1 Jubenil Maila

OKE

JUBENILEN 1. MAILA 2017/2018 DENBORALDIA

  • Hasiera
  • Taldea
  • Entrenamendua
  • Sailkapena
  • Egutegia

Hurrengo partidua
16-12-2017 16:00
Escudo equipo Ordizia KEOrdizia KE
Escudo equipo Idiazabal KEIdiazabal KE
Azken partidua
Escudo Danena KEDanena KE
3
Escudo Ordizia KEOrdizia KE
0


Foto 1 Jubenil Maila

Teknikariak



Jubenilen 1maila 1718

PtJEtxekoaBisitariaOsoaGol
IEBEGEIKBKGKIKBKGKagktr
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1Escudo Intxurre KKEIntxurre KKE331370040211025524
2Escudo Beasain SDBeasain SD28136013129135616
3Escudo Billabona KEBillabona KE25135013138145529
4Escudo Danena KEDanena KE24126012038043820
5Escudo Idiazabal KEIdiazabal KE20123213036243726
6Escudo Ordizia KEOrdizia KE12133031064092751
7Escudo Segura Goierri FTSegura Goierri FT61310510620112258
8Escudo Lazkao KELazkao KE3131050071012874

Egutegia

Jardunaldia 117-Septiembre
Beasain SD50Intxurre KKE
Billabona KE20Danena KE
Lazkao KE02Idiazabal KE
Segura Goierri FT13Ordizia KE
Jardunaldia 224-Septiembre
Danena KE13Beasain SD
Idiazabal KE44Billabona KE
Ordizia KE40Lazkao KE
Intxurre KKE70Segura Goierri FT
Jardunaldia 301-Octubre
Intxurre KKE31Danena KE
Beasain SD51Idiazabal KE
Billabona KE83Ordizia KE
Segura Goierri FT41Lazkao KE
Jardunaldia 408-Octubre
Idiazabal KE23Intxurre KKE
Ordizia KE06Beasain SD
Lazkao KE19Billabona KE
Danena KE42Segura Goierri FT
Jardunaldia 515-Octubre
Danena KE41Idiazabal KE
Intxurre KKE104Ordizia KE
Beasain SD50Lazkao KE
Segura Goierri FT26Billabona KE
Jardunaldia 622-Octubre
Ordizia KE23Danena KE
Lazkao KE15Intxurre KKE
Billabona KE42Beasain SD
Segura Goierri FT04Idiazabal KE
Jardunaldia 729-Octubre
Idiazabal KE32Ordizia KE
Danena KE80Lazkao KE
Intxurre KKE42Billabona KE
Beasain SD81Segura Goierri FT
Jardunaldia 805-Noviembre
Intxurre KKE41Beasain SD
Danena KE21Billabona KE
Idiazabal KE90Lazkao KE
Ordizia KE42Segura Goierri FT
Jardunaldia 912-Noviembre
Beasain SD31Danena KE
Billabona KE35Idiazabal KE
Lazkao KE32Ordizia KE
Segura Goierri FT14Intxurre KKE
Jardunaldia 1019-Noviembre
Danena KE42Intxurre KKE
Idiazabal KE00Beasain SD
Ordizia KE20Billabona KE
Lazkao KE14Segura Goierri FT
Jardunaldia 1126-Noviembre
Intxurre KKE32Idiazabal KE
Beasain SD80Ordizia KE
Billabona KE71Lazkao KE
Segura Goierri FT17Danena KE
Jardunaldia 1203-Diciembre
Idiazabal KE-Danena KE
Ordizia KE14Intxurre KKE
Lazkao KE09Beasain SD
Billabona KE52Segura Goierri FT
Jardunaldia 1310-Diciembre
Danena KE30Ordizia KE
Intxurre KKE60Lazkao KE
Beasain SD14Billabona KE
Idiazabal KE42Segura Goierri FT
Jardunaldia 1417-Diciembre
Ordizia KE-Idiazabal KE
Lazkao KE-Danena KE
Billabona KE-Intxurre KKE
Segura Goierri FT-Beasain SD