ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

Jokalariak

Erregional 1 maila

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Ordizia KE20821713602048
2Urki CD20812632481746
3Urola KE20533632362339
4Segura Goierri FT20722425532037
5Elgoibar CD20623434402735
6Aloña Mendi KE20524434352932
7Bergara KE20524227312925
8Eibartarrak FT20335119304216
9Ikasberri KE20326128236316
10Zarautz KE204070011255512
11Arizmendi KE20119001113694
12atsedena000110011000

1 Erregional maila

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Anaitasuna CD3108117727
2Euskalduna SD3117108647
3Usurbil FT3009207946
4Segura Goierri FT2117008534
5Lazkao KE3108018764
6Intxurre KKE2107009933
7Ordizia KE3108009673
8atsedena0008007000
9Urola KE2008009250
10Axular KKE30090090170

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Lazkao KE40Axular KKE
Usurbil FT03Anaitasuna CD
Segura Goierri FT42Ordizia KE
Urola KE12Euskalduna SD
Jardunaldia 02
Axular KKE05Usurbil FT
Anaitasuna CD31Intxurre KKE
Ordizia KE31Urola KE
Euskalduna SD22Lazkao KE
Jardunaldia 03
Lazkao KE14Usurbil FT
Intxurre KKE80Axular KKE
Segura Goierri FT11Anaitasuna CD
Euskalduna SD21Ordizia KE
Jardunaldia 04
Usurbil FT00Intxurre KKE
Axular KKE00Segura Goierri FT
Anaitasuna CD00Urola KE
atsedena00Euskalduna SD
Ordizia KE00Lazkao KE
Jardunaldia 05
Lazkao KE00Intxurre KKE
Segura Goierri FT00Usurbil FT
Urola KE00Axular KKE
Euskalduna SD00Anaitasuna CD
Ordizia KE00atsedena
Jardunaldia 06
Intxurre KKE00Segura Goierri FT
Usurbil FT00Urola KE
Axular KKE00Euskalduna SD
Anaitasuna CD00Ordizia KE
atsedena00Lazkao KE
Jardunaldia 07
Lazkao KE00Segura Goierri FT
Urola KE00Intxurre KKE
Euskalduna SD00Usurbil FT
Ordizia KE00Axular KKE
atsedena00Anaitasuna CD
Jardunaldia 08
Segura Goierri FT00Urola KE
Intxurre KKE00Euskalduna SD
Usurbil FT00Ordizia KE
Axular KKE00atsedena
Lazkao KE00Anaitasuna CD
Jardunaldia 09
Euskalduna SD00Segura Goierri FT
atsedena00Usurbil FT
Anaitasuna CD00Axular KKE
Urola KE00Lazkao KE
Ordizia KE00Intxurre KKE
Jardunaldia 10
Axular KKE00Lazkao KE
Anaitasuna CD00Usurbil FT
atsedena00Intxurre KKE
Ordizia KE00Segura Goierri FT
Euskalduna SD00Urola KE
Jardunaldia 11
Usurbil FT00Axular KKE
Intxurre KKE00Anaitasuna CD
Segura Goierri FT00atsedena
Urola KE00Ordizia KE
Lazkao KE00Euskalduna SD
Jardunaldia 12
Usurbil FT00Lazkao KE
Axular KKE00Intxurre KKE
Anaitasuna CD00Segura Goierri FT
atsedena00Urola KE
Ordizia KE00Euskalduna SD
Jardunaldia 13
Intxurre KKE00Usurbil FT
Segura Goierri FT00Axular KKE
Urola KE00Anaitasuna CD
Euskalduna SD00atsedena
Lazkao KE00Ordizia KE
Jardunaldia 14
Intxurre KKE00Lazkao KE
Usurbil FT00Segura Goierri FT
Axular KKE00Urola KE
Anaitasuna CD00Euskalduna SD
atsedena00Ordizia KE
Jardunaldia 15
Ordizia KE00Anaitasuna CD
Lazkao KE00atsedena
Euskalduna SD00Axular KKE
Urola KE00Usurbil FT
Segura Goierri FT00Intxurre KKE
Jardunaldia 16
Anaitasuna CD00atsedena
Axular KKE00Ordizia KE
Usurbil FT00Euskalduna SD
Intxurre KKE00Urola KE
Segura Goierri FT00Lazkao KE
Jardunaldia 17
Anaitasuna CD00Lazkao KE
atsedena00Axular KKE
Ordizia KE00Usurbil FT
Euskalduna SD00Intxurre KKE
Urola KE00Segura Goierri FT
Jardunaldia 18
Axular KKE00Anaitasuna CD
Usurbil FT00atsedena
Intxurre KKE00Ordizia KE
Segura Goierri FT00Euskalduna SD
Lazkao KE00Urola KE

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Bergara KE01Aloña Mendi KE
atsedena00Ordizia KE
Arizmendi KE14Eibartarrak FT
Segura Goierri FT51Elgoibar CD
Zarautz KE62Ikasberri KE
Urola KE03Urki CD
Jardunaldia 02
Eibartarrak FT02Segura Goierri FT
Ikasberri KE05Bergara KE
Aloña Mendi KE33Urola KE
Urki CD00atsedena
Ordizia KE120Arizmendi KE
Elgoibar CD43Zarautz KE
Jardunaldia 03
atsedena00Arizmendi KE
Segura Goierri FT12Ordizia KE
Zarautz KE42Eibartarrak FT
Bergara KE00Elgoibar CD
Urola KE40Ikasberri KE
Urki CD21Aloña Mendi KE
Jardunaldia 04
Arizmendi KE03Segura Goierri FT
Ordizia KE41Zarautz KE
Eibartarrak FT41Bergara KE
Elgoibar CD23Urola KE
Ikasberri KE11Urki CD
Aloña Mendi KE00atsedena
Jardunaldia 05
atsedena00Segura Goierri FT
Zarautz KE10Arizmendi KE
Bergara KE02Ordizia KE
Urola KE10Eibartarrak FT
Urki CD21Elgoibar CD
Aloña Mendi KE31Ikasberri KE
Jardunaldia 06
Elgoibar CD20Aloña Mendi KE
Segura Goierri FT51Zarautz KE
Arizmendi KE22Bergara KE
Ordizia KE11Urola KE
Eibartarrak FT00Urki CD
Ikasberri KE00atsedena
Jardunaldia 07
Ikasberri KE15Elgoibar CD
atsedena00Zarautz KE
Bergara KE21Segura Goierri FT
Urola KE42Arizmendi KE
Urki CD10Ordizia KE
Aloña Mendi KE32Eibartarrak FT
Jardunaldia 08
Arizmendi KE16Urki CD
Eibartarrak FT22Ikasberri KE
Zarautz KE20Bergara KE
Ordizia KE11Aloña Mendi KE
Segura Goierri FT31Urola KE
Elgoibar CD00atsedena
Jardunaldia 09
Ikasberri KE14Ordizia KE
atsedena00Bergara KE
Urola KE10Zarautz KE
Urki CD00Segura Goierri FT
Aloña Mendi KE10Arizmendi KE
Elgoibar CD21Eibartarrak FT
Jardunaldia 10
Arizmendi KE02Ikasberri KE
atsedena00Eibartarrak FT
Zarautz KE04Urki CD
Segura Goierri FT22Aloña Mendi KE
Ordizia KE10Elgoibar CD
Bergara KE00Urola KE
Jardunaldia 11
Ikasberri KE06Segura Goierri FT
Urki CD10Bergara KE
Aloña Mendi KE10Zarautz KE
Elgoibar CD61Arizmendi KE
Eibartarrak FT00Ordizia KE
Urola KE00atsedena
Jardunaldia 12
Urki CD12Urola KE
Ordizia KE00atsedena
Eibartarrak FT30Arizmendi KE
Elgoibar CD00Segura Goierri FT
Ikasberri KE32Zarautz KE
Aloña Mendi KE12Bergara KE
Jardunaldia 13
Bergara KE20Ikasberri KE
Arizmendi KE25Ordizia KE
atsedena00Urki CD
Zarautz KE03Elgoibar CD
Urola KE11Aloña Mendi KE
Segura Goierri FT51Eibartarrak FT
Jardunaldia 14
Elgoibar CD10Bergara KE
Arizmendi KE00atsedena
Ordizia KE21Segura Goierri FT
Eibartarrak FT32Zarautz KE
Ikasberri KE12Urola KE
Aloña Mendi KE34Urki CD
Jardunaldia 15
Segura Goierri FT30Arizmendi KE
Zarautz KE24Ordizia KE
Bergara KE51Eibartarrak FT
Urola KE22Elgoibar CD
Urki CD41Ikasberri KE
atsedena00Aloña Mendi KE
Jardunaldia 16
Ikasberri KE32Aloña Mendi KE
Eibartarrak FT12Urola KE
Elgoibar CD12Urki CD
Segura Goierri FT00atsedena
Arizmendi KE10Zarautz KE
Ordizia KE32Bergara KE
Jardunaldia 17
Urola KE01Ordizia KE
Aloña Mendi KE11Elgoibar CD
atsedena00Ikasberri KE
Bergara KE30Arizmendi KE
Urki CD32Eibartarrak FT
Zarautz KE02Segura Goierri FT
Jardunaldia 18
Arizmendi KE02Urola KE
Zarautz KE00atsedena
Segura Goierri FT51Bergara KE
Ordizia KE21Urki CD
Eibartarrak FT12Aloña Mendi KE
Elgoibar CD00Ikasberri KE
Jardunaldia 19
atsedena00Elgoibar CD
Bergara KE50Zarautz KE
Urola KE21Segura Goierri FT
Urki CD51Arizmendi KE
Aloña Mendi KE12Ordizia KE
Ikasberri KE00Eibartarrak FT
Jardunaldia 20
Bergara KE00atsedena
Ordizia KE92Ikasberri KE
Arizmendi KE01Aloña Mendi KE
Segura Goierri FT11Urki CD
Zarautz KE04Urola KE
Eibartarrak FT23Elgoibar CD
Jardunaldia 21
Urola KE11Bergara KE
Urki CD30Zarautz KE
Aloña Mendi KE31Segura Goierri FT
Ikasberri KE20Arizmendi KE
Elgoibar CD21Ordizia KE
Eibartarrak FT00atsedena
Jardunaldia 22
Zarautz KE14Aloña Mendi KE
Segura Goierri FT61Ikasberri KE
Arizmendi KE24Elgoibar CD
atsedena00Urola KE
Bergara KE04Urki CD
Ordizia KE41Eibartarrak FT

Segura Goierri 4-2 Ordizia KE

2019-09-14

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Ordizia KE 3-1 Urola KE

2019-09-22

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Euskalduna SD 2-1 Ordizia KE

2019-09-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Sponsors

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin