Euskal liga Jubenila
INDUSTRIAS LANDU SCoop

OKE

EUSKAL LIGA JUBENILA 2017/18 DENBORALDIA

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia



Foto Euskal liga Jubenila

Teknikariak



Ikusi taldearen koadroa

Denboraldi Entrenamenduen ordutegia

EgunaOrdua Entrenamenduen zelaiaAldagela
Ordizia KE
Asteartea 19:30 - 21:00anexo
Osteguna 20:00 - 21:30anexo
Ostirala 19:30 - 21:00anexo

Jubenilen euskalliga

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGol
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1Escudo Antiguoko KE CAntiguoko KE C543093366315964123
2Escudo Vasconia CDVasconia CD523073584315785441
3Escudo SanseSanse5230753753141066253
4Escudo Cultural deportiva Durango SCultural deportiva Durango S513074482515694430
5Escudo Balmaseda Fc SDBalmaseda Fc SD4629753554121074136
6Escudo Danok bat Club CDanok bat Club C4430942348128104439
7Escudo Ariznabarra CDAriznabarra CD4430744618135124847
8Escudo Gernika SDGernika SD40306454651010104239
9Escudo Olarizu CDOlarizu CD3930366735109113441
10Escudo Deusto SDDeusto SD3830645447108126162
11Escudo Santutxu FutbolClub BSantutxu FutbolClub B3730834177910113130
12Escudo Astrabuduako FTAstrabuduako FT3529564356811102932
13Escudo Ermua CDErmua CD322936552888133844
14Escudo Real Union ClubReal Union Club3230645177711122940
15Escudo Romo FCRomo FC312952742994162740
16Escudo Ordizia KEOrdizia KE2130231033956193967

Egutegia

Jardunaldia 103-Septiembre
Real Union Club11Danok bat Club C
Deusto SD30Romo FC
Antiguoko KE C10Cultural deportiva Durango S
Balmaseda Fc SD10Ermua CD
Gernika SD11Vasconia CD
Astrabuduako FT11Ordizia KE
Santutxu FutbolClub B10Ariznabarra CD
Olarizu CD14Sanse
Jardunaldia 210-Septiembre
Danok bat Club C12Olarizu CD
Romo FC01Real Union Club
Cultural deportiva Durango S41Deusto SD
Ermua CD00Antiguoko KE C
Vasconia CD31Balmaseda Fc SD
Ordizia KE13Gernika SD
Ariznabarra CD01Astrabuduako FT
Sanse21Santutxu FutbolClub B
Jardunaldia 317-Septiembre
Danok bat Club C11Romo FC
Real Union Club10Cultural deportiva Durango S
Deusto SD43Ermua CD
Antiguoko KE C12Vasconia CD
Balmaseda Fc SD21Ordizia KE
Gernika SD53Ariznabarra CD
Astrabuduako FT22Sanse
Olarizu CD21Santutxu FutbolClub B
Jardunaldia 424-Septiembre
Romo FC02Olarizu CD
Cultural deportiva Durango S02Danok bat Club C
Ermua CD11Real Union Club
Vasconia CD42Deusto SD
Ordizia KE11Antiguoko KE C
Ariznabarra CD11Balmaseda Fc SD
Sanse14Gernika SD
Santutxu FutbolClub B01Astrabuduako FT
Jardunaldia 501-Octubre
Romo FC30Cultural deportiva Durango S
Danok bat Club C20Ermua CD
Real Union Club22Vasconia CD
Deusto SD22Ordizia KE
Antiguoko KE C10Ariznabarra CD
Balmaseda Fc SD22Sanse
Gernika SD10Santutxu FutbolClub B
Olarizu CD00Astrabuduako FT
Jardunaldia 608-Octubre
Cultural deportiva Durango S30Olarizu CD
Ermua CD10Romo FC
Vasconia CD50Danok bat Club C
Ordizia KE11Real Union Club
Ariznabarra CD33Deusto SD
Sanse03Antiguoko KE C
Santutxu FutbolClub B10Balmaseda Fc SD
Astrabuduako FT12Gernika SD
Jardunaldia 712-Octubre
Cultural deportiva Durango S23Ermua CD
Romo FC03Vasconia CD
Danok bat Club C50Ordizia KE
Real Union Club10Ariznabarra CD
Deusto SD22Sanse
Antiguoko KE C00Santutxu FutbolClub B
Balmaseda Fc SD10Astrabuduako FT
Olarizu CD22Gernika SD
Jardunaldia 815-Octubre
Ermua CD11Olarizu CD
Vasconia CD01Cultural deportiva Durango S
Ordizia KE22Romo FC
Ariznabarra CD31Danok bat Club C
Sanse11Real Union Club
Santutxu FutbolClub B41Deusto SD
Astrabuduako FT00Antiguoko KE C
Gernika SD01Balmaseda Fc SD
Jardunaldia 922-Octubre
Ermua CD24Vasconia CD
Cultural deportiva Durango S51Ordizia KE
Romo FC01Ariznabarra CD
Danok bat Club C30Sanse
Real Union Club11Santutxu FutbolClub B
Deusto SD10Astrabuduako FT
Antiguoko KE C10Gernika SD
Olarizu CD22Balmaseda Fc SD
Jardunaldia 1029-Octubre
Vasconia CD20Olarizu CD
Ordizia KE21Ermua CD
Ariznabarra CD01Cultural deportiva Durango S
Sanse31Romo FC
Santutxu FutbolClub B20Danok bat Club C
Astrabuduako FT20Real Union Club
Gernika SD22Deusto SD
Balmaseda Fc SD22Antiguoko KE C
Jardunaldia 1105-Noviembre
Vasconia CD25Ordizia KE
Ermua CD31Ariznabarra CD
Cultural deportiva Durango S12Sanse
Romo FC14Santutxu FutbolClub B
Danok bat Club C00Astrabuduako FT
Real Union Club00Gernika SD
Deusto SD25Balmaseda Fc SD
Olarizu CD13Antiguoko KE C
Jardunaldia 1212-Noviembre
Ordizia KE12Olarizu CD
Ariznabarra CD21Vasconia CD
Sanse43Ermua CD
Santutxu FutbolClub B20Cultural deportiva Durango S
Astrabuduako FT10Romo FC
Gernika SD11Danok bat Club C
Balmaseda Fc SD10Real Union Club
Antiguoko KE C21Deusto SD
Jardunaldia 1319-Noviembre
Ordizia KE14Ariznabarra CD
Vasconia CD01Sanse
Ermua CD11Santutxu FutbolClub B
Cultural deportiva Durango S11Astrabuduako FT
Romo FC00Gernika SD
Danok bat Club C11Balmaseda Fc SD
Real Union Club02Antiguoko KE C
Olarizu CD21Deusto SD
Jardunaldia 1426-Noviembre
Olarizu CD01Ariznabarra CD
Sanse31Ordizia KE
Santutxu FutbolClub B21Vasconia CD
Astrabuduako FT22Ermua CD
Gernika SD12Cultural deportiva Durango S
Balmaseda Fc SD21Romo FC
Antiguoko KE C10Danok bat Club C
Deusto SD21Real Union Club
Jardunaldia 1503-Diciembre
Ariznabarra CD33Sanse
Ordizia KE10Santutxu FutbolClub B
Vasconia CD32Astrabuduako FT
Ermua CD00Gernika SD
Cultural deportiva Durango S20Balmaseda Fc SD
Romo FC02Antiguoko KE C
Danok bat Club C21Deusto SD
Real Union Club01Olarizu CD
Jardunaldia 1612-Diciembre
Danok bat Club C10Real Union Club
Romo FC23Deusto SD
Cultural deportiva Durango S11Antiguoko KE C
Ermua CD12Balmaseda Fc SD
Vasconia CD20Gernika SD
Ordizia KE23Astrabuduako FT
Ariznabarra CD21Santutxu FutbolClub B
Sanse31Olarizu CD
Jardunaldia 1717-Diciembre
Olarizu CD20Danok bat Club C
Real Union Club10Romo FC
Deusto SD12Cultural deportiva Durango S
Antiguoko KE C20Ermua CD
Balmaseda Fc SD12Vasconia CD
Gernika SD31Ordizia KE
Astrabuduako FT41Ariznabarra CD
Santutxu FutbolClub B01Sanse
Jardunaldia 1807-Enero
Romo FC20Danok bat Club C
Cultural deportiva Durango S52Real Union Club
Ermua CD12Deusto SD
Vasconia CD00Antiguoko KE C
Ordizia KE12Balmaseda Fc SD
Ariznabarra CD00Gernika SD
Sanse11Astrabuduako FT
Santutxu FutbolClub B22Olarizu CD
Jardunaldia 1914-Enero
Olarizu CD01Romo FC
Danok bat Club C21Cultural deportiva Durango S
Real Union Club01Ermua CD
Deusto SD45Vasconia CD
Antiguoko KE C21Ordizia KE
Balmaseda Fc SD23Ariznabarra CD
Gernika SD41Sanse
Astrabuduako FT10Santutxu FutbolClub B
Jardunaldia 2021-Enero
Cultural deportiva Durango S21Romo FC
Ermua CD11Danok bat Club C
Vasconia CD00Real Union Club
Ordizia KE16Deusto SD
Ariznabarra CD12Antiguoko KE C
Sanse11Balmaseda Fc SD
Santutxu FutbolClub B01Gernika SD
Astrabuduako FT00Olarizu CD
Jardunaldia 2128-Enero
Olarizu CD01Cultural deportiva Durango S
Romo FC21Ermua CD
Danok bat Club C11Vasconia CD
Real Union Club20Ordizia KE
Deusto SD11Ariznabarra CD
Antiguoko KE C23Sanse
Balmaseda Fc SD11Santutxu FutbolClub B
Gernika SD11Astrabuduako FT
Jardunaldia 2204-Febrero
Ermua CD12Cultural deportiva Durango S
Vasconia CD12Romo FC
Ordizia KE12Danok bat Club C
Ariznabarra CD40Real Union Club
Sanse11Deusto SD
Santutxu FutbolClub B02Antiguoko KE C
Astrabuduako FT20Balmaseda Fc SD
Gernika SD12Olarizu CD
Jardunaldia 2311-Febrero
Olarizu CD12Ermua CD
Cultural deportiva Durango S01Vasconia CD
Romo FC21Ordizia KE
Danok bat Club C12Ariznabarra CD
Real Union Club12Sanse
Deusto SD11Santutxu FutbolClub B
Antiguoko KE C20Astrabuduako FT
Balmaseda Fc SD41Gernika SD
Jardunaldia 2418-Febrero
Vasconia CD13Ermua CD
Ordizia KE01Cultural deportiva Durango S
Ariznabarra CD10Romo FC
Sanse31Danok bat Club C
Santutxu FutbolClub B22Real Union Club
Astrabuduako FT13Deusto SD
Gernika SD20Antiguoko KE C
Balmaseda Fc SD14Olarizu CD
Jardunaldia 2504-Marzo
Olarizu CD00Vasconia CD
Ermua CD03Ordizia KE
Cultural deportiva Durango S20Ariznabarra CD
Romo FC11Sanse
Danok bat Club C40Santutxu FutbolClub B
Real Union Club31Astrabuduako FT
Deusto SD30Gernika SD
Antiguoko KE C11Balmaseda Fc SD
Jardunaldia 2611-Marzo
Ordizia KE12Vasconia CD
Ariznabarra CD20Ermua CD
Sanse11Cultural deportiva Durango S
Santutxu FutbolClub B10Romo FC
Astrabuduako FT11Danok bat Club C
Gernika SD20Real Union Club
Balmaseda Fc SD00Deusto SD
Antiguoko KE C40Olarizu CD
Jardunaldia 2723-Marzo
Olarizu CD11Ordizia KE
Vasconia CD32Ariznabarra CD
Ermua CD30Sanse
Cultural deportiva Durango S00Santutxu FutbolClub B
Romo FC10Astrabuduako FT
Danok bat Club C21Gernika SD
Real Union Club12Balmaseda Fc SD
Deusto SD10Antiguoko KE C
Jardunaldia 2825-Marzo
Ariznabarra CD03Ordizia KE
Sanse51Vasconia CD
Santutxu FutbolClub B00Ermua CD
Astrabuduako FT02Cultural deportiva Durango S
Gernika SD12Romo FC
Balmaseda Fc SD20Danok bat Club C
Antiguoko KE C11Real Union Club
Deusto SD12Olarizu CD
Jardunaldia 2922-Abril
Ariznabarra CD10Olarizu CD
Ordizia KE14Sanse
Vasconia CD00Santutxu FutbolClub B
Ermua CD-Astrabuduako FT
Cultural deportiva Durango S22Gernika SD
Romo FC-Balmaseda Fc SD
Danok bat Club C31Antiguoko KE C
Real Union Club43Deusto SD
Jardunaldia 3029-Abril
Sanse56Ariznabarra CD
Santutxu FutbolClub B31Ordizia KE
Astrabuduako FT02Vasconia CD
Gernika SD13Ermua CD
Balmaseda Fc SD00Cultural deportiva Durango S
Antiguoko KE C12Romo FC
Deusto SD35Danok bat Club C
Olarizu CD11Real Union Club