Infantil Txikiak

OKE

INFANTIL TXIKIAK 2017-2018 Denboraldia

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia

Hurrengo partidua
28-4-2018 11:15
Escudo equipo Ordizia KEOrdizia KE
Escudo equipo Kostkas KEKostkas KE
Azken partidua
Escudo Ordizia KEOrdizia KE
2
Escudo Ostadar SKTOstadar SKT
1


Foto Infantil Txikiak

Teknikariak



Infantil txiki errendimendua

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGol
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1Escudo Tolosa CFTolosa CF167400111511219
2Escudo Kostkas KEKostkas KE137301111412116
3Escudo Ordizia KEOrdizia KE1373001124121412
4Escudo Ostadar SKTOstadar SKT1071112023131316
5Escudo Beasain SDBeasain SD871211022231114
6Escudo Danena KEDanena KE07003004007518

Egutegia

Jardunaldia 118-Febrero
Tolosa CF41Beasain SD
Ordizia KE43Danena KE
Kostkas KE02Ostadar SKT
Jardunaldia 225-Febrero
Beasain SD13Kostkas KE
Danena KE01Tolosa CF
Ostadar SKT32Ordizia KE
Jardunaldia 304-Marzo
Beasain SD20Danena KE
Tolosa CF71Ostadar SKT
Kostkas KE30Ordizia KE
Jardunaldia 411-Marzo
Kostkas KE30Danena KE
Ostadar SKT23Beasain SD
Ordizia KE31Tolosa CF
Jardunaldia 518-Marzo
Danena KE13Ostadar SKT
Beasain SD11Ordizia KE
Tolosa CF20Kostkas KE
Jardunaldia 615-Abril
Beasain SD33Tolosa CF
Danena KE02Ordizia KE
Ostadar SKT11Kostkas KE
Jardunaldia 722-Abril
Kostkas KE10Beasain SD
Tolosa CF31Danena KE
Ordizia KE21Ostadar SKT
Jardunaldia 829-Abril
Danena KE-Beasain SD
Ostadar SKT-Tolosa CF
Ordizia KE-Kostkas KE
Jardunaldia 906-Mayo
Danena KE-Kostkas KE
Beasain SD-Ostadar SKT
Tolosa CF-Ordizia KE
Jardunaldia 1013-Mayo
Ostadar SKT-Danena KE
Ordizia KE-Beasain SD
Kostkas KE-Tolosa CF