Infantil Txikiak

OKE

INFANTIL TXIKIAK 2017-2018 Denboraldia

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia

Hurrengo partidua
16-12-2017 11:30
Escudo equipo Ordizia KEOrdizia KE
Escudo equipo Eibar SADEibar SAD
Azken partidua
Escudo Hondarribia FEHondarribia FE
2
Escudo Ordizia KEOrdizia KE
7


Foto Infantil Txikiak

Teknikariak



Infantil txiki sailkapen fasea

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGol
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1Escudo Eibar SADEibar SAD124200200400326
2Escudo Ordizia KEOrdizia KE124200200400252
3Escudo Ostadar SKTOstadar SKT641011012021716
4Escudo Oiartzun KEOiartzun KE64201001202810
5Escudo Hondarribia FEHondarribia FE04002002004827
6Escudo Behobia CDBehobia CD04001003004534

Egutegia

Jardunaldia 119-Noviembre
Ostadar SKT02Ordizia KE
Eibar SAD100Behobia CD
Oiartzun KE41Hondarribia FE
Jardunaldia 226-Noviembre
Ordizia KE20Oiartzun KE
Behobia CD37Ostadar SKT
Hondarribia FE29Eibar SAD
Jardunaldia 303-Diciembre
Ordizia KE140Behobia CD
Ostadar SKT73Hondarribia FE
Oiartzun KE15Eibar SAD
Jardunaldia 410-Diciembre
Oiartzun KE32Behobia CD
Hondarribia FE27Ordizia KE
Eibar SAD83Ostadar SKT
Jardunaldia 517-Diciembre
Behobia CD-Hondarribia FE
Ordizia KE-Eibar SAD
Ostadar SKT-Oiartzun KE
Jardunaldia 607-Enero
Ordizia KE-Ostadar SKT
Behobia CD-Eibar SAD
Hondarribia FE-Oiartzun KE
Jardunaldia 714-Enero
Oiartzun KE-Ordizia KE
Ostadar SKT-Behobia CD
Eibar SAD-Hondarribia FE
Jardunaldia 821-Enero
Behobia CD-Ordizia KE
Hondarribia FE-Ostadar SKT
Eibar SAD-Oiartzun KE
Jardunaldia 928-Enero
Behobia CD-Oiartzun KE
Ordizia KE-Hondarribia FE
Ostadar SKT-Eibar SAD
Jardunaldia 1004-Febrero
Hondarribia FE-Behobia CD
Eibar SAD-Ordizia KE
Oiartzun KE-Ostadar SKT