Ohorezko infantila

OKE

OHOREZKO INFANTILA 2017/18 Denboraldia

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia



Foto Ohorezko infantila

Teknikariak



Ikusi taldearen koadroa

Denboraldi Entrenamenduen ordutegia

EgunaOrdua Entrenamenduen zelaiaAldagela
Ordizia KE
Astelehena 17:00 - 18:30Altamira
Osteguna 18:30 - 20:00Altamira-anexoa

Ohorezko Infantila Txapeldunen liga

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGol
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1Escudo Kostkas KEKostkas KE35135106101120428
2Escudo Eibar SADEibar SAD25134024128143118
3Escudo Aretxabaleta KE UDAAretxabaleta KE UDA20133133126252117
4Escudo Tolosa CFTolosa CF20133123136251629
5Escudo Dunboa Eguzki CDDunboa Eguzki CD17133132135261316
6Escudo SANSESANSE16132322134451619
7Escudo Zumaiako FTZumaiako FT7130241241481224
8Escudo Ordizia KEOrdizia KE613115024139727

Egutegia

Jardunaldia 128-Enero
Ordizia KE03Dunboa Eguzki CD
Zumaiako FT13Aretxabaleta KE UDA
Eibar SAD31SANSE
Tolosa CF27Kostkas KE
Jardunaldia 204-Febrero
Aretxabaleta KE UDA11Ordizia KE
SANSE22Zumaiako FT
Kostkas KE60Eibar SAD
Dunboa Eguzki CD20Tolosa CF
Jardunaldia 318-Febrero
Dunboa Eguzki CD04Aretxabaleta KE UDA
Ordizia KE21SANSE
Zumaiako FT11Kostkas KE
Tolosa CF05Eibar SAD
Jardunaldia 425-Febrero
SANSE11Dunboa Eguzki CD
Kostkas KE40Ordizia KE
Eibar SAD10Zumaiako FT
Aretxabaleta KE UDA40Tolosa CF
Jardunaldia 504-Marzo
Aretxabaleta KE UDA31SANSE
Dunboa Eguzki CD13Kostkas KE
Ordizia KE02Eibar SAD
Tolosa CF42Zumaiako FT
Jardunaldia 611-Marzo
Kostkas KE10Aretxabaleta KE UDA
Eibar SAD20Dunboa Eguzki CD
Zumaiako FT00Ordizia KE
Tolosa CF00SANSE
Jardunaldia 718-Marzo
SANSE14Kostkas KE
Aretxabaleta KE UDA05Eibar SAD
Dunboa Eguzki CD10Zumaiako FT
Ordizia KE11Tolosa CF
Jardunaldia 825-Marzo
Dunboa Eguzki CD21Ordizia KE
Aretxabaleta KE UDA20Zumaiako FT
SANSE10Eibar SAD
Kostkas KE50Tolosa CF
Jardunaldia 915-Abril
Ordizia KE01Aretxabaleta KE UDA
Zumaiako FT14SANSE
Eibar SAD23Kostkas KE
Tolosa CF10Dunboa Eguzki CD
Jardunaldia 1022-Abril
Aretxabaleta KE UDA12Dunboa Eguzki CD
SANSE20Ordizia KE
Kostkas KE11Zumaiako FT
Eibar SAD23Tolosa CF
Jardunaldia 1129-Abril
Dunboa Eguzki CD01SANSE
Ordizia KE03Kostkas KE
Zumaiako FT14Eibar SAD
Tolosa CF21Aretxabaleta KE UDA
Jardunaldia 1206-Mayo
SANSE11Aretxabaleta KE UDA
Kostkas KE10Dunboa Eguzki CD
Eibar SAD42Ordizia KE
Zumaiako FT01Tolosa CF
Jardunaldia 1313-Mayo
Aretxabaleta KE UDA03Kostkas KE
Dunboa Eguzki CD11Eibar SAD
Ordizia KE03Zumaiako FT
SANSE02Tolosa CF
Jardunaldia 1420-Mayo
Kostkas KE-SANSE
Eibar SAD-Aretxabaleta KE UDA
Zumaiako FT-Dunboa Eguzki CD
Tolosa CF-Ordizia KE