ATXIBO HISTORIKOA

Taldea

Jokalariak

3Maila

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Portugalete3816301054652086
2Sestao River Club3810721252743578
3Deportivo Alaves B381333595694466
4San Ignacio CD381144685663663
5Balmaseda FC SD381054775503663
6Basconia CD381054676645260
7Real Sociedad de Futbol C381063658714859
8Somorrostro JD381063496594357
9Sodupe Union Club386112568494550
10Pasaia Kirol Elkartea38775568334649
11Lagun Onak CD388744510464648
12Santutxu Futbol Club38757577374848
13Beasasin SD388741126464046
14Santurtzi CD385104559334245
15Deusto SD38766379415543
16Zamudio SD387573412416639
17Amurrio Club386672413306434
18Ordizia KE384961711407231
19San Pedro SD386580613406929
20Bermeo FT3821070316247119

JEtxekoaBisitariaGol Pt
IEBEGEIKBKGKagktr
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1Anaitasuna CD3201510161129
2Amaikak Bat KE320150116627
3Euskalduna SD310161115317
4Mutriku FT311151016647
5Urola KE310161016646
6Touring KE310161016436
7Eibar Urko SAD300171115434
8Beti Gazte KJKE301161016544
9Añorga KKE300171115664
10Hernani CD300171115674
11Real Union Club SAD300171016653
12Zarautz KE310160017453
13Ordizia KE310160017563
14Elgoibar CD300171016243
15Aretxabaleta KE UDA302150017122
16Oiartzun KE3011600174101
17Bergara KE200170017260
18Mondragon CF200170017180

Azken Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
Oiartzun KE22Amaikak Bat KE
Mutriku FT10Zarautz KE
Touring KE21Real Union Club SAD
Beti Gazte KJKE23Hernani CD
Anaitasuna CD20Elgoibar CD
Bergara KE13Añorga KKE
Ordizia KE31Mondragon CF
Euskalduna SD21Urola KE
Aretxabaleta KE UDA11Eibar Urko SAD
Jardunaldia 02
Amaikak Bat KE10Aretxabaleta KE UDA
Zarautz KE41Oiartzun KE
Real Union Club SAD12Mutriku FT
Hernani CD02Touring KE
Elgoibar CD02Beti Gazte KJKE
Añorga KKE24Anaitasuna CD
Mondragon CF00Bergara KE
Urola KE21Ordizia KE
Eibar Urko SAD01Euskalduna SD
Jardunaldia 03
Amaikak Bat KE30Zarautz KE
Oiartzun KE14Real Union Club SAD
Mutriku FT33Hernani CD
Touring KE02Elgoibar CD
Beti Gazte KJKE11Añorga KKE
Anaitasuna CD50Mondragon CF
Bergara KE13Urola KE
Ordizia KE13Eibar Urko SAD
Aretxabaleta KE UDA00Euskalduna SD
Jardunaldia 04
Zarautz KE00Aretxabaleta KE UDA
Real Union Club SAD00Amaikak Bat KE
Hernani CD00Oiartzun KE
Elgoibar CD00Mutriku FT
Añorga KKE00Touring KE
Mondragon CF00Beti Gazte KJKE
Urola KE00Anaitasuna CD
Eibar Urko SAD00Bergara KE
Euskalduna SD00Ordizia KE
Jardunaldia 05
Zarautz KE00Real Union Club SAD
Amaikak Bat KE00Hernani CD
Oiartzun KE00Elgoibar CD
Mutriku FT00Añorga KKE
Touring KE00Mondragon CF
Beti Gazte KJKE00Urola KE
Anaitasuna CD00Eibar Urko SAD
Bergara KE00Euskalduna SD
Aretxabaleta KE UDA00Ordizia KE
Jardunaldia 06
Real Union Club SAD00Aretxabaleta KE UDA
Hernani CD00Zarautz KE
Elgoibar CD00Amaikak Bat KE
Añorga KKE00Oiartzun KE
Mondragon CF00Mutriku FT
Urola KE00Touring KE
Eibar Urko SAD00Beti Gazte KJKE
Euskalduna SD00Anaitasuna CD
Ordizia KE00Bergara KE
Jardunaldia 07
Real Union Club SAD00Hernani CD
Zarautz KE00Elgoibar CD
Amaikak Bat KE00Añorga KKE
Oiartzun KE00Mondragon CF
Mutriku FT00Urola KE
Touring KE00Eibar Urko SAD
Beti Gazte KJKE00Euskalduna SD
Anaitasuna CD00Ordizia KE
Aretxabaleta KE UDA00Bergara KE
Jardunaldia 08
Hernani CD00Aretxabaleta KE UDA
Elgoibar CD00Real Union Club SAD
Añorga KKE00Zarautz KE
Mondragon CF00Amaikak Bat KE
Urola KE00Oiartzun KE
Eibar Urko SAD00Mutriku FT
Euskalduna SD00Touring KE
Ordizia KE00Beti Gazte KJKE
Bergara KE00Anaitasuna CD
Jardunaldia 09
Hernani CD00Elgoibar CD
Real Union Club SAD00Añorga KKE
Zarautz KE00Mondragon CF
Amaikak Bat KE00Urola KE
Oiartzun KE00Eibar Urko SAD
Mutriku FT00Euskalduna SD
Touring KE00Ordizia KE
Beti Gazte KJKE00Bergara KE
Aretxabaleta KE UDA00Anaitasuna CD
Jardunaldia 10
Elgoibar CD00Aretxabaleta KE UDA
Añorga KKE00Hernani CD
Mondragon CF00Real Union Club SAD
Urola KE00Zarautz KE
Eibar Urko SAD00Amaikak Bat KE
Euskalduna SD00Oiartzun KE
Ordizia KE00Mutriku FT
Bergara KE00Touring KE
Anaitasuna CD00Beti Gazte KJKE
Jardunaldia 11
Elgoibar CD00Añorga KKE
Hernani CD00Mondragon CF
Real Union Club SAD00Urola KE
Zarautz KE00Eibar Urko SAD
Amaikak Bat KE00Euskalduna SD
Oiartzun KE00Ordizia KE
Mutriku FT00Bergara KE
Touring KE00Anaitasuna CD
Aretxabaleta KE UDA00Beti Gazte KJKE
Jardunaldia 12
Añorga KKE00Aretxabaleta KE UDA
Mondragon CF00Elgoibar CD
Urola KE00Hernani CD
Eibar Urko SAD00Real Union Club SAD
Euskalduna SD00Zarautz KE
Ordizia KE00Amaikak Bat KE
Bergara KE00Oiartzun KE
Anaitasuna CD00Mutriku FT
Beti Gazte KJKE00Touring KE
Jardunaldia 13
Añorga KKE00Mondragon CF
Elgoibar CD00Urola KE
Hernani CD00Eibar Urko SAD
Real Union Club SAD00Euskalduna SD
Zarautz KE00Ordizia KE
Amaikak Bat KE00Bergara KE
Oiartzun KE00Anaitasuna CD
Mutriku FT00Beti Gazte KJKE
Aretxabaleta KE UDA00Touring KE
Jardunaldia 14
Mondragon CF00Aretxabaleta KE UDA
Urola KE00Añorga KKE
Eibar Urko SAD00Elgoibar CD
Euskalduna SD00Hernani CD
Ordizia KE00Real Union Club SAD
Bergara KE00Zarautz KE
Anaitasuna CD00Amaikak Bat KE
Beti Gazte KJKE00Oiartzun KE
Touring KE00Mutriku FT
Jardunaldia 15
Mondragon CF00Urola KE
Añorga KKE00Eibar Urko SAD
Elgoibar CD00Euskalduna SD
Hernani CD00Ordizia KE
Real Union Club SAD00Bergara KE
Zarautz KE00Anaitasuna CD
Amaikak Bat KE00Beti Gazte KJKE
Oiartzun KE00Touring KE
Aretxabaleta KE UDA00Mutriku FT
Jardunaldia 16
Aretxabaleta KE UDA00Urola KE
Eibar Urko SAD00Mondragon CF
Euskalduna SD00Añorga KKE
Ordizia KE00Elgoibar CD
Bergara KE00Hernani CD
Anaitasuna CD00Real Union Club SAD
Beti Gazte KJKE00Zarautz KE
Touring KE00Amaikak Bat KE
Mutriku FT00Oiartzun KE
Jardunaldia 17
Urola KE00Eibar Urko SAD
Mondragon CF00Euskalduna SD
Añorga KKE00Ordizia KE
Elgoibar CD00Bergara KE
Hernani CD00Anaitasuna CD
Real Union Club SAD00Beti Gazte KJKE
Zarautz KE00Touring KE
Amaikak Bat KE00Mutriku FT
Oiartzun KE00Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 18
Amaikak Bat KE00Oiartzun KE
Zarautz KE00Mutriku FT
Real Union Club SAD00Touring KE
Hernani CD00Beti Gazte KJKE
Elgoibar CD00Anaitasuna CD
Añorga KKE00Bergara KE
Mondragon CF00Ordizia KE
Urola KE00Euskalduna SD
Eibar Urko SAD00Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 19
Aretxabaleta KE UDA00Amaikak Bat KE
Oiartzun KE00Zarautz KE
Mutriku FT00Real Union Club SAD
Touring KE00Hernani CD
Beti Gazte KJKE00Elgoibar CD
Anaitasuna CD00Añorga KKE
Bergara KE00Mondragon CF
Ordizia KE00Urola KE
Euskalduna SD00Eibar Urko SAD
Jardunaldia 20
Zarautz KE00Amaikak Bat KE
Real Union Club SAD00Oiartzun KE
Hernani CD00Mutriku FT
Elgoibar CD00Touring KE
Añorga KKE00Beti Gazte KJKE
Mondragon CF00Anaitasuna CD
Urola KE00Bergara KE
Eibar Urko SAD00Ordizia KE
Euskalduna SD00Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 21
Aretxabaleta KE UDA00Zarautz KE
Amaikak Bat KE00Real Union Club SAD
Oiartzun KE00Hernani CD
Mutriku FT00Elgoibar CD
Touring KE00Añorga KKE
Beti Gazte KJKE00Mondragon CF
Anaitasuna CD00Urola KE
Bergara KE00Eibar Urko SAD
Ordizia KE00Euskalduna SD
Jardunaldia 22
Real Union Club SAD00Zarautz KE
Hernani CD00Amaikak Bat KE
Elgoibar CD00Oiartzun KE
Añorga KKE00Mutriku FT
Mondragon CF00Touring KE
Urola KE00Beti Gazte KJKE
Eibar Urko SAD00Anaitasuna CD
Euskalduna SD00Bergara KE
Ordizia KE00Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 23
Aretxabaleta KE UDA00Real Union Club SAD
Zarautz KE00Hernani CD
Amaikak Bat KE00Elgoibar CD
Oiartzun KE00Añorga KKE
Mutriku FT00Mondragon CF
Touring KE00Urola KE
Beti Gazte KJKE00Eibar Urko SAD
Anaitasuna CD00Euskalduna SD
Bergara KE00Ordizia KE
Jardunaldia 24
Hernani CD00Real Union Club SAD
Elgoibar CD00Zarautz KE
Añorga KKE00Amaikak Bat KE
Mondragon CF00Oiartzun KE
Urola KE00Mutriku FT
Eibar Urko SAD00Touring KE
Euskalduna SD00Beti Gazte KJKE
Ordizia KE00Anaitasuna CD
Bergara KE00Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 25
Aretxabaleta KE UDA00Hernani CD
Real Union Club SAD00Elgoibar CD
Zarautz KE00Añorga KKE
Amaikak Bat KE00Mondragon CF
Oiartzun KE00Urola KE
Mutriku FT00Eibar Urko SAD
Touring KE00Euskalduna SD
Beti Gazte KJKE00Ordizia KE
Anaitasuna CD00Bergara KE
Jardunaldia 26
Elgoibar CD00Hernani CD
Añorga KKE00Real Union Club SAD
Mondragon CF00Zarautz KE
Urola KE00Amaikak Bat KE
Eibar Urko SAD00Oiartzun KE
Euskalduna SD00Mutriku FT
Ordizia KE00Touring KE
Bergara KE00Beti Gazte KJKE
Anaitasuna CD00Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 27
Aretxabaleta KE UDA00Elgoibar CD
Hernani CD00Añorga KKE
Real Union Club SAD00Mondragon CF
Zarautz KE00Urola KE
Amaikak Bat KE00Eibar Urko SAD
Oiartzun KE00Euskalduna SD
Mutriku FT00Ordizia KE
Touring KE00Bergara KE
Beti Gazte KJKE00Anaitasuna CD
Jardunaldia 28
Añorga KKE00Elgoibar CD
Mondragon CF00Hernani CD
Urola KE00Real Union Club SAD
Eibar Urko SAD00Zarautz KE
Euskalduna SD00Amaikak Bat KE
Ordizia KE00Oiartzun KE
Bergara KE00Mutriku FT
Anaitasuna CD00Touring KE
Beti Gazte KJKE00Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 29
Aretxabaleta KE UDA00Añorga KKE
Elgoibar CD00Mondragon CF
Hernani CD00Urola KE
Real Union Club SAD00Eibar Urko SAD
Zarautz KE00Euskalduna SD
Amaikak Bat KE00Ordizia KE
Oiartzun KE00Bergara KE
Mutriku FT00Anaitasuna CD
Touring KE00Beti Gazte KJKE
Jardunaldia 30
Mondragon CF00Añorga KKE
Urola KE00Elgoibar CD
Eibar Urko SAD00Hernani CD
Euskalduna SD00Real Union Club SAD
Ordizia KE00Zarautz KE
Bergara KE00Amaikak Bat KE
Anaitasuna CD00Oiartzun KE
Beti Gazte KJKE00Mutriku FT
Touring KE00Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 31
Aretxabaleta KE UDA00Mondragon CF
Añorga KKE00Urola KE
Elgoibar CD00Eibar Urko SAD
Hernani CD00Euskalduna SD
Real Union Club SAD00Ordizia KE
Zarautz KE00Bergara KE
Amaikak Bat KE00Anaitasuna CD
Oiartzun KE00Beti Gazte KJKE
Mutriku FT00Touring KE
Jardunaldia 32
Urola KE00Mondragon CF
Eibar Urko SAD00Añorga KKE
Euskalduna SD00Elgoibar CD
Ordizia KE00Hernani CD
Bergara KE00Real Union Club SAD
Anaitasuna CD00Zarautz KE
Beti Gazte KJKE00Amaikak Bat KE
Touring KE00Oiartzun KE
Mutriku FT00Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 33
Urola KE00Aretxabaleta KE UDA
Mondragon CF00Eibar Urko SAD
Añorga KKE00Euskalduna SD
Elgoibar CD00Ordizia KE
Hernani CD00Bergara KE
Real Union Club SAD00Anaitasuna CD
Zarautz KE00Beti Gazte KJKE
Amaikak Bat KE00Touring KE
Oiartzun KE00Mutriku FT
Jardunaldia 34
Eibar Urko SAD00Urola KE
Euskalduna SD00Mondragon CF
Ordizia KE00Añorga KKE
Bergara KE00Elgoibar CD
Anaitasuna CD00Hernani CD
Beti Gazte KJKE00Real Union Club SAD
Touring KE00Zarautz KE
Mutriku FT00Amaikak Bat KE
Aretxabaleta KE UDA00Oiartzun KE

Lehen Ligaren egutegia

Jardunaldia 01
San Pedro SD02Real Sociedad de Futbol C
Santurtzi CD01Santutxu Futbol Club
Bermeo FT11Beasasin SD
Sodupe Union Club14Deportivo Alaves B
Ordizia KE05Portugalete
Pasaia Kirol Elkartea12Sestao River Club
San Ignacio CD30Somorrostro JD
Basconia CD22Deusto SD
Amurrio Club10Lagun Onak CD
Zamudio SD32Balmaseda FC SD
Jardunaldia 02
Portugalete30Pasaia Kirol Elkartea
Balmaseda FC SD20Santurtzi CD
Santutxu Futbol Club00Ordizia KE
Sestao River Club22San Ignacio CD
Somorrostro JD21Basconia CD
Deusto SD10Amurrio Club
Lagun Onak CD40Bermeo FT
Beasasin SD11Sodupe Union Club
Deportivo Alaves B30San Pedro SD
Real Sociedad de Futbol C60Zamudio SD
Jardunaldia 03
Zamudio SD13Deportivo Alaves B
Santurtzi CD22Ordizia KE
Pasaia Kirol Elkartea00Santutxu Futbol Club
San Pedro SD21Beasasin SD
Balmaseda FC SD01Real Sociedad de Futbol C
San Ignacio CD11Portugalete
Basconia CD01Sestao River Club
Amurrio Club14Somorrostro JD
Bermeo FT11Deusto SD
Sodupe Union Club11Lagun Onak CD
Jardunaldia 04
Portugalete21Basconia CD
Beasasin SD31Zamudio SD
Deportivo Alaves B02Balmaseda FC SD
Real Sociedad de Futbol C01Santurtzi CD
Ordizia KE01Pasaia Kirol Elkartea
Santutxu Futbol Club14San Ignacio CD
Sestao River Club60Amurrio Club
Somorrostro JD50Bermeo FT
Deusto SD00Sodupe Union Club
Lagun Onak CD32San Pedro SD
Jardunaldia 05
Real Sociedad de Futbol C00Deportivo Alaves B
San Ignacio CD10Ordizia KE
Amurrio Club21Portugalete
Santurtzi CD00Pasaia Kirol Elkartea
Basconia CD02Santutxu Futbol Club
Bermeo FT04Sestao River Club
Sodupe Union Club10Somorrostro JD
San Pedro SD22Deusto SD
Zamudio SD42Lagun Onak CD
Balmaseda FC SD11Beasasin SD
Jardunaldia 06
Portugalete20Bermeo FT
Sestao River Club21Sodupe Union Club
Pasaia Kirol Elkartea20San Ignacio CD
Ordizia KE22Basconia CD
Santutxu Futbol Club20Amurrio Club
Somorrostro JD10San Pedro SD
Deusto SD01Zamudio SD
Lagun Onak CD12Balmaseda FC SD
Beasasin SD10Real Sociedad de Futbol C
Deportivo Alaves B00Santurtzi CD
Jardunaldia 07
Real Sociedad de Futbol C01Lagun Onak CD
Deportivo Alaves B20Beasasin SD
Santurtzi CD11San Ignacio CD
Basconia CD30Pasaia Kirol Elkartea
Bermeo FT00Santutxu Futbol Club
Balmaseda FC SD31Deusto SD
Amurrio Club10Ordizia KE
Sodupe Union Club03Portugalete
San Pedro SD34Sestao River Club
Zamudio SD12Somorrostro JD
Jardunaldia 08
Ordizia KE22Bermeo FT
Lagun Onak CD11Deportivo Alaves B
San Ignacio CD01Basconia CD
Pasaia Kirol Elkartea21Amurrio Club
Beasasin SD10Santurtzi CD
Santutxu Futbol Club10Sodupe Union Club
Portugalete20San Pedro SD
Sestao River Club00Zamudio SD
Somorrostro JD11Balmaseda FC SD
Deusto SD00Real Sociedad de Futbol C
Jardunaldia 09
Amurrio Club00San Ignacio CD
Bermeo FT20Pasaia Kirol Elkartea
Sodupe Union Club11Ordizia KE
Beasasin SD41Lagun Onak CD
Santurtzi CD22Basconia CD
Real Sociedad de Futbol C33Somorrostro JD
San Pedro SD01Santutxu Futbol Club
Zamudio SD04Portugalete
Balmaseda FC SD30Sestao River Club
Deportivo Alaves B31Deusto SD
Jardunaldia 10
San Ignacio CD40Bermeo FT
Pasaia Kirol Elkartea03Sodupe Union Club
Portugalete10Balmaseda FC SD
Sestao River Club23Real Sociedad de Futbol C
Somorrostro JD32Deportivo Alaves B
Basconia CD22Amurrio Club
Deusto SD21Beasasin SD
Ordizia KE21San Pedro SD
Santutxu Futbol Club20Zamudio SD
Lagun Onak CD00Santurtzi CD
Jardunaldia 11
Santurtzi CD10Amurrio Club
Balmaseda FC SD11Santutxu Futbol Club
Real Sociedad de Futbol C31Portugalete
Sodupe Union Club11San Ignacio CD
San Pedro SD00Pasaia Kirol Elkartea
Zamudio SD22Ordizia KE
Bermeo FT01Basconia CD
Deportivo Alaves B03Sestao River Club
Beasasin SD10Somorrostro JD
Lagun Onak CD11Deusto SD
Jardunaldia 12
Santutxu Futbol Club03Real Sociedad de Futbol C
San Ignacio CD20San Pedro SD
Amurrio Club20Bermeo FT
Basconia CD20Sodupe Union Club
Portugalete10Deportivo Alaves B
Pasaia Kirol Elkartea21Zamudio SD
Ordizia KE01Balmaseda FC SD
Sestao River Club11Beasasin SD
Somorrostro JD10Lagun Onak CD
Deusto SD12Santurtzi CD
Jardunaldia 13
Sodupe Union Club10Amurrio Club
Real Sociedad de Futbol C30Ordizia KE
Zamudio SD14San Ignacio CD
Santurtzi CD21Bermeo FT
San Pedro SD21Basconia CD
Deportivo Alaves B51Santutxu Futbol Club
Balmaseda FC SD01Pasaia Kirol Elkartea
Beasasin SD01Portugalete
Lagun Onak CD01Sestao River Club
Deusto SD01Somorrostro JD
Jardunaldia 14
Ordizia KE22Deportivo Alaves B
Basconia CD31Zamudio SD
San Ignacio CD13Balmaseda FC SD
Pasaia Kirol Elkartea00Real Sociedad de Futbol C
Bermeo FT22Sodupe Union Club
Amurrio Club33San Pedro SD
Santutxu Futbol Club00Beasasin SD
Portugalete20Lagun Onak CD
Sestao River Club31Deusto SD
Somorrostro JD21Santurtzi CD
Jardunaldia 15
Zamudio SD22Amurrio Club
Deportivo Alaves B11Pasaia Kirol Elkartea
Somorrostro JD11Sestao River Club
Santurtzi CD01Sodupe Union Club
San Pedro SD21Bermeo FT
Real Sociedad de Futbol C10San Ignacio CD
Balmaseda FC SD11Basconia CD
Beasasin SD00Ordizia KE
Lagun Onak CD10Santutxu Futbol Club
Deusto SD02Portugalete
Jardunaldia 16
San Ignacio CD22Deportivo Alaves B
Sodupe Union Club11San Pedro SD
Bermeo FT11Zamudio SD
Amurrio Club00Balmaseda FC SD
Basconia CD00Real Sociedad de Futbol C
Pasaia Kirol Elkartea11Beasasin SD
Ordizia KE04Lagun Onak CD
Santutxu Futbol Club23Deusto SD
Portugalete00Somorrostro JD
Sestao River Club20Santurtzi CD
Jardunaldia 17
Santurtzi CD20San Pedro SD
Balmaseda FC SD10Bermeo FT
Real Sociedad de Futbol C33Amurrio Club
Deportivo Alaves B20Basconia CD
Zamudio SD21Sodupe Union Club
Beasasin SD33San Ignacio CD
Lagun Onak CD21Pasaia Kirol Elkartea
Deusto SD22Ordizia KE
Somorrostro JD30Santutxu Futbol Club
Sestao River Club01Portugalete
Jardunaldia 18
Sodupe Union Club00Balmaseda FC SD
San Pedro SD01Zamudio SD
Amurrio Club00Deportivo Alaves B
Santurtzi CD03Portugalete
Bermeo FT20Real Sociedad de Futbol C
Basconia CD20Beasasin SD
San Ignacio CD00Lagun Onak CD
Pasaia Kirol Elkartea10Deusto SD
Ordizia KE11Somorrostro JD
Santutxu Futbol Club20Sestao River Club
Jardunaldia 19
Balmaseda FC SD20San Pedro SD
Zamudio SD02Santurtzi CD
Deportivo Alaves B21Bermeo FT
Real Sociedad de Futbol C32Sodupe Union Club
Beasasin SD40Amurrio Club
Lagun Onak CD12Basconia CD
Deusto SD11San Ignacio CD
Somorrostro JD00Pasaia Kirol Elkartea
Sestao River Club32Ordizia KE
Portugalete50Santutxu Futbol Club
Jardunaldia 20
Beasasin SD11Bermeo FT
Deportivo Alaves B21Sodupe Union Club
Real Sociedad de Futbol C31San Pedro SD
Portugalete10Ordizia KE
Sestao River Club21Pasaia Kirol Elkartea
Somorrostro JD12San Ignacio CD
Santutxu Futbol Club01Santurtzi CD
Deusto SD12Basconia CD
Balmaseda FC SD52Zamudio SD
Lagun Onak CD20Amurrio Club
Jardunaldia 21
Ordizia KE01Santutxu Futbol Club
Santurtzi CD11Balmaseda FC SD
San Ignacio CD01Sestao River Club
Basconia CD30Somorrostro JD
Pasaia Kirol Elkartea12Portugalete
San Pedro SD01Deportivo Alaves B
Amurrio Club00Deusto SD
Bermeo FT11Lagun Onak CD
Sodupe Union Club11Beasasin SD
Zamudio SD20Real Sociedad de Futbol C
Jardunaldia 22
Portugalete20San Ignacio CD
Somorrostro JD21Amurrio Club
Deportivo Alaves B31Zamudio SD
Real Sociedad de Futbol C11Balmaseda FC SD
Ordizia KE21Santurtzi CD
Santutxu Futbol Club02Pasaia Kirol Elkartea
Sestao River Club22Basconia CD
Deusto SD21Bermeo FT
Lagun Onak CD31Sodupe Union Club
Beasasin SD22San Pedro SD
Jardunaldia 23
Pasaia Kirol Elkartea31Ordizia KE
Basconia CD22Portugalete
Bermeo FT00Somorrostro JD
Balmaseda FC SD21Deportivo Alaves B
Santurtzi CD22Real Sociedad de Futbol C
San Ignacio CD31Santutxu Futbol Club
Amurrio Club03Sestao River Club
Sodupe Union Club30Deusto SD
San Pedro SD00Lagun Onak CD
Zamudio SD00Beasasin SD
Jardunaldia 24
Pasaia Kirol Elkartea00Santurtzi CD
Santutxu Futbol Club01Basconia CD
Deusto SD11San Pedro SD
Beasasin SD30Balmaseda FC SD
Deportivo Alaves B53Real Sociedad de Futbol C
Ordizia KE11San Ignacio CD
Portugalete10Amurrio Club
Sestao River Club20Bermeo FT
Somorrostro JD11Sodupe Union Club
Lagun Onak CD20Zamudio SD
Jardunaldia 25
Balmaseda FC SD21Lagun Onak CD
Basconia CD42Ordizia KE
Amurrio Club00Santutxu Futbol Club
Bermeo FT03Portugalete
Zamudio SD10Deusto SD
Santurtzi CD21Deportivo Alaves B
San Ignacio CD60Pasaia Kirol Elkartea
Real Sociedad de Futbol C00Beasasin SD
Sodupe Union Club00Sestao River Club
San Pedro SD42Somorrostro JD
Jardunaldia 26
Sestao River Club30San Pedro SD
San Ignacio CD40Santurtzi CD
Portugalete10Sodupe Union Club
Deusto SD21Balmaseda FC SD
Lagun Onak CD10Real Sociedad de Futbol C
Somorrostro JD31Zamudio SD
Pasaia Kirol Elkartea22Basconia CD
Ordizia KE30Amurrio Club
Santutxu Futbol Club30Bermeo FT
Beasasin SD11Deportivo Alaves B
Jardunaldia 27
San Pedro SD00Portugalete
Basconia CD14San Ignacio CD
Sodupe Union Club33Santutxu Futbol Club
Deportivo Alaves B13Lagun Onak CD
Zamudio SD14Sestao River Club
Amurrio Club02Pasaia Kirol Elkartea
Balmaseda FC SD11Somorrostro JD
Real Sociedad de Futbol C71Deusto SD
Santurtzi CD00Beasasin SD
Bermeo FT03Ordizia KE
Jardunaldia 28
San Ignacio CD30Amurrio Club
Pasaia Kirol Elkartea10Bermeo FT
Sestao River Club10Balmaseda FC SD
Somorrostro JD12Real Sociedad de Futbol C
Portugalete10Zamudio SD
Lagun Onak CD11Beasasin SD
Ordizia KE22Sodupe Union Club
Basconia CD20Santurtzi CD
Deusto SD20Deportivo Alaves B
Santutxu Futbol Club11San Pedro SD
Jardunaldia 29
San Pedro SD40Ordizia KE
Beasasin SD12Deusto SD
Amurrio Club01Basconia CD
Bermeo FT01San Ignacio CD
Sodupe Union Club31Pasaia Kirol Elkartea
Zamudio SD01Santutxu Futbol Club
Balmaseda FC SD11Portugalete
Real Sociedad de Futbol C04Sestao River Club
Deportivo Alaves B21Somorrostro JD
Santurtzi CD11Lagun Onak CD
Jardunaldia 30
Basconia CD41Bermeo FT
Sestao River Club00Deportivo Alaves B
Ordizia KE11Zamudio SD
Portugalete31Real Sociedad de Futbol C
Amurrio Club10Santurtzi CD
San Ignacio CD01Sodupe Union Club
Pasaia Kirol Elkartea32San Pedro SD
Santutxu Futbol Club12Balmaseda FC SD
Somorrostro JD13Beasasin SD
Deusto SD31Lagun Onak CD
Jardunaldia 31
Bermeo FT01Amurrio Club
San Pedro SD10San Ignacio CD
Zamudio SD11Pasaia Kirol Elkartea
Balmaseda FC SD21Ordizia KE
Real Sociedad de Futbol C30Santutxu Futbol Club
Beasasin SD24Sestao River Club
Lagun Onak CD00Somorrostro JD
Sodupe Union Club22Basconia CD
Deportivo Alaves B20Portugalete
Santurtzi CD11Deusto SD
Jardunaldia 32
Portugalete20Beasasin SD
Bermeo FT00Santurtzi CD
San Ignacio CD20Zamudio SD
Sestao River Club31Lagun Onak CD
Amurrio Club03Sodupe Union Club
Basconia CD31San Pedro SD
Pasaia Kirol Elkartea00Balmaseda FC SD
Ordizia KE20Real Sociedad de Futbol C
Somorrostro JD11Deusto SD
Santutxu Futbol Club00Deportivo Alaves B
Jardunaldia 33
San Pedro SD12Amurrio Club
Zamudio SD20Basconia CD
Sodupe Union Club31Bermeo FT
Balmaseda FC SD13San Ignacio CD
Real Sociedad de Futbol C41Pasaia Kirol Elkartea
Deportivo Alaves B60Ordizia KE
Beasasin SD22Santutxu Futbol Club
Lagun Onak CD12Portugalete
Deusto SD01Sestao River Club
Santurtzi CD14Somorrostro JD
Jardunaldia 34
Basconia CD12Balmaseda FC SD
Sodupe Union Club10Santurtzi CD
Amurrio Club01Zamudio SD
San Ignacio CD10Real Sociedad de Futbol C
Pasaia Kirol Elkartea02Deportivo Alaves B
Sestao River Club11Somorrostro JD
Bermeo FT33San Pedro SD
Ordizia KE00Beasasin SD
Santutxu Futbol Club20Lagun Onak CD
Portugalete21Deusto SD
Jardunaldia 35
Somorrostro JD11Portugalete
Santurtzi CD22Sestao River Club
Deusto SD21Santutxu Futbol Club
Lagun Onak CD11Ordizia KE
Beasasin SD01Pasaia Kirol Elkartea
Deportivo Alaves B43San Ignacio CD
Real Sociedad de Futbol C22Basconia CD
Balmaseda FC SD10Amurrio Club
Zamudio SD00Bermeo FT
San Pedro SD11Sodupe Union Club
Jardunaldia 36
Portugalete00Sestao River Club
Santutxu Futbol Club11Somorrostro JD
Ordizia KE12Deusto SD
Pasaia Kirol Elkartea01Lagun Onak CD
San Ignacio CD11Beasasin SD
Basconia CD11Deportivo Alaves B
Amurrio Club25Real Sociedad de Futbol C
Bermeo FT11Balmaseda FC SD
Sodupe Union Club00Zamudio SD
San Pedro SD02Santurtzi CD
Jardunaldia 37
Portugalete11Santurtzi CD
Sestao River Club22Santutxu Futbol Club
Somorrostro JD70Ordizia KE
Deusto SD00Pasaia Kirol Elkartea
Lagun Onak CD00San Ignacio CD
Beasasin SD30Basconia CD
Deportivo Alaves B33Amurrio Club
Real Sociedad de Futbol C40Bermeo FT
Balmaseda FC SD02Sodupe Union Club
Zamudio SD60San Pedro SD
Jardunaldia 38
Santutxu Futbol Club20Portugalete
Ordizia KE22Sestao River Club
Pasaia Kirol Elkartea11Somorrostro JD
San Ignacio CD21Deusto SD
Basconia CD53Lagun Onak CD
Amurrio Club21Beasasin SD
Bermeo FT12Deportivo Alaves B
Sodupe Union Club33Real Sociedad de Futbol C
San Pedro SD02Balmaseda FC SD
Santurtzi CD20Zamudio SD

Ordizia KE 3-1 Mondragon CF

2019-09-14

Etxeko alineazioa : , , (63min) 788 , , , , (80min) 775 , , (56min) 784 , (61min) 829 , (75min) 1002

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XABIER PEREZ MACHIN

Kronika :


Urola KE 2-1 Ordizia KE

2019-09-22

Etxeko alineazioa : , (76min) 999 , , , , , , (76min) 1015 , (66min) 784 , (58min) 777 , (58min) 775

Kanpoko alineazioa :

Epailea : ALEX HIGUERA BLAS

Kronika :


Ordizia KE 1-3 Eibar Urko SAD

2019-09-28

Etxeko alineazioa :

Kanpoko alineazioa :

Epailea : XQX

Kronika :


Sponsors

Cookie propioak eta hirugarrenenak erabiltzen ditugu audientzia datuak aztertu eta zure nabigazioaren analisiaren bitartez edukiak eta publizitatea pertsonalizatu ahal izateko. Konfigurazioa aldatu nahi baduzu, 'Informazio gehiago' linkaren bitartez egin dezakezu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, horiek erabiltzea onartzen duzu.

BalidatuUko egin