Ohorezko Kadetea
ZABALE Belardenda

OKE

OHOREZKO KADETEA 2017/18 Denboraldia

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia



Foto Ohorezko Kadetea

Teknikariak



Ikusi taldearen koadroa

Denboraldi Entrenamenduen ordutegia

EgunaOrdua Entrenamenduen zelaiaAldagela
Ordizia KE
Asteartea 17:00 - 18:30Anexoa
Asteazkena 17:00 - 18:30Anexoa
Ostirala 17:00 - 18:30Anexoa

Ohorezko Kadetea 1718

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGol
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1Escudo Real Sociedad SADReal Sociedad SAD833014101311272111628
2Escudo Elgoibar CDElgoibar CD70301005131123166336
3Escudo Lagun Onak CDLagun Onak CD4930753654131074535
4Escudo Bergara KEBergara KE4729744716145105348
5Escudo Eibar SADEibar SAD452763473413684835
6Escudo Ilintxa SDIlintxa SD442991437512893435
7Escudo Beasain SDBeasain SD4228735535126105647
8Escudo Anaitasuna CDAnaitasuna CD3730627528114153956
9Escudo Aretxabaleta KE UDAAretxabaleta KE UDA3629438635106133548
10Escudo Ordizia KEOrdizia KE343062735797145154
11Escudo Lazkao KELazkao KE333053743896154962
12Escudo Zarautz KEZarautz KE333044752896153856
13Escudo Amaikak Bat KEAmaikak Bat KE313034853787154454
14Escudo Urola KEUrola KE292934751985164265
15Escudo Burumendi FGBurumendi FG273042934876174568
16Escudo Urki CDUrki CD2029446111355192253

Egutegia

Jardunaldia 117-Septiembre
Ordizia KE13Elgoibar CD
Beasain SD21Urki CD
Urola KE24Amaikak Bat KE
Real Sociedad SAD53Aretxabaleta KE UDA
Ilintxa SD21Bergara KE
Eibar SAD33Burumendi FG
Lagun Onak CD22Zarautz KE
Lazkao KE22Anaitasuna CD
Jardunaldia 224-Septiembre
Elgoibar CD21Lazkao KE
Urki CD11Ordizia KE
Amaikak Bat KE23Beasain SD
Aretxabaleta KE UDA21Urola KE
Bergara KE23Real Sociedad SAD
Burumendi FG11Ilintxa SD
Zarautz KE12Eibar SAD
Anaitasuna CD10Lagun Onak CD
Jardunaldia 301-Octubre
Elgoibar CD31Urki CD
Ordizia KE11Amaikak Bat KE
Beasain SD31Aretxabaleta KE UDA
Urola KE23Bergara KE
Real Sociedad SAD61Burumendi FG
Ilintxa SD10Zarautz KE
Eibar SAD20Anaitasuna CD
Lazkao KE01Lagun Onak CD
Jardunaldia 408-Octubre
Urki CD11Lazkao KE
Amaikak Bat KE12Elgoibar CD
Aretxabaleta KE UDA22Ordizia KE
Bergara KE11Beasain SD
Burumendi FG63Urola KE
Zarautz KE02Real Sociedad SAD
Anaitasuna CD11Ilintxa SD
Lagun Onak CD02Eibar SAD
Jardunaldia 515-Octubre
Urki CD00Amaikak Bat KE
Elgoibar CD20Aretxabaleta KE UDA
Ordizia KE23Bergara KE
Beasain SD43Burumendi FG
Urola KE13Zarautz KE
Real Sociedad SAD90Anaitasuna CD
Ilintxa SD01Lagun Onak CD
Lazkao KE31Eibar SAD
Jardunaldia 622-Octubre
Amaikak Bat KE22Lazkao KE
Aretxabaleta KE UDA10Urki CD
Bergara KE03Elgoibar CD
Burumendi FG32Ordizia KE
Zarautz KE31Beasain SD
Anaitasuna CD31Urola KE
Lagun Onak CD10Real Sociedad SAD
Eibar SAD20Ilintxa SD
Jardunaldia 729-Octubre
Amaikak Bat KE00Aretxabaleta KE UDA
Urki CD00Bergara KE
Elgoibar CD31Burumendi FG
Ordizia KE01Zarautz KE
Beasain SD51Anaitasuna CD
Urola KE10Lagun Onak CD
Real Sociedad SAD41Eibar SAD
Lazkao KE01Ilintxa SD
Jardunaldia 805-Noviembre
Aretxabaleta KE UDA21Lazkao KE
Bergara KE32Amaikak Bat KE
Burumendi FG10Urki CD
Zarautz KE02Elgoibar CD
Anaitasuna CD31Ordizia KE
Lagun Onak CD11Beasain SD
Eibar SAD12Urola KE
Ilintxa SD13Real Sociedad SAD
Jardunaldia 912-Noviembre
Aretxabaleta KE UDA12Bergara KE
Amaikak Bat KE22Burumendi FG
Urki CD10Zarautz KE
Elgoibar CD12Anaitasuna CD
Ordizia KE22Lagun Onak CD
Beasain SD11Eibar SAD
Urola KE00Ilintxa SD
Lazkao KE01Real Sociedad SAD
Jardunaldia 1019-Noviembre
Bergara KE32Lazkao KE
Burumendi FG03Aretxabaleta KE UDA
Zarautz KE20Amaikak Bat KE
Anaitasuna CD40Urki CD
Lagun Onak CD14Elgoibar CD
Eibar SAD21Ordizia KE
Ilintxa SD01Beasain SD
Real Sociedad SAD90Urola KE
Jardunaldia 1126-Noviembre
Bergara KE21Burumendi FG
Aretxabaleta KE UDA32Zarautz KE
Amaikak Bat KE23Anaitasuna CD
Urki CD42Lagun Onak CD
Elgoibar CD31Eibar SAD
Ordizia KE51Ilintxa SD
Beasain SD02Real Sociedad SAD
Lazkao KE31Urola KE
Jardunaldia 1203-Diciembre
Burumendi FG24Lazkao KE
Zarautz KE34Bergara KE
Anaitasuna CD02Aretxabaleta KE UDA
Lagun Onak CD53Amaikak Bat KE
Eibar SAD12Urki CD
Ilintxa SD13Elgoibar CD
Real Sociedad SAD10Ordizia KE
Urola KE-Beasain SD
Jardunaldia 1310-Diciembre
Burumendi FG11Zarautz KE
Bergara KE30Anaitasuna CD
Aretxabaleta KE UDA02Lagun Onak CD
Amaikak Bat KE01Eibar SAD
Urki CD12Ilintxa SD
Elgoibar CD14Real Sociedad SAD
Ordizia KE23Urola KE
Lazkao KE21Beasain SD
Jardunaldia 1417-Diciembre
Lazkao KE32Zarautz KE
Anaitasuna CD21Burumendi FG
Lagun Onak CD21Bergara KE
Eibar SAD21Aretxabaleta KE UDA
Ilintxa SD10Amaikak Bat KE
Real Sociedad SAD31Urki CD
Urola KE02Elgoibar CD
Beasain SD00Ordizia KE
Jardunaldia 1507-Enero
Zarautz KE01Anaitasuna CD
Burumendi FG01Lagun Onak CD
Bergara KE11Eibar SAD
Aretxabaleta KE UDA13Ilintxa SD
Amaikak Bat KE06Real Sociedad SAD
Urki CD02Urola KE
Elgoibar CD05Beasain SD
Ordizia KE23Lazkao KE
Jardunaldia 1614-Enero
Elgoibar CD20Ordizia KE
Urki CD21Beasain SD
Amaikak Bat KE21Urola KE
Aretxabaleta KE UDA03Real Sociedad SAD
Bergara KE11Ilintxa SD
Burumendi FG02Eibar SAD
Zarautz KE11Lagun Onak CD
Anaitasuna CD02Lazkao KE
Jardunaldia 1721-Enero
Lazkao KE12Elgoibar CD
Ordizia KE31Urki CD
Beasain SD31Amaikak Bat KE
Urola KE12Aretxabaleta KE UDA
Real Sociedad SAD21Bergara KE
Ilintxa SD10Burumendi FG
Eibar SAD60Zarautz KE
Lagun Onak CD21Anaitasuna CD
Jardunaldia 1828-Enero
Urki CD13Elgoibar CD
Amaikak Bat KE02Ordizia KE
Aretxabaleta KE UDA11Beasain SD
Bergara KE43Urola KE
Burumendi FG03Real Sociedad SAD
Zarautz KE00Ilintxa SD
Anaitasuna CD01Eibar SAD
Lagun Onak CD60Lazkao KE
Jardunaldia 1904-Febrero
Lazkao KE11Urki CD
Elgoibar CD10Amaikak Bat KE
Ordizia KE20Aretxabaleta KE UDA
Beasain SD01Bergara KE
Urola KE22Burumendi FG
Real Sociedad SAD61Zarautz KE
Ilintxa SD20Anaitasuna CD
Eibar SAD00Lagun Onak CD
Jardunaldia 2011-Febrero
Amaikak Bat KE20Urki CD
Aretxabaleta KE UDA12Elgoibar CD
Bergara KE11Ordizia KE
Burumendi FG34Beasain SD
Zarautz KE21Urola KE
Anaitasuna CD01Real Sociedad SAD
Lagun Onak CD00Ilintxa SD
Eibar SAD51Lazkao KE
Jardunaldia 2118-Febrero
Lazkao KE00Amaikak Bat KE
Urki CD01Aretxabaleta KE UDA
Elgoibar CD32Bergara KE
Ordizia KE20Burumendi FG
Beasain SD23Zarautz KE
Urola KE02Anaitasuna CD
Real Sociedad SAD33Lagun Onak CD
Ilintxa SD20Eibar SAD
Jardunaldia 2225-Febrero
Aretxabaleta KE UDA05Amaikak Bat KE
Bergara KE30Urki CD
Burumendi FG04Elgoibar CD
Zarautz KE14Ordizia KE
Anaitasuna CD02Beasain SD
Lagun Onak CD12Urola KE
Eibar SAD22Real Sociedad SAD
Ilintxa SD21Lazkao KE
Jardunaldia 2304-Marzo
Lazkao KE01Aretxabaleta KE UDA
Amaikak Bat KE30Bergara KE
Urki CD20Burumendi FG
Elgoibar CD10Zarautz KE
Ordizia KE31Anaitasuna CD
Beasain SD22Lagun Onak CD
Urola KE22Eibar SAD
Real Sociedad SAD41Ilintxa SD
Jardunaldia 2411-Marzo
Bergara KE01Aretxabaleta KE UDA
Burumendi FG13Amaikak Bat KE
Zarautz KE10Urki CD
Anaitasuna CD11Elgoibar CD
Lagun Onak CD10Ordizia KE
Eibar SAD-Beasain SD
Ilintxa SD00Urola KE
Real Sociedad SAD52Lazkao KE
Jardunaldia 2518-Marzo
Lazkao KE32Bergara KE
Aretxabaleta KE UDA12Burumendi FG
Amaikak Bat KE12Zarautz KE
Urki CD02Anaitasuna CD
Elgoibar CD12Lagun Onak CD
Ordizia KE23Eibar SAD
Beasain SD31Ilintxa SD
Urola KE14Real Sociedad SAD
Jardunaldia 2625-Marzo
Burumendi FG13Bergara KE
Zarautz KE11Aretxabaleta KE UDA
Anaitasuna CD12Amaikak Bat KE
Lagun Onak CD20Urki CD
Eibar SAD01Elgoibar CD
Ilintxa SD32Ordizia KE
Real Sociedad SAD42Beasain SD
Urola KE30Lazkao KE
Jardunaldia 2715-Abril
Lazkao KE23Burumendi FG
Bergara KE12Zarautz KE
Aretxabaleta KE UDA22Anaitasuna CD
Amaikak Bat KE12Lagun Onak CD
Urki CD-Eibar SAD
Elgoibar CD21Ilintxa SD
Ordizia KE07Real Sociedad SAD
Beasain SD31Urola KE
Jardunaldia 2822-Abril
Zarautz KE13Burumendi FG
Anaitasuna CD34Bergara KE
Lagun Onak CD11Aretxabaleta KE UDA
Eibar SAD12Amaikak Bat KE
Ilintxa SD30Urki CD
Real Sociedad SAD43Elgoibar CD
Urola KE11Ordizia KE
Beasain SD24Lazkao KE
Jardunaldia 2929-Abril
Zarautz KE22Lazkao KE
Burumendi FG30Anaitasuna CD
Bergara KE10Lagun Onak CD
Aretxabaleta KE UDA13Eibar SAD
Amaikak Bat KE22Ilintxa SD
Urki CD05Real Sociedad SAD
Elgoibar CD02Urola KE
Ordizia KE31Beasain SD
Jardunaldia 3006-Mayo
Anaitasuna CD31Zarautz KE
Lagun Onak CD11Burumendi FG
Eibar SAD-Bergara KE
Ilintxa SD-Aretxabaleta KE UDA
Real Sociedad SAD51Amaikak Bat KE
Urola KE32Urki CD
Beasain SD23Elgoibar CD
Lazkao KE34Ordizia KE