Ohorezko infantila

OKE

OHOREZKO INFANTILA 2017/18 Denboraldia

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia

Hurrengo partidua
Escudo equipo Ordizia KE Ordizia KE
Escudo equipo descansa descansa


Foto Ohorezko infantila

Teknikariak



Ikusi taldearen koadroa

Denboraldi Entrenamenduen ordutegia

Eguna Ordua Entrenamenduen zelaia Aldagela
Ordizia KE
Astelehena 17:00 - 18:30 Altamira
Osteguna 18:30 - 20:00 Altamira-anexoa

Ohorezko Infantila Txapeldunen liga

Pt J Etxekoa Bisitaria Osoa Gol
IE BE GE IK BK GK IK BK GK ag ktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1 Escudo Ordizia KE Ordizia KE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Escudo Zumaiako FT Zumaiako FT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Escudo Eibar SAD Eibar SAD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Escudo Tolosa CF Tolosa CF 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Escudo Dunboa Eguzki CD Dunboa Eguzki CD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Escudo Aretxabaleta KE UDA Aretxabaleta KE UDA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Escudo SANSE SANSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Escudo Kostkas KE Kostkas KE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Egutegia

Jardunaldia 1 28-Enero
Ordizia KE - Dunboa Eguzki CD
Zumaiako FT - Aretxabaleta KE UDA
Eibar SAD - SANSE
Tolosa CF - Kostkas KE
Jardunaldia 2 04-Febrero
Aretxabaleta KE UDA - Ordizia KE
SANSE - Zumaiako FT
Kostkas KE - Eibar SAD
Dunboa Eguzki CD - Tolosa CF
Jardunaldia 3 18-Febrero
Dunboa Eguzki CD - Aretxabaleta KE UDA
Ordizia KE - SANSE
Zumaiako FT - Kostkas KE
Tolosa CF - Eibar SAD
Jardunaldia 4 25-Febrero
SANSE - Dunboa Eguzki CD
Kostkas KE - Ordizia KE
Eibar SAD - Zumaiako FT
Aretxabaleta KE UDA - Tolosa CF
Jardunaldia 5 04-Marzo
Aretxabaleta KE UDA - SANSE
Dunboa Eguzki CD - Kostkas KE
Ordizia KE - Eibar SAD
Tolosa CF - Zumaiako FT
Jardunaldia 6 11-Marzo
Kostkas KE - Aretxabaleta KE UDA
Eibar SAD - Dunboa Eguzki CD
Zumaiako FT - Ordizia KE
Tolosa CF - SANSE
Jardunaldia 7 18-Marzo
SANSE - Kostkas KE
Aretxabaleta KE UDA - Eibar SAD
Dunboa Eguzki CD - Zumaiako FT
Ordizia KE - Tolosa CF
Jardunaldia 8 25-Marzo
Dunboa Eguzki CD - Ordizia KE
Aretxabaleta KE UDA - Zumaiako FT
SANSE - Eibar SAD
Kostkas KE - Tolosa CF
Jardunaldia 9 15-Abril
Ordizia KE - Aretxabaleta KE UDA
Zumaiako FT - SANSE
Eibar SAD - Kostkas KE
Tolosa CF - Dunboa Eguzki CD
Jardunaldia 10 22-Abril
Aretxabaleta KE UDA - Dunboa Eguzki CD
SANSE - Ordizia KE
Kostkas KE - Zumaiako FT
Eibar SAD - Tolosa CF
Jardunaldia 11 29-Abril
Dunboa Eguzki CD - SANSE
Ordizia KE - Kostkas KE
Zumaiako FT - Eibar SAD
Tolosa CF - Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 12 06-Mayo
SANSE - Aretxabaleta KE UDA
Kostkas KE - Dunboa Eguzki CD
Eibar SAD - Ordizia KE
Zumaiako FT - Tolosa CF
Jardunaldia 13 13-Mayo
Aretxabaleta KE UDA - Kostkas KE
Dunboa Eguzki CD - Eibar SAD
Ordizia KE - Zumaiako FT
SANSE - Tolosa CF
Jardunaldia 14 20-Mayo
Kostkas KE - SANSE
Eibar SAD - Aretxabaleta KE UDA
Zumaiako FT - Dunboa Eguzki CD
Tolosa CF - Ordizia KE