Ohorezko Maila
ASOCIACIÓN ORDIZIAN

OHOREZKO ERREGIONAL MAILA

OHOREZKOEN MAILA 2017/18 DENBORALDIA

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia

Hurrengo partidua
28-4-2018 12:00
Escudo equipo Bergara KEBergara KE
Escudo equipo Ordizia KEOrdizia KE
Azken partidua
Escudo Ordizia KEOrdizia KE
12
Escudo Touring KETouring KE
0


Foto Ohorezko Maila

Teknikariak



Ikusi taldearen koadroa

Denboraldi Entrenamenduen ordutegia

EgunaOrdua Entrenamenduen zelaiaAldagela
Ordizia KE
Asteartea 19:30 - 21:00Anexoa
Asteazkena 19:30 - 21:00Altamira
Ostirala 18:30 - 20:00Altamira

Ohorezkoen maila 1718

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGol
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1Escudo Ordizia KEOrdizia KE6329103193319646616
2Escudo Tolosa CFTolosa CF5929112173518566128
3Escudo Hernani CDHernani CD572995181517665121
4Escudo Pasaia KEPasaia KE572985291417664829
5Escudo Zarautz KEZarautz KE522981683316495034
6Escudo Mondragon CFMondragon CF502973475314874225
7Escudo Bergara KEBergara KE472993245613884228
8Escudo Mutriku FTMutriku FT4129842348118105242
9Escudo Amaikak bat KEAmaikak bat KE3929626546116124243
10Escudo Aretxabaleta KE UDAAretxabaleta KE UDA3729654356910103028
11Escudo Real Union club SADReal Union club SAD3629644429106133234
12Escudo Oiartzun KEOiartzun KE342943754697133436
13Escudo Añorga KKEAñorga KKE332956433889123541
14Escudo Beti Gazte KJKEBeti Gazte KJKE332964532996143648
15Escudo Hondarribia FEHondarribia FE332952837489123446
16Escudo Urola KEUrola KE262954614968153453
17Escudo Vasconia CDVasconia CD2229447131057174062
18Escudo Touring KETouring KE32901130213032610125

Egutegia

Jardunaldia 110-Septiembre
Aretxabaleta KE UDA10Hernani CD
Ordizia KE20Vasconia CD
Mondragon CF01Añorga KKE
Bergara KE40Urola KE
Touring KE11Beti Gazte KJKE
Tolosa CF11Zarautz KE
Amaikak bat KE11Pasaia KE
Real Union club SAD21Mutriku FT
Hondarribia FE02Oiartzun KE
Jardunaldia 217-Septiembre
Hernani CD20Hondarribia FE
Vasconia CD02Aretxabaleta KE UDA
Añorga KKE22Ordizia KE
Urola KE03Mondragon CF
Beti Gazte KJKE03Bergara KE
Zarautz KE30Touring KE
Pasaia KE23Tolosa CF
Mutriku FT00Amaikak bat KE
Oiartzun KE21Real Union club SAD
Jardunaldia 324-Septiembre
Hernani CD11Vasconia CD
Aretxabaleta KE UDA20Añorga KKE
Ordizia KE50Urola KE
Mondragon CF10Beti Gazte KJKE
Bergara KE20Zarautz KE
Touring KE13Pasaia KE
Tolosa CF31Mutriku FT
Amaikak bat KE01Oiartzun KE
Hondarribia FE31Real Union club SAD
Jardunaldia 4
Vasconia CD22Hondarribia FE
Añorga KKE12Hernani CD
Urola KE00Aretxabaleta KE UDA
Beti Gazte KJKE15Ordizia KE
Zarautz KE20Mondragon CF
Pasaia KE11Bergara KE
Mutriku FT70Touring KE
Oiartzun KE06Tolosa CF
Real Union club SAD30Amaikak bat KE
Jardunaldia 508-Octubre
Vasconia CD12Añorga KKE
Hernani CD00Urola KE
Aretxabaleta KE UDA10Beti Gazte KJKE
Ordizia KE21Zarautz KE
Mondragon CF10Pasaia KE
Bergara KE21Mutriku FT
Touring KE24Oiartzun KE
Tolosa CF10Real Union club SAD
Hondarribia FE01Amaikak bat KE
Jardunaldia 615-Octubre
Añorga KKE10Hondarribia FE
Urola KE64Vasconia CD
Beti Gazte KJKE10Hernani CD
Zarautz KE30Aretxabaleta KE UDA
Pasaia KE02Ordizia KE
Mutriku FT11Mondragon CF
Oiartzun KE01Bergara KE
Real Union club SAD00Touring KE
Amaikak bat KE21Tolosa CF
Jardunaldia 722-Octubre
Añorga KKE11Urola KE
Vasconia CD01Beti Gazte KJKE
Hernani CD30Zarautz KE
Aretxabaleta KE UDA02Pasaia KE
Ordizia KE01Mutriku FT
Mondragon CF12Oiartzun KE
Bergara KE10Real Union club SAD
Touring KE25Amaikak bat KE
Hondarribia FE11Tolosa CF
Jardunaldia 829-Octubre
Urola KE12Hondarribia FE
Beti Gazte KJKE11Añorga KKE
Zarautz KE31Vasconia CD
Pasaia KE43Hernani CD
Mutriku FT22Aretxabaleta KE UDA
Oiartzun KE00Ordizia KE
Real Union club SAD05Mondragon CF
Amaikak bat KE11Bergara KE
Tolosa CF40Touring KE
Jardunaldia 905-Noviembre
Urola KE10Beti Gazte KJKE
Añorga KKE12Zarautz KE
Vasconia CD01Pasaia KE
Hernani CD30Mutriku FT
Aretxabaleta KE UDA11Oiartzun KE
Ordizia KE21Real Union club SAD
Mondragon CF10Amaikak bat KE
Bergara KE30Tolosa CF
Hondarribia FE20Touring KE
Jardunaldia 1012-Noviembre
Beti Gazte KJKE11Hondarribia FE
Zarautz KE13Urola KE
Pasaia KE10Añorga KKE
Mutriku FT31Vasconia CD
Oiartzun KE01Hernani CD
Real Union club SAD00Aretxabaleta KE UDA
Amaikak bat KE15Ordizia KE
Tolosa CF21Mondragon CF
Touring KE03Bergara KE
Jardunaldia 1119-Noviembre
Beti Gazte KJKE22Zarautz KE
Urola KE01Pasaia KE
Añorga KKE33Mutriku FT
Vasconia CD20Oiartzun KE
Hernani CD11Real Union club SAD
Aretxabaleta KE UDA23Amaikak bat KE
Ordizia KE00Tolosa CF
Mondragon CF00Touring KE
Hondarribia FE02Bergara KE
Jardunaldia 1226-Noviembre
Zarautz KE22Hondarribia FE
Pasaia KE31Beti Gazte KJKE
Mutriku FT41Urola KE
Oiartzun KE31Añorga KKE
Real Union club SAD23Vasconia CD
Amaikak bat KE01Hernani CD
Tolosa CF02Aretxabaleta KE UDA
Touring KE08Ordizia KE
Bergara KE01Mondragon CF
Jardunaldia 1303-Diciembre
Zarautz KE01Pasaia KE
Beti Gazte KJKE04Mutriku FT
Urola KE11Oiartzun KE
Añorga KKE10Real Union club SAD
Vasconia CD20Amaikak bat KE
Hernani CD20Tolosa CF
Aretxabaleta KE UDA30Touring KE
Ordizia KE31Bergara KE
Hondarribia FE14Mondragon CF
Jardunaldia 1410-Diciembre
Pasaia KE11Hondarribia FE
Mutriku FT12Zarautz KE
Oiartzun KE02Beti Gazte KJKE
Real Union club SAD20Urola KE
Amaikak bat KE21Añorga KKE
Tolosa CF21Vasconia CD
Touring KE07Hernani CD
Bergara KE10Aretxabaleta KE UDA
Mondragon CF10Ordizia KE
Jardunaldia 1517-Diciembre
Pasaia KE11Mutriku FT
Zarautz KE03Oiartzun KE
Beti Gazte KJKE01Real Union club SAD
Urola KE12Amaikak bat KE
Añorga KKE23Tolosa CF
Vasconia CD40Touring KE
Hernani CD20Bergara KE
Aretxabaleta KE UDA00Mondragon CF
Hondarribia FE12Ordizia KE
Jardunaldia 1607-Enero
Hondarribia FE11Mutriku FT
Oiartzun KE02Pasaia KE
Real Union club SAD02Zarautz KE
Amaikak bat KE20Beti Gazte KJKE
Tolosa CF20Urola KE
Touring KE13Añorga KKE
Bergara KE11Vasconia CD
Mondragon CF20Hernani CD
Ordizia KE11Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 1714-Enero
Mutriku FT31Oiartzun KE
Pasaia KE31Real Union club SAD
Zarautz KE15Amaikak bat KE
Beti Gazte KJKE21Tolosa CF
Urola KE50Touring KE
Añorga KKE11Bergara KE
Vasconia CD22Mondragon CF
Hernani CD01Ordizia KE
Aretxabaleta KE UDA00Hondarribia FE
Jardunaldia 1821-Enero
Hernani CD32Aretxabaleta KE UDA
Vasconia CD02Ordizia KE
Añorga KKE31Mondragon CF
Urola KE11Bergara KE
Beti Gazte KJKE80Touring KE
Zarautz KE01Tolosa CF
Pasaia KE00Amaikak bat KE
Mutriku FT10Real Union club SAD
Oiartzun KE01Hondarribia FE
Jardunaldia 1928-Enero
Hondarribia FE02Hernani CD
Aretxabaleta KE UDA50Vasconia CD
Ordizia KE10Añorga KKE
Mondragon CF10Urola KE
Bergara KE31Beti Gazte KJKE
Touring KE03Zarautz KE
Tolosa CF51Pasaia KE
Amaikak bat KE30Mutriku FT
Real Union club SAD10Oiartzun KE
Jardunaldia 2004-Febrero
Vasconia CD02Hernani CD
Añorga KKE20Aretxabaleta KE UDA
Urola KE01Ordizia KE
Beti Gazte KJKE11Mondragon CF
Zarautz KE32Bergara KE
Pasaia KE40Touring KE
Mutriku FT33Tolosa CF
Oiartzun KE11Amaikak bat KE
Real Union club SAD33Hondarribia FE
Jardunaldia 2111-Febrero
Hondarribia FE31Vasconia CD
Hernani CD00Añorga KKE
Aretxabaleta KE UDA00Urola KE
Ordizia KE40Beti Gazte KJKE
Mondragon CF02Zarautz KE
Bergara KE13Pasaia KE
Touring KE13Mutriku FT
Tolosa CF10Oiartzun KE
Amaikak bat KE02Real Union club SAD
Jardunaldia 2218-Febrero
Añorga KKE33Vasconia CD
Urola KE32Hernani CD
Beti Gazte KJKE31Aretxabaleta KE UDA
Zarautz KE21Ordizia KE
Pasaia KE11Mondragon CF
Mutriku FT41Bergara KE
Oiartzun KE70Touring KE
Real Union club SAD10Tolosa CF
Amaikak bat KE21Hondarribia FE
Jardunaldia 2325-Febrero
Hondarribia FE31Añorga KKE
Vasconia CD22Urola KE
Hernani CD11Beti Gazte KJKE
Aretxabaleta KE UDA01Zarautz KE
Ordizia KE10Pasaia KE
Mondragon CF11Mutriku FT
Bergara KE00Oiartzun KE
Touring KE03Real Union club SAD
Tolosa CF51Amaikak bat KE
Jardunaldia 2404-Marzo
Urola KE11Añorga KKE
Beti Gazte KJKE20Vasconia CD
Zarautz KE01Hernani CD
Pasaia KE21Aretxabaleta KE UDA
Mutriku FT10Ordizia KE
Oiartzun KE01Mondragon CF
Real Union club SAD10Bergara KE
Amaikak bat KE60Touring KE
Tolosa CF40Hondarribia FE
Jardunaldia 2511-Marzo
Hondarribia FE32Urola KE
Añorga KKE21Beti Gazte KJKE
Vasconia CD11Zarautz KE
Hernani CD30Pasaia KE
Aretxabaleta KE UDA10Mutriku FT
Ordizia KE10Oiartzun KE
Mondragon CF10Real Union club SAD
Bergara KE31Amaikak bat KE
Touring KE02Tolosa CF
Jardunaldia 2618-Marzo
Beti Gazte KJKE32Urola KE
Zarautz KE20Añorga KKE
Pasaia KE20Vasconia CD
Mutriku FT12Hernani CD
Oiartzun KE11Aretxabaleta KE UDA
Real Union club SAD01Ordizia KE
Amaikak bat KE12Mondragon CF
Tolosa CF20Bergara KE
Touring KE13Hondarribia FE
Jardunaldia 2725-Marzo
Hondarribia FE02Beti Gazte KJKE
Urola KE12Zarautz KE
Añorga KKE02Pasaia KE
Vasconia CD41Mutriku FT
Hernani CD20Oiartzun KE
Aretxabaleta KE UDA11Real Union club SAD
Ordizia KE11Amaikak bat KE
Mondragon CF15Tolosa CF
Bergara KE41Touring KE
Jardunaldia 2815-Abril
Zarautz KE50Beti Gazte KJKE
Pasaia KE40Urola KE
Mutriku FT21Añorga KKE
Oiartzun KE53Vasconia CD
Real Union club SAD11Hernani CD
Amaikak bat KE01Aretxabaleta KE UDA
Tolosa CF11Ordizia KE
Touring KE08Mondragon CF
Bergara KE00Hondarribia FE
Jardunaldia 2922-Abril
Hondarribia FE04Zarautz KE
Beti Gazte KJKE12Pasaia KE
Urola KE21Mutriku FT
Añorga KKE00Oiartzun KE
Vasconia CD14Real Union club SAD
Hernani CD41Amaikak bat KE
Aretxabaleta KE UDA02Tolosa CF
Ordizia KE120Touring KE
Mondragon CF00Bergara KE
Jardunaldia 3029-Abril
Pasaia KE-Zarautz KE
Mutriku FT-Beti Gazte KJKE
Oiartzun KE-Urola KE
Real Union club SAD-Añorga KKE
Amaikak bat KE-Vasconia CD
Tolosa CF-Hernani CD
Touring KE-Aretxabaleta KE UDA
Bergara KE-Ordizia KE
Mondragon CF-Hondarribia FE
Jardunaldia 3106-Mayo
Hondarribia FE-Pasaia KE
Zarautz KE-Mutriku FT
Beti Gazte KJKE-Oiartzun KE
Urola KE-Real Union club SAD
Añorga KKE-Amaikak bat KE
Vasconia CD-Tolosa CF
Hernani CD-Touring KE
Aretxabaleta KE UDA-Bergara KE
Ordizia KE-Mondragon CF
Jardunaldia 3213-Mayo
Mutriku FT-Pasaia KE
Oiartzun KE-Zarautz KE
Real Union club SAD-Beti Gazte KJKE
Amaikak bat KE-Urola KE
Tolosa CF-Añorga KKE
Touring KE-Vasconia CD
Bergara KE-Hernani CD
Mondragon CF-Aretxabaleta KE UDA
Ordizia KE-Hondarribia FE
Jardunaldia 3320-Mayo
Mutriku FT-Hondarribia FE
Pasaia KE-Oiartzun KE
Zarautz KE-Real Union club SAD
Beti Gazte KJKE-Amaikak bat KE
Urola KE-Tolosa CF
Añorga KKE-Touring KE
Vasconia CD-Bergara KE
Hernani CD-Mondragon CF
Aretxabaleta KE UDA-Ordizia KE
Jardunaldia 3427-Mayo
Oiartzun KE-Mutriku FT
Real Union club SAD-Pasaia KE
Amaikak bat KE-Zarautz KE
Tolosa CF-Beti Gazte KJKE
Touring KE-Urola KE
Bergara KE-Añorga KKE
Mondragon CF-Vasconia CD
Ordizia KE-Hernani CD
Hondarribia FE-Aretxabaleta KE UDA