitasuna CF
Lazkao KE32Ordizia KE
Aizkorri Goierri FT20Idiazabal KE
Jardunaldia 04
Idiazabal KE00atsedena
Tolosa CF50Billabona KE
Anaitasuna CF14Lazkao KE
Ordizia KE50Aizkorri Goierri FT
Jardunaldia 05
atsedena00Billabona KE
Idiazabal KE03Ordizia KE
Lazkao KE15Tolosa CF
Aizkorri Goierri FT33Anaitasuna CF
Jardunaldia 06
Billabona KE13Lazkao KE
Anaitasuna CF40Idiazabal KE
Tolosa CF22Aizkorri Goierri FT
atsedena00Ordizia KE
Jardunaldia 07
Lazkao KE00atsedena
Aizkorri Goierri FT22Billabona KE
Ordizia KE33Anaitasuna CF
Idiazabal KE04Tolosa CF

Beasain SD 6-1 Ordizia KE

2019-09-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 2-0 Lazkao KE

2019-10-12

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Euskalduna SD 1-5 Ordizia KE

2019-10-19

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 3-2 Billabona KE

2019-10-26

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Aizkorri Goierri FT 1-4 Ordizia KE

2019-11-01

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 2-0 Idiazabal KE

2019-11-10

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Sponsors

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin