ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

Jokalariak

Ohorezko Infantila 1718

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Real Sociedad SAD13601511531534
2Ordizia KE13502223201723
3Tolosa CF13511025231618
4Beasain SD12223223202116
5Astigarragako Mundarro FKE13313205162816
6Danena KE13322106172014
7Urola KE12313115162414
8Hernani13313007164010

Ohorezko Infantila IV taldea

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Eibar SAD1007106303
2Anaitasuna CD1106007313
3Urola KE1007106543
4Ordizia KE1106007323
5Mondragon CF1007007230
6Bergara KE1007007450
7Real Sociedad SAD1007007130
8Lagun Onak CD1007007030

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Anaitasuna CD31Real Sociedad SAD
Ordizia KE32Mondragon CF
Lagun Onak CD03Eibar SAD
Bergara KE45Urola KE
Jardunaldia 02
Urola KE00Anaitasuna CD
Real Sociedad SAD00Ordizia KE
Mondragon CF00Lagun Onak CD
Eibar SAD00Bergara KE
Jardunaldia 03
Anaitasuna CD00Ordizia KE
Lagun Onak CD00Real Sociedad SAD
Bergara KE00Mondragon CF
Urola KE00Eibar SAD
Jardunaldia 04
Eibar SAD00Anaitasuna CD
Ordizia KE00Lagun Onak CD
Real Sociedad SAD00Bergara KE
Mondragon CF00Urola KE
Jardunaldia 05
Anaitasuna CD00Lagun Onak CD
Bergara KE00Ordizia KE
Urola KE00Real Sociedad SAD
Eibar SAD00Mondragon CF
Jardunaldia 06
Anaitasuna CD00Mondragon CF
Lagun Onak CD00Bergara KE
Ordizia KE00Urola KE
Real Sociedad SAD00Eibar SAD
Jardunaldia 07
Bergara KE00Anaitasuna CD
Urola KE00Lagun Onak CD
Eibar SAD00Ordizia KE
Mondragon CF00Real Sociedad SAD
Jardunaldia 08
Real Sociedad SAD00Anaitasuna CD
Mondragon CF00Ordizia KE
Eibar SAD00Lagun Onak CD
Urola KE00Bergara KE
Jardunaldia 09
Anaitasuna CD00Urola KE
Ordizia KE00Real Sociedad SAD
Lagun Onak CD00Mondragon CF
Bergara KE00Eibar SAD
Jardunaldia 10
Ordizia KE00Anaitasuna CD
Real Sociedad SAD00Lagun Onak CD
Mondragon CF00Bergara KE
Eibar SAD00Urola KE
Jardunaldia 11
Anaitasuna CD00Eibar SAD
Lagun Onak CD00Ordizia KE
Bergara KE00Real Sociedad SAD
Urola KE00Mondragon CF
Jardunaldia 12
Lagun Onak CD00Anaitasuna CD
Ordizia KE00Bergara KE
Real Sociedad SAD00Urola KE
Mondragon CF00Eibar SAD
Jardunaldia 13
Mondragon CF00Anaitasuna CD
Bergara KE00Lagun Onak CD
Urola KE00Ordizia KE
Eibar SAD00Real Sociedad SAD
Jardunaldia 14
Lagun Onak CD00Urola KE
Ordizia KE00Eibar SAD
Real Sociedad SAD00Mondragon CF
Anaitasuna CD00Bergara KE

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Beasain SD43Hernani
Danena KE00Tolosa CF
Ordizia KE10Urola KE
Astigarragako Mundarro FKE12Real Sociedad SAD
Jardunaldia 02
Tolosa CF11Beasain SD
Urola KE30Danena KE
Real Sociedad SAD60Ordizia KE
Hernani20Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 03
Hernani21Tolosa CF
Beasain SD40Urola KE
Danena KE02Real Sociedad SAD
Astigarragako Mundarro FKE00Ordizia KE
Jardunaldia 04
Urola KE51Hernani
Real Sociedad SAD24Beasain SD
Ordizia KE21Danena KE
Tolosa CF30Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 05
Tolosa CF30Urola KE
Hernani05Real Sociedad SAD
Beasain SD11Ordizia KE
Astigarragako Mundarro FKE13Danena KE
Jardunaldia 06
Real Sociedad SAD42Tolosa CF
Ordizia KE43Hernani
Danena KE11Beasain SD
Astigarragako Mundarro FKE13Urola KE
Jardunaldia 07
Urola KE22Real Sociedad SAD
Tolosa CF21Ordizia KE
Hernani10Danena KE
Beasain SD01Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 08
Hernani12Beasain SD
Tolosa CF10Danena KE
Urola KE01Ordizia KE
Real Sociedad SAD73Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 09
Beasain SD22Tolosa CF
Danena KE30Urola KE
Ordizia KE12Real Sociedad SAD
Astigarragako Mundarro FKE31Hernani
Jardunaldia 10
Tolosa CF70Hernani
Urola KE00Beasain SD
Real Sociedad SAD61Danena KE
Ordizia KE12Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 11
Hernani11Urola KE
Beasain SD13Real Sociedad SAD
Danena KE01Ordizia KE
Astigarragako Mundarro FKE21Tolosa CF
Jardunaldia 12
Urola KE20Tolosa CF
Real Sociedad SAD50Hernani
Ordizia KE50Beasain SD
Danena KE51Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 13
Tolosa CF00Real Sociedad SAD
Hernani00Ordizia KE
Beasain SD00Danena KE
Urola KE00Astigarragako Mundarro FKE
Jardunaldia 14
Real Sociedad SAD70Urola KE
Ordizia KE20Tolosa CF
Danena KE31Hernani
Astigarragako Mundarro FKE10Beasain SD

Ordizia KE 3-2 Mondragon CF

2019-09-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Sponsors

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin