1kadete Maila

OKE

1.MAILAKO KADETEA 2017/18 Denboraldia

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia



Foto 1kadete Maila

Teknikariak



Ikusi taldearen koadroa

Denboraldi Entrenamenduen ordutegia

EgunaOrdua Entrenamenduen zelaiaAldagela
Ordizia KE
Asteartea 17:00 - 18:30Anexoan
Asteazkena 17:00 - 18:30Anexoan
Ostirala 16:30 - 18:00Anexoan

Kadeteen 1maila Kopa

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGol
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1Escudo Ordizia KEOrdizia KE351461051111214016
2Escudo Billabona KEBillabona KE301460140310043111
3Escudo Danena KE BDanena KE B21143313046353634
4Escudo Intxurre KKEIntxurre KKE20144122146263833
5Escudo Aizkorri Goierri FT AAizkorri Goierri FT A19144122056172029
6Escudo Euskalduna SDEuskalduna SD17144031245272725
7Escudo Tolosa CFTolosa CF14143041244282535
8Escudo Lazkao KELazkao KE61410610620121347

Egutegia

Jardunaldia 114-Enero
Euskalduna SD34Danena KE B
Billabona KE20Intxurre KKE
Tolosa CF21Aizkorri Goierri FT A
Lazkao KE03Ordizia KE
Jardunaldia 221-Enero
Intxurre KKE40Euskalduna SD
Aizkorri Goierri FT A10Billabona KE
Ordizia KE31Tolosa CF
Danena KE B23Lazkao KE
Jardunaldia 328-Enero
Danena KE B22Intxurre KKE
Euskalduna SD31Aizkorri Goierri FT A
Billabona KE24Ordizia KE
Lazkao KE02Tolosa CF
Jardunaldia 404-Febrero
Aizkorri Goierri FT A21Danena KE B
Ordizia KE00Euskalduna SD
Tolosa CF02Billabona KE
Intxurre KKE130Lazkao KE
Jardunaldia 518-Febrero
Intxurre KKE23Aizkorri Goierri FT A
Danena KE B22Ordizia KE
Euskalduna SD21Tolosa CF
Lazkao KE02Billabona KE
Jardunaldia 625-Febrero
Ordizia KE50Intxurre KKE
Tolosa CF23Danena KE B
Billabona KE20Euskalduna SD
Lazkao KE02Aizkorri Goierri FT A
Jardunaldia 704-Marzo
Aizkorri Goierri FT A01Ordizia KE
Intxurre KKE00Tolosa CF
Danena KE B20Billabona KE
Euskalduna SD31Lazkao KE
Jardunaldia 811-Marzo
Danena KE B21Euskalduna SD
Intxurre KKE04Billabona KE
Aizkorri Goierri FT A53Tolosa CF
Ordizia KE31Lazkao KE
Jardunaldia 918-Marzo
Euskalduna SD71Intxurre KKE
Billabona KE40Aizkorri Goierri FT A
Tolosa CF14Ordizia KE
Lazkao KE56Danena KE B
Jardunaldia 1025-Marzo
Intxurre KKE42Danena KE B
Aizkorri Goierri FT A22Euskalduna SD
Ordizia KE32Billabona KE
Tolosa CF31Lazkao KE
Jardunaldia 1115-Abril
Danena KE B30Aizkorri Goierri FT A
Euskalduna SD12Ordizia KE
Billabona KE40Tolosa CF
Lazkao KE14Intxurre KKE
Jardunaldia 1222-Abril
Aizkorri Goierri FT A23Intxurre KKE
Ordizia KE43Danena KE B
Tolosa CF24Euskalduna SD
Billabona KE30Lazkao KE
Jardunaldia 1329-Abril
Intxurre KKE31Ordizia KE
Danena KE B44Tolosa CF
Euskalduna SD12Billabona KE
Aizkorri Goierri FT A10Lazkao KE
Jardunaldia 1406-Mayo
Ordizia KE50Aizkorri Goierri FT A
Tolosa CF42Intxurre KKE
Billabona KE20Danena KE B
Lazkao KE10Euskalduna SD