Infantil 1maila
Partekatu

OKE

INFANTILEN 1. MAILA 2017/2018 Denboraldia

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia



Foto Infantil 1maila

Teknikariak



Ikusi taldearen koadroa

Denboraldi Entrenamenduen ordutegia

Eguna Ordua Entrenamenduen zelaia Aldagela
Ordizia KE
Astelehena 18:30 - 20:00 Anexoa
Osteguna 17:00 - 18:30 Altamira

Infantil 1 maila Kopa

Pt J Etxekoa Bisitaria Osoa Gol
IE BE GE IK BK GK IK BK GK ag ktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1 Escudo Usurbil FT Usurbil FT 46 16 8 0 0 7 1 0 15 1 0 72 14
2 Escudo Urnieta KE Urnieta KE 36 16 6 0 2 6 0 2 12 0 4 58 15
3 Escudo Aralar Intxurre KKE Aralar Intxurre KKE 34 16 6 1 1 5 0 3 11 1 4 64 20
4 Escudo Danena KE A Danena KE A 28 16 4 1 3 5 0 3 9 1 6 65 29
5 Escudo Tolosa CF B Tolosa CF B 23 16 4 0 4 3 2 3 7 2 7 29 51
6 Escudo Beasain SD Beasain SD 19 16 2 2 4 3 2 3 5 4 7 38 26
7 Escudo Idiazabal KE A Idiazabal KE A 17 16 3 1 4 2 1 5 5 2 9 33 43
8 Escudo Ordizia KE Ordizia KE 4 16 1 1 6 0 0 8 1 1 14 6 89
9 Escudo Ostadar SKT B Ostadar SKT B 3 16 1 0 7 0 0 8 1 0 15 10 88
10 Escudo atsedena atsedena 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Egutegia

Jardunaldia 1 11-Diciembre
Beasain SD 3 5 Usurbil FT
Ordizia KE 0 7 Danena KE A
atsedena - Tolosa CF B
Aralar Intxurre KKE 4 0 Idiazabal KE A
Urnieta KE 3 0 Ostadar SKT B
Jardunaldia 2 18-Diciembre
Usurbil FT 2 0 Urnieta KE
Danena KE A 1 1 Beasain SD
Tolosa CF B 3 0 Ordizia KE
Idiazabal KE A - atsedena
Ostadar SKT B 0 8 Aralar Intxurre KKE
Jardunaldia 3 08-Enero
Usurbil FT 2 0 Danena KE A
Beasain SD 1 1 Tolosa CF B
Ordizia KE 0 3 Idiazabal KE A
atsedena - Ostadar SKT B
Urnieta KE 0 3 Aralar Intxurre KKE
Jardunaldia 4 15-Enero
Danena KE A 0 4 Urnieta KE
Tolosa CF B 0 7 Usurbil FT
Idiazabal KE A 0 0 Beasain SD
Ostadar SKT B 2 0 Ordizia KE
Aralar Intxurre KKE - atsedena
Jardunaldia 5 22-Enero
Danena KE A 3 4 Tolosa CF B
Usurbil FT 7 1 Idiazabal KE A
Beasain SD 4 0 Ostadar SKT B
Ordizia KE 0 5 Aralar Intxurre KKE
Urnieta KE - atsedena
Jardunaldia 6 29-Enero
Tolosa CF B 4 3 Urnieta KE
Idiazabal KE A 1 8 Danena KE A
Ostadar SKT B 0 6 Usurbil FT
Aralar Intxurre KKE 2 0 Beasain SD
atsedena - Ordizia KE
Jardunaldia 7 05-Febrero
Tolosa CF B 3 1 Idiazabal KE A
Danena KE A 10 0 Ostadar SKT B
Usurbil FT 3 0 Aralar Intxurre KKE
Beasain SD - atsedena
Urnieta KE 12 0 Ordizia KE
Jardunaldia 8 12-Febrero
Urnieta KE 2 0 Idiazabal KE A
Ostadar SKT B 2 3 Tolosa CF B
Aralar Intxurre KKE 6 1 Danena KE A
atsedena - Usurbil FT
Ordizia KE 0 1 Beasain SD
Jardunaldia 9 19-Febrero
Idiazabal KE A 9 1 Ostadar SKT B
Tolosa CF B 0 4 Aralar Intxurre KKE
Danena KE A - atsedena
Usurbil FT 6 0 Ordizia KE
Beasain SD 1 5 Urnieta KE
Jardunaldia 10 05-Marzo
Usurbil FT 4 3 Beasain SD
Danena KE A 10 0 Ordizia KE
Tolosa CF B - atsedena
Idiazabal KE A 4 0 Aralar Intxurre KKE
Ostadar SKT B 0 1 Urnieta KE
Jardunaldia 11 12-Marzo
Urnieta KE 2 3 Usurbil FT
Beasain SD 2 4 Danena KE A
Ordizia KE 1 1 Tolosa CF B
atsedena - Idiazabal KE A
Aralar Intxurre KKE 7 1 Ostadar SKT B
Jardunaldia 12 19-Marzo
Danena KE A 1 2 Usurbil FT
Tolosa CF B 0 3 Beasain SD
Idiazabal KE A 4 0 Ordizia KE
Ostadar SKT B - atsedena
Aralar Intxurre KKE 1 4 Urnieta KE
Jardunaldia 13 26-Marzo
Urnieta KE 2 0 Danena KE A
Usurbil FT 10 2 Tolosa CF B
Beasain SD 0 0 Idiazabal KE A
Ordizia KE 3 1 Ostadar SKT B
atsedena - Aralar Intxurre KKE
Jardunaldia 14 02-Abril
Tolosa CF B 0 1 Danena KE A
Idiazabal KE A 1 5 Usurbil FT
Ostadar SKT B 1 9 Beasain SD
Aralar Intxurre KKE 13 0 Ordizia KE
atsedena - Urnieta KE
Jardunaldia 15 09-Abril
Urnieta KE 6 0 Tolosa CF B
Danena KE A 6 2 Idiazabal KE A
Usurbil FT 8 0 Ostadar SKT B
Beasain SD 1 2 Aralar Intxurre KKE
Ordizia KE - atsedena
Jardunaldia 16 30-Abril
Idiazabal KE A 2 3 Tolosa CF B
Ostadar SKT B 1 8 Danena KE A
Aralar Intxurre KKE 0 0 Usurbil FT
atsedena - Beasain SD
Ordizia KE 1 10 Urnieta KE
Jardunaldia 17 07-Mayo
Idiazabal KE A 0 3 Urnieta KE
Tolosa CF B 4 0 Ostadar SKT B
Danena KE A 5 2 Aralar Intxurre KKE
Usurbil FT - atsedena
Beasain SD 9 0 Ordizia KE
Jardunaldia 18 14-Mayo
Ostadar SKT B 1 5 Idiazabal KE A
Aralar Intxurre KKE 7 1 Tolosa CF B
atsedena - Danena KE A
Ordizia KE 1 2 Usurbil FT
Urnieta KE 1 0 Beasain SD